"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2014-08-15 19:31:04

thin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-19
Posty: 20
Punktów :   

Wirtualny modlitewnik

Witajcie. Planuję niedługo otworzyć stronę www z modlitwami. Nie wiem jak szybko mój plan się zrealizuje bo jak na razie napotykam problemy natury "formalnej". Chodzi o domenę, która juz istnieje, a była dawniej moją prywatna stroną, chciałbym ją wykorzystać. Nie wiem dokładnie jak przejdę cały proces konfiguracji i czy w ogóle dam sobie radę sam. Znalazłem co prawda w internecie kilka cennych porad (np. http://www.nazwa.pl/domeny/konfiguracja-domen/) ale mimo wszystko to nadal wydaje sie skomplikowane! Czy jest tu ktoś kto się zna na tej tematyce? Byłbym wdzięczna za każdą radę, a nawet za podesłanie linka jak to się powinno robić (tylko żeby było napisane "prostym" językiem - to ważne). Tak że z góry wszystkim dziękuję, można tez pisać do mnie na priva.

Ostatnio edytowany przez thin (2014-12-03 18:57:51)

Offline

 

#2 2014-09-06 16:27:16

Darek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-06
Posty: 13
Punktów :   

Re: Wirtualny modlitewnik

Witam
Wykupując domenę - nie nabywasz jej na własność a jedynie na określony z góry czas użytkowania (najczęściej rok). Po tym roku, jeśli w terminie nie opłacisz należności za kolejny rok niestety ale domena wędruje do puli możliwych do zajęcia przez wszystkich użytkowników Internetu - i dopóki ktoś domenę zajmuje nie ma możliwości jej odzyskania.

Najlepiej polecam wybrać inny adres (zamiast "pl" np. "com" albo "com.pl"), podobny albo założyć stronę na jednym z darmowych blogów np na wordpressie. A co do modlitw to polecam swoją stronę: "Modlitwy" - wrzuciłem tam praktycznie wszystkie znane mi modlitwy, korzystałem z kilku modlitewników i stron internetowych - polecam do korzystania

Pozdrawiam!

Offline

 

#3 2014-12-03 18:58:24

thin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-19
Posty: 20
Punktów :   

Re: Wirtualny modlitewnik

dzięki wielkie za linka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
LevnĂŠ samonosnĂŠ septiky Ĺžumpy jĂ­mky nĂĄdrĹže DesnĂĄ Powiązane produkty i usługi: Szamba betonowe https://es.ehotelsreviews.com