"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2014-02-23 15:37:51

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

brewiarz

wiem, że taki temat już gdzieś tam był, ale ja tym razem trochę w innej kwestii: słyszeliście może o kimś, kto ma na zbyciu brewiarz najlepiej 4tomowy, ale może być też skrócony i chciałby oddać, albo tanio sprzedać? Bo moja koleżanka poszukuje, a z kasą u niej krucho - ktoś, coś??


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

#2 2014-02-23 16:24:18

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: brewiarz

popytaj w zakonach
ja mam, ale używam
sprawdź też na Barce może tam ktoś coś ma


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

#3 2014-02-23 17:24:10

 Ana

Wierna Miłości

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 251

Re: brewiarz

siostrzyczka napisał:

wiem, że taki temat już gdzieś tam był, ale ja tym razem trochę w innej kwestii: słyszeliście może o kimś, kto ma na zbyciu brewiarz najlepiej 4tomowy, ale może być też skrócony i chciałby oddać, albo tanio sprzedać? Bo moja koleżanka poszukuje, a z kasą u niej krucho - ktoś, coś??

Mam skrócony brewiarz, w bardzo dobrym stanie choć używany jak nowy. Mogę go sprzedać za 70zł z przesyłką.

Offline

 

#4 2014-02-24 09:32:41

terestynkaa

Gość

Re: brewiarz

I ja przyłączam się do poszukiwań

 

#5 2014-02-25 12:17:49

 Ana

Wierna Miłości

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 251

Re: brewiarz

Wątpię by ktoś za grosze sprzedał brewiarz a co dopiero oddał. Nowy kosztuje 90zł wersja skrócona 4 tomowa tak 440zł, lub drożej.

Offline

 

#6 2014-03-16 20:20:22

kamień

Gość

Re: brewiarz

Ana znam osobiście kogoś (ks.), który tak za nic oddał 4 tomy - nówki, choć sam bogaty nie był i potem przez pewien okres czasu kupował sobie po tomie :-) Są na tym świecie bezinteresowni ludzie i cieszę się bardzo, że mogłam takich poznać, budujący przykład.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
naszepowolanie.pun.pl