"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2013-10-13 00:24:48

 Ela G.

żona i matka 3 córek

11442361
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 188
Punktów :   
WWW

Pustynia Serc

Pustynia to miejsce, gdzie możesz odetchnąć i przyjrzeć się swojemu życiu. Czasami potrzeba nam ciszy, w której na nowo usłyszymy głos Boga...

www.pustynia-serc.pl

Misja

Nasza działalność opiera się na wzajemnej pomocy, wspólnym niesieniu radości wszelkiemu stworzeniu. Pragniemy poprzez życiowe przykłady i pełne wartości słowa dotrzeć do głębi ludzkich serc. Chcemy poruszyć najtrudniejsze pytania, które nurtują dzisiejszy świat – zagubiony w hałasie współczesnych trendów. Stajemy na scenie Ewangelii starając się jak najlepiej wyrazić swoją życiową rolę i zachęcić do tego innych, szczególnie ludzi zagubionych, odrzuconych, niekochanych.

Działamy poprzez modlitwę, a przede wszystkim czyn – zarówno w sieci jak i wśród naszego otoczenia. Wszelaka działalność internetowa opiera się na dobrym słowie, rozmowie – tego najbardziej nam brakuje. Strony i treści, które prezentujemy mają być ukojeniem, chwilą odpoczynku wśród medialnych wojen i internetowych sensacji. Otwieramy nasze serca na każdego człowieka, nie ważne kim jest, co robi i że przez innych jest skreślany. My przygarniemy do naszego serca wszystkich, którzy tego potrzebują. Obejmujemy modlitwą osoby, które stanęły na szlaku naszego życia, prosimy o umocnienie dla cierpiących i opuszczonych.

Pustynia Serc to nie tylko strona. Posiadamy Centrum Pomocy Duchowej, skrzynkę intencji oraz działamy na znanych portalach społecznościowych. Dla młodzieży prowadzimy bloga, gdzie poruszamy tematy o Bogu, wierze – wszystko na luzie.

Zapraszamy na nasze projekty:

» Stronę internetową www.goo.gl/ky0kG
» Centrum Pomocy Duchowej www.goo.gl/ouiZC
» Pustynia Młodych www.goo.gl/PpUYRQ
» Pogotowie modlitewne www.goo.gl/G32wSD
» Strona na facebooku www.goo.gl/ixfRB
» Kanał na youtube www.goo.gl/Wo58A
» Sklepik z koszulkami www.goo.gl/EnP4D
» Twitter www.goo.gl/ITwBH
» Grupa Modlitewna www.goo.gl/ljv8Ap
» Blog Pustyni Serc www.goo.gl/frPOSo

Uwaga.

Nie tolerujemy polemiki zdań w komentarzach. Pustynia Serc ma być azylem dla każdego, kto chce tutaj przebywać. Jeśli nam się jakiś komentarz nie podoba - usuwamy, czasami blokujemy. Osoby o innych przekonaniach światopoglądowych czy religijnych są proszeni o niedzielenie się nimi na naszej stronie. Jeśli są wątpliwości i pytania odsyłamy do Centrum Duchowej Pomocy.

Kim jesteśmy?

Pełnymi zapału i radości ludźmi pragnący uczynić świat bardziej ludzkim! Choć poznaliśmy się w sieci to wiele nas łączy, a to, co nas połączyło to chęć pomocy innym – czyli szukanie nowej drogi ewangelizacji. Właśnie stąd zrodził się pomysł Pustyni Serc, wspólne działanie w sieci, która dziś jest zdeterminowana przez mowę nienawiści i polityczne spory. Chcieliśmy stworzyć pustynną oazę na falach internetu, gdzie dzielimy się wszystkim, co mamy – wiarą – nadzieją – miłością! Naszą paczkę stanowią różni ludzie, lecz o podobnym światopoglądzie – nasze spojrzenie na świat ma wspólny fundament – Jezusa Chrystusa. Budujemy nasze życie na Skale, która jest trwała i niezmienna – pokazując też, że życie z Bogiem nie ogranicza człowieka, lecz wyzwala i ukierunkowuje nasze drogi do zaspokojenia najgłębszych pragnień serca. Wszyscy mamy wspólny cel, choć idziemy różnymi drogami – często nie wiedząc gdzie. To właśnie my, którzy chcemy stać się takim małym drogowskazem, na mapie zagubionych serc.

Naszym celem jest to, by każdy człowiek odkrył, że jest kochany, potrzebny i niezastąpiony. Nieważne jak bardzo upadł – nadzieję pragniemy zanieść wszędzie tam, gdzie jej potrzeba, każdemu z osobna. Chcemy pokazać, że we współczesnym świecie jest możliwe osiągnięcie szczęścia, przecież my jesteśmy przykładem - „Szczęśliwi mają pragnienie uszczęśliwiać innych.”


Tak więc trwają wiara, nadzieja i miłość - te trzy: z nich zaś największa jest MIŁOŚĆ !!!

http://swietoscwcodziennosci.blogspot.com/

Offline

 

#2 2013-10-13 16:54:33

 hiacynta

Oazowiczka z powołaniem zakonnym..?

48250746
Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 79
Punktów :   

Re: Pustynia Serc

Piękna strona. Już kiedyś słyszałam o niej, ale nie jakoś szczególnie. Dziękuję, że mogę czytać coś wartościowego w internecie i mieć z tego radość


''Powierz Panu swą drogę i zaufaj Mu; On Sam będzie działał!'' Ps37,5

''Wszystkie Dzieła Boże dokonują się powoli i w bólu, ale potem są tym trwalsze i owocują tym wspanialej'' M.Teresa Gerhardinger- założycielka SSND

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
sztukateria