"Furta"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2009-07-06 23:36:19

Dinos

Gość

Obserwacje forum ...

Witam wszystkich licznie zebranych

A tak na poważnie ... Jestem na forum kilka tygodni, miałam nadzieję ze to nie będzie wierna kopia "barki". Ale kilka tygodni sprawiło, ze zaczynam tak uważać.
Na "barce" wiele tematów jest nie uporządkowanych. Ale tutaj też zaczyna się to dziać ... Sorry, ale jak w temacie ss. Betanek, można gadać o pielgrzymce ? 
Powiedzcie mi skoro to jest forum powołaniowe ... Jak można na powołaniówce robić grę - Skojarzenia ?
Czy, ta gra utwierdza w powołaniu, albo pomaga je rozeznać ?  No wybaczcie, ale chyba nie ...

Wiecie, myślę ze forum jest wartościowe ... Jest na nim mało ludzi, są ciekawe tematy. Ale proszę, nie mieszajcie tematów. Zobaczcie, jak by się przeniosło rozmowy o noclegach po pielgrzymce w Częstochowie, na osobny temat, już by to ułatwiło sprawę wielu ludziom ... Bo chyba, nikogo aż tak nie kopnie Duch Św. aby szukał tematów pielgrzymki w temacie ss. Betanek

Pax et Bonum

 

#2 2009-07-07 09:12:05

szukajaca Boga

Gość

Re: Obserwacje forum ...

No to juz przede wszystkim alarm dla adminów i moderatorów no i dla nas też dzięki Dinos że upominasz ja tez bym nie chciała zeby była tutaj druga Barka w tym "negatywnym" sensie bo bardzo dobrze sie tu czuję...

 

#3 2009-07-07 11:09:29

Dinos

Gość

Re: Obserwacje forum ...

A może Nazaret ... Nie czekać na działanie adminów, tylko samemu zacząć je zmieniać ? Przecież oni sami tego nie zmienią ... My tez musimy wykazać chęci i im pomóc
Nawet jak przestaniecie nabijać sobie posty, przez grę w skojarzenia ... To już coś zrobisz ..

Ostatnio edytowany przez Dinos (2009-07-07 11:20:40)

 

#4 2009-07-07 13:08:08

Dinos

Gość

Re: Obserwacje forum ...

A może warto Nazaret założyć, temat który będzie o powołaniu, a nie o grze przez którą nabijasz sobie większość postów ...

 

#5 2009-07-07 14:28:50

Dinos

Gość

Re: Obserwacje forum ...

Jak wrócę z Krakowa, to z chęcią policzę ile postów, z Twoich 433 jest na temacie " skojarzenia " ...
A czy w ogóle, w tym temacie udziela się jakaś siostra ? - w sensie w tej grze ?

 

#6 2009-07-07 18:31:13

Rita

Gość

Re: Obserwacje forum ...

W sumie to masz rację Dinos... Trochę jest tego bałaganu, szczególnie w wątkach zgromadzeń...
A mnie już te skojarzenia znudziły i nawet tam nie zaglądam.

 

#7 2009-07-07 19:13:05

poprostu_człowiek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 439
Punktów :   

Re: Obserwacje forum ...

Witajcie! Ja jako administrator działać w działach nie mogę za bardzo, bo na forum jest wiele innej roboty. Po dwa tu jest "Furta" i uważam że "Braka" nie jest zła, ale możemy wszyscy dokonać tego, że "Furta" będzie lepiej zorganizowana. Dziękuję za uwagę.


"Uczyń mnie narzędziem Twojego pokoju"
                          Św. Franciszek z Asyżu

Offline

 

#8 2009-07-13 11:01:32

poprostu_człowiek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 439
Punktów :   

Re: Obserwacje forum ...

UWAGA! Ogłaszam mini ankietę: Kto jest za tym by gra: "skojarzenia" została usunięta? A kto chce żeby pozostała.. Poczekam na kilka(naście) odpowiedzi.. Wątek tymczasowo zamknięty..


"Uczyń mnie narzędziem Twojego pokoju"
                          Św. Franciszek z Asyżu

Offline

 

#9 2009-07-13 11:14:02

Łucja

Gość

Re: Obserwacje forum ...

mało się udzielam w tej grze, ale mi ona nie przeszkdza... szczerze mówiąc, nie rozumiem dlaczego się taki hałas wokół niej zrobił... jeśli ktoś nie chce to nich po prostu nie czyta tego wątku

 

#10 2009-07-13 13:18:15

Szukająca

Gość

Re: Obserwacje forum ...

