angellino@wp.pl - 2016-01-15 10:51:55

"Oto Matka Twoja” - Pan Jezus w testamencie z krzyża dał nam Matkę, by już nigdy nikt nie był sam. Pragniemy na początku tego Wielkiego Postu przyjąć na nowo Matkę Bożą do naszych serc, do naszych poszukiwań, do naszego powołania i wraz z nią uczyć się  rozeznawania woli Bożej w codzienności i  wypełniania tej woli w naszej codzienności.

Rekolekcje z Maryją- Matką poszukujących drogi w sposób szczególny adresowane są dla dziewcząt, kobiet, które pragną w głębi swojego serca usłyszeć do czego zaprasza je Pan i wypełnić to Boże wezwanie tak jak Maryja, wiernie-do końca.


[b]"Wyprowadzę ją na pustynię i przemówię do jej serca" (Oz 2,16) - przemódl, czy tych słów nie kieruje dziś Pan do Ciebie[/b] albo pragnie posłużyć się Tobą, by przekazać to zaproszenie do tych, których serca już długo szukają i ciągle czekają aż wypełni się najgłębsze pragnienie ich serca.   Rekolekcje poprowadzi dla nas kapłan-poeta, ceniony rekolekcjonista i doświadczony kierownik duchowy -€“ ks. Marek Chrzanowski, orionista (www.ksmarek.pl).

Zapraszamy do Pustelni św. Romualda w Złoczewie

Szczegóły i  zgłoszenia: dorota@maryjni.pl oraz GSM 691 323 010

Organizator: Orioński Instytut Świecki (www.iso.orione.pl)Przyjedź i powierz swoje życie Matce, która pod krzyżem stała

naszepowolanie.pun.pl wildlifepark ukryta sobieszewo noclegi w Unieściu materace hilding konferencja