"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2014-01-11 22:52:10

Katarzyna P.

Gość

prośba do dziewcząt, które odeszły z zakonu

Witam wszystkich bardzo serdecznie
Jestem pierwszy raz na tym forum - zachęcona przez osobę, która bywa tu bardzo często - chciałabym przedstawić się i skierować do Was moją wielką prośbę: studiuję psychologię (V rok na UKSW) i obecnie piszę pracę magisterską, dotyczącą dziewcząt, kobiet, które odeszły z zakonu.
Wiem, że jest to temat, który budzi często różne emocje - wszak zwykle dotyka głębokiego cierpienia danego człowieka. Znam takie osoby i zawsze zastanawiałam się, w jaki sposób można ich wesprzeć i im pomóc. Towarzyszę też od dawna zarówno modlitwą, jak i słowem wsparcia kilku takim osobom. Mam wielki szacunek do nich i myślę, że zrozumiałym jest, że temat ten leży mi bardzo na sercu.
Na dzień dzisiejszy tym, co mogę zrobić, to postarać się - dzięki badaniu - lepiej zrozumieć ich sytuację, by móc też skuteczniej pomagać.
Dlatego poprzez to forum zwracam się z wielką prośbą do takich dziewcząt, które zechciałyby wspomóc mnie w moich poszukiwaniach i zgodziłyby się wypełnić 2 testy psychologiczne - odbywa się to całkowicie anonimowo i naprawdę nie zajmuje dużo czasu.
Byłabym ogromnie wdzięczna każdej z Was, która zechce poświęcić mi trochę swego czasu - ogarniam Was swoją modlitwą i życzę cierpliwości w trudnościach i odkrywania pasji życia
Proszę o kontakt na mój adres mailowy: srkp@wp.pl, chciałabym osobiście przekazać Wam pozostałe informacje oraz zagwarantować anonimowość.
Dziękuję już teraz za zaufanie - Katarzyna

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.worldhotels-in.com/