"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2013-06-16 21:22:09

ania69

Gość

dylemat

witam furtkowiczów:) otóż mam pewien problem.. bardzo interesuje mnie wspólnota Baranka i chciałabym w przyszłości do nich wstąpić, z tego względu bardzo chciałabym w najbliższym czasie pojechać do Sióstr, które mają teraz swój dom w Choroniu k. Częstochowy. wspólnota chyba nie ma internetu, choć gdzieś wynalazłam ich adres emaila, napisałam, ale już trochę czasu minęło i odp brak:/ wspólnota organizuje teraz rekolekcje w lipcu, ale są one we Francji, czyli dla mnie trochę to nieosiągalne miejsce:(
zawsze mogę napisać zwykły list, ale jeśli siostry odeślą to od razu zobaczą go moi rodzice (oni jeszcze nic nie wiedzą o moich planach, ale jeśli dowiedzieliby się to byli by baaaardzo niezadowoleni z mojej decyzji), no i zostaje jeszcze kontakt telefoniczny i tu tkwi właśnie problem... bo boję się zadzwonić:P wiem, że to dziecinne itd ale ja na prawdę nie wiem, co mam siostrom powiedzieć? że chce może wstąpić do waszego zgromadzenia, lub przyjechać, zobaczyć jak żyjecie czy coś takiego? jaka będzie wtedy reakcja i w ogóle? kurczę z jednej strony chcę a z drugiej coś mnie odwraca od tego.... nie wiem co mam robić.. macie może dla mnie jakąś radę?? sorki, że może zanudzam trochę ale dzięki z góry:)

 

#2 2013-06-16 21:48:14

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: dylemat

jakieś Siostry niebieskie biegają po częstochowie może to wlasnie Siostry Baranka? hmmm nie wiem . jak spotkam to zapytam
ale mysle ze mozesz zadzwonic i zapytac czy sa jakies rekol tutaj i czy mozesz wpasc lub jakies indywidualne spotkanie
w sumie różnie ludzie mają, kamci bardzo łatwo idzie się dogadać i raczej nie ma z tym problemu, ale są nieśmiałe osoby jak spotkam to zapytam i powiem ze koleżanka moze chciałaby wpaść


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

#3 2013-06-16 22:10:27

ania69

Gość

Re: dylemat

dzięki Kamcia a Ty w częstochowie mieszkasz?

 

#4 2013-06-16 22:22:32

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: dylemat

w sumie to jest bardzo dobre pytanie, gdzie mieszka Kamcia?! trochę tu, trochę tam hahahahah


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

#5 2013-06-16 22:23:14

ania69

Gość

Re: dylemat

aaa ok hehe;D

 

#6 2013-06-17 08:09:47

 Marzenak

wierna Panu- moderator

Skąd: Dolny Slask,Ateny
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 1063
Punktów :   17 

Re: dylemat

Aniu dzwon,jestem pewna ze nikt krzyczec nie bedzie a Siostry uciesza sie z telefonu i Ty bedziesz spokojniejsza.
Zbliza sie okres wakacyjny moze Siostry  zaproponuja Ci spedzenie kilku dni,by przyjrzec sie wspolnocie. Odwagi


BOGU MEMU UFAM ON PROWADZI MNIE

Naśladuj Chrystusa-kochaj i służ

Offline

 

#7 2013-06-17 14:27:17

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

Re: dylemat

zadzwoń, jak wypowiesz pierwsze zdanie to na 99% rozmowa sama się potoczy, bo te siostry będą wiedziały jak cię nakierować a co do listów to znam ten dyskomfort, ja kiedyś dawno temu też chciałam napisać do karmelitanek bosych gdzieś tam pod warszawę (taki adres był w książce "dzieje duszy"), przeszukałam cały internet i nie znalazłam nic więcej... efekt był taki, że rodzice odkryli moje zamiary dzisiaj się z tego śmieję i dziękuję Bogu za to, że kiedyś dał mi taką sytuację, ale wtedy było niewesoło


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

#8 2013-07-19 15:46:10

sheleg

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-19
Posty: 3
Punktów :   

Re: dylemat

ja znam Wspólnotę:))))))))))))))))))))))

Offline

 

#9 2013-07-20 08:18:10

 Wirydiana

- moderator

7551960
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 321
Punktów :   

Re: dylemat

Sheleg zapraszamy do działu Przestaw się

Offline

 

#10 2013-07-20 08:29:45

ania69

Gość

Re: dylemat

Sheleg wysłałam Ci wiadomość na priv

 

#11 2013-07-20 10:17:22

sheleg

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-19
Posty: 3
Punktów :   

Re: dylemat

ja mam się przedstawić:)?))))))))))))))))))
jestem już stary:))))))))))))
znam Wspólnotę od wielu lat:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://kamienie-dekoracyjne.pl/ https://www.floribras.pl/ krekole.pl rowery kubikes nasiona konopi