krystyna - 2020-06-26 16:55:57

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Terezjankami, 4 lipca w sobotę. Rozpoczęcie o godz.16:00.

Tym razem Dzień Otwartej Furty odbędzie w przestrzeni wirtualnej. Aby wziąć w nim udział, należy wypełnić FORMULARZ https://bit.ly/31g44n9. Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy link do spotkania online.

Zaproszenie na Dni Otwartej Furty kierowane jest do dziewcząt i młodych kobiet [17+], które rozeznają swoje powołanie i słyszą głęboko w sercu wołanie Pana Jezusa „Pójdź za Mną”. To czas spotkania ze swoimi pragnieniami, pytaniami… A także, mimo ograniczeń, możliwość „zajrzenia” w przestrzeń zakonnego życia.

Zapraszamy do kontaktu s.nikodema@wp.pl lub kontakt@duszpasterstwo.terezjanki.orghttps://test.terezjanki.pl/wp-content/uploads/2020/06/dof-facebook.jpg

krystyna - 2020-07-06 19:51:41

Zapraszamy Was na kolejny wirtualny Dzień Otwartej Furty 10 lipca o godz.16:00.

Tym razem będzie miał on charakter misyjny. Przeniesiemy się do Oruro do Boliwii, gdzie posługują nasze siostry misjonarki – s.Joanna i s.Elżbieta, które opowiedzą nam i oprowadzą nas po swojej misji. 
Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić FORMULARZ [https://bit.ly/2NYzEhe]. Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy link do spotkania online.

Zaproszenie na Dni Otwartej Furty kierowane jest do dziewcząt i młodych kobiet [17+], które rozeznają swoje powołanie i słyszą głęboko w sercu wołanie Pana Jezusa „Pójdź za Mną”. To czas spotkania ze swoimi pragnieniami, pytaniami… A także, mimo ograniczeń, możliwość „zajrzenia” w przestrzeń zakonnego życia, tym razem w misyjnych warunkach.

Zapraszamy do kontaktu s.nikodema@wp.pl lub kontakt@duszpasterstwo.terezjanki.org

https://test.terezjanki.pl/wp-content/uploads/2020/07/dof-facebook.jpg

caspol2424ht.eu team-rampage24ht.eu yachoo.eu