Przecież tutaj nie jest najważniejsza ilość postów, chyba o to się nie bijemy? Skojarzenia myślę, że mogą zostać, a w wątkach, gdzie bałagan np. o zgromadzeniach... Pousuwać posty, które są nie na temat.  Jak coś to służę pomocą .

 

#11 2009-07-13 13:49:39

szukajaca Boga

Gość

Re: Obserwacje forum ...

hmm... trudno powiedzieć
forum powołaniowe, ale ostatecznie wolność...
Mi tez on nie przeszkadzał ale może przydaloby się trochę dyscypliny nie wiem chyba się wstrzymuję

 

#12 2009-07-13 14:35:07

Rita

Gość

Re: Obserwacje forum ...

Ja tam nie zaglądam do wątku ze skojarzeniami, ale nie przeszkadza mi on. I zgodzę się z dziewczynami- można by zrobić porządek w wątkach zgromadzeń, bo w niektórych wątkach połowa postów jest nie na temat
Pozdrawiam

 

#13 2009-07-18 18:46:16

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

Re: Obserwacje forum ...

mi tam wątek ze skojarzeniami nie przeszkadza, kto nie chce nie zagląda i tyle... a co do nabijania postów... to po co wogóle komukolwiek ten wyścig o jak największą ilość postów? jak dla mnie to bez znaczenia...


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

#14 2009-07-20 10:46:15

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Obserwacje forum ...

Witam Was
zgadzam się z Siostrzyczką  zabawa w "skojarzenia" nie jest po to by nabijać sobie posty tylko by czasami też moc się razem pobawić. nie wiem czy zauważyliście, że przez te wszystkie zmiany nasze forum całkiem upada nie ma nic nowego na nim już prawie nikt nie zagląda, a chyba miało być odwrotnie dlatego też chciałabym by się zmieniło troche na tak co było, jako moderator pozwole sobie otworzyć wątek "skojarzenia" i trzeba też ożywić inne wątki czyż nie??
co Wy o tym myślicie??
pozdrawiam w Panu+


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#15 2009-07-20 15:47:35

Rita

Gość

Re: Obserwacje forum ...

Myślę, że wątek ze skojarzeniami można otworzyć, bo jak to było wielokrotnie wspominane, chodzi  w nim tylko o zabawę, a nie o nabijanie postów.
Jeśli chodzi o ten zastój... Ja myślę, że to w pewnym mierze typowe w czasie wakacji, wiele osób wyjeżdża i nie mają dostępu do sieci, poza tym przydaje się taki odpoczynek od wirtualnego świata.
Stare wątki warto ożywiać, może nawet sama coś napiszę, warto tworzyć nowe... Co prawda jestem aktualnie w niemocy twórczej ale może ktoś ma jakiś ciekawy temat do dyskusji ?
Pozdrawiam

 

#16 2009-07-20 17:20:17

poprostu_człowiek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 439
Punktów :   

Re: Obserwacje forum ...

A mnie nie pozostaje nic innego jak przychylić się do próśb Moderatorek... Pozdrawiam w Panu!


"Uczyń mnie narzędziem Twojego pokoju"
                          Św. Franciszek z Asyżu

Offline

 

#17 2009-07-20 18:54:38

Szukająca

Gość

Re: Obserwacje forum ...

Służebnica Pana miała rację. Od razu tutaj żywiej .

 

#18 2009-07-21 00:46:29

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Obserwacje forum ...

no widzicie co Wy byście beze mnie zrobili
macie tu dbać o naszą Furtę bo ja dziś wyjeżdzam pod namioty
zabieram Was w serduchu i wracam do Was w sobote albo piątek
proszę o modlitwę i zapewniam swoją


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#19 2009-07-21 10:06:23

Szukająca

Gość

Re: Obserwacje forum ...

Tylko nie wpadnij w samozachwyt . My też o Tobie pamiętamy. A tak na marginesie, też bym sobie pojechała pod namiot .

 

#20 2009-11-11 14:58:41

Martasds

Gość

Re: Obserwacje forum ...

Pozdrawiam wszystkich, którzy kiedykolwiek dotknęli Miłości Jezusa  Zbawiciela po "salwatoriansku" SALUS TUA EGO SUM - ZBAWIENIEM TWOIM JESTEM JA

Bardzo polecam naszą stronę zakonną www. siostry.pl tam możesz dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy z naszej zakonnej działalności.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Żnin HĂ´tels Padrón