"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2009-05-11 18:59:02

szukajaca Boga

Gość

Modlitwy na mp3

Czy ktoś posiada/korzysta z takiej formy modlitwy? ja właśnie dziś znalazłam w takiej formie litanię do św.Faustyny

 

#2 2009-05-11 19:56:04

Rita

Gość

Re: Modlitwy na mp3

To bardzo fajna rzecz, chociaż ja osobiście wolę wersję taką, że ja sobie sama czytam. Po prostu wtedy skupiam się na czytanym tekście. A jak tylko słucham to tak różnie z tym bywa... Często trudno mi się skupić, wiele rzeczy mnie rozprasza... A tak literki motywują mnie do skupienia się na tym, co robię...
Chociaż z drugiej strony mam nagraną koronkę do Bożego Miłosierdzia którą prowadziła znajoma siostra i bardzo lubię jej słuchać... Ale to już chyba taki typowo ludzki aspekt- po prostu lubię tę siostrę

 

#3 2009-05-12 09:36:17

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Modlitwy na mp3

Ja czasami korzystam   Ale też wolę wersję jak sama czytam

Hmm... do św. Faustynki mówisz

 

#4 2009-05-12 14:36:06

szukajaca Boga

Gość

Re: Modlitwy na mp3

tez mam chyba koronkę do Miłosierdzia Bożego... ale tez wolę na piśmie i najlepiej w kościele...

 

#5 2010-08-04 21:36:28

Rita

Gość

Re: Modlitwy na mp3

hm... skoro jest już taki temat to wrzucę to pytanie tutaj- ma ktoś może modlitwy właśnie w mp3? Ostatnio na wszystko brakuje mi czasu... A tak włożę słuchawki i chociaż w taki sposób oddam chwałę Stwórcy w czasie pracy

 

#6 2011-04-25 21:35:32

Rita

Gość

Re: Modlitwy na mp3

Może kogoś zainteresuje taka forma modlitwy:

http://www.modlitwawdrodze.pl/

 

#7 2011-04-26 10:00:21

 Ania

...

Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 283
Punktów :   

Re: Modlitwy na mp3

Rita napisał:

Może kogoś zainteresuje taka forma modlitwy:

http://www.modlitwawdrodze.pl/

polecam gorąco


"Wierzyć - to znaczy nawet się nie pytać,
jak długo jeszcze mamy iść po ciemku."

ks. Jan Twardowski

Offline

 

#8 2011-05-01 20:11:38

szukajaca Boga

Gość

Re: Modlitwy na mp3

Kochani zamieszczę to tutaj - takie moje świadectwo. Lubię słuchac tzw. ostrych brzmień szczególnie evanescence ( nie wszystkie piosenki - różne są teksty) ale... ostatnio miałam chwile kiedy myślałam, że nie ma już dla mnie nadziei, byłam w rozpaczy, nie wiedziałam jak sie modlić, płakałam z bezsilności. Wtedy zaczęłam sie modlić piosenką
Evanscence - Bring me to life. Jej tekst była dla mnie zbawczy i jej forma - przeżyłam podczas tej modlitwy swego rodzaju oczyszczenie i wielką pomoc. Może ktoś z was kiedyś będzie w podobnej sytuacji...
Polecam każdemu

Ostatnio edytowany przez szukajaca Boga (2011-05-01 20:13:24)

 

#9 2011-05-01 21:33:20

 sanderka1000

s. Maksymilla

5330629
Call me!
Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 1373
Punktów :   10 
WWW

Re: Modlitwy na mp3

"Bring me to life" to kapitana piosenka, wiele przy niej zrozumiałam i jedna z wielu, która dosłownie utrzymała mnie przy życiu.

Ogólnie modlitwy pieśnią są wspaniałe. Ostatnio bardzo mocno zrozumiałam to, że nie ważne, czy umiesz śpiewać czy nie. Czy fałszujesz, czy ciągniesz najwyższe tonacje, ważne jest żeby śpiewać sercem. Śpiewać bezpośrednio do Boga, samemu Bogu. Ale też słuchać tekstów piosenek. Za każdym razem jakiś inny fragment wpadnie do głowy. Ale najważniejsze jest to, żeby wkładać w to wszystko siebie.


Bo On jest dobry, bardzo dobry...

Offline

 

#10 2011-05-02 08:37:54

szukajaca Boga

Gość

Re: Modlitwy na mp3

dokładnie tak!
czasem piosenka, która kiedyś ktoś ułożył, zaśpiewał "modli się" za nas, że tak powiem, kiedy my sami nie potrafimy

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
czyszczenie instalacji co wycena przedsiębiorstwa szalki petriego płytki deep well pipety pasteura