"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2015-04-22 13:42:34

thin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-19
Posty: 20
Punktów :   

Tyle hałasu o nic ..

Pamiętacie wojnę o telewizję Trwam ?
U nas w Przemyślu telewizja kablowa Toya nadaje ten program od dawna https://toya.net.pl/telewizja , a mimo to jej "brak" jest ciągle argumentem do wszczynania awantur przez niektórych? Przecież gdyby włączyli telewizor i strojenie od razu by znaleźli ten program w kablówce jak i z nadajników naziemnych. A może po prostu oni nigdy nie szukali tej stacji telewizyjnej, a jedynie powodu do wszczynania awantur ze wszystkimi o wszystko. Swoją drogą często oglądam różne programy religijne, coraz częściej kazania w necie.
Zastanawiam się co sądzicie o nowym pojęciu jakie ostatnio pojawiło się w katolickich mediach - "teologia polityczna". Kiedyś była "ekonomia polityczna".  Tym co nie pamiętają takiego przedmiotu pokrótce streszczę, że polegał on na tym, że ekonomia ekonomią, a polityka musi być taka jak mówią towarzysze. Mam nadzieję że teologia polityczna wymyślona przez niemieckiego katolickiego księdza w okresie międzywojennym nie oznacza tego samego ....

Ostatnio edytowany przez thin (2015-04-22 13:45:28)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Siemiatycze https://jaworzyna-slaska.szamba-betonowe360.pl sennik online increase blood flow to the penis