"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#21 2009-05-13 15:50:58

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Siostry Elżbietanki

http://stelisabeth.katolsk.no/Teksty/Za … 202009.pdf     - tu jest kilka informacji na temat rekolekcji


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#22 2009-05-13 16:07:27

sr.Paula

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

+.
Szukajaca ciesze sie ze chcesz byc z nami...a jak sie to mowi "chciec to moc"
Widze ze Sluzebnica juz Ci podala namiary gdzie mozesz zasiagnac informacje na temat naszych rekolekcji a jak masz jakies osobiste pytania to wyslij mi meila albo prywatna wiadomosc
Czekam z niecierpliwoscia
Usciski dla Was

 

#23 2009-05-13 16:57:58

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

Kurczaki..szkoda,ze ja tam nie mogę być.. Ale z naszą Olgą się spotkam wcześniej.. i będę pamiętać w modlitwie o was w czasie rekolekcji- być może w tym szczególnym miejscu jakim są Łagiewniki... mam nadzieję,że wy też wspomnicie o mnie przed Panem Bo to będzie szczególny czas dla mnie  i poniekąd decydujący

 

#24 2009-05-13 19:33:56

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Siostry Elżbietanki

+
Oj już odliczam czas do spotkania z Tobą Natalio i czas rekolekcji z Siostrami
możesz być pewna, Natalko że będę pamiętała o Tobie przed Panem

Siostro jeszcze 42 dni do rekolekcji

Ściskam mooooocno 

Ostatnio edytowany przez Służebnica Pana (2009-05-13 19:55:54)


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#25 2009-05-13 20:42:46

Szukająca

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

I się zakończyła : Nigdzie nie pojadę! Nawet nie ma co już dyskutować, Kościół to instytucja, przepraszam przez małe 'k'. Tata zaczął mi mówić o zakonach, w których to Siostry nie moga się w ogóle odzywać nic. A ja mówię na to: to jest sztuka się tak poświęcić. A mój Tata- To sekta! <to się nazywa rodzina katolicka Mama się zapytała skąd o tych rekolekcjach wiem, naturalnie odpowiedziałam, że z internetu. A mama zaczęła mi gadać o jakis pedofilach, że moga sie podszywać. Już to widzę sr. Paula pedofilem- zlitujcie się! Przecież to jest tragedia! ;( Chyba nigdzie się nie ruszę, dopiero jak dowód dostanę do ręki. Katastrofa, aż płakać zaczęłam.

Przepraszam, ale moje emocje teraz piszą

 

#26 2009-05-13 20:52:32

Rita

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

Szukająca napisał:

Chyba nigdzie się nie ruszę, dopiero jak dowód dostanę do ręki.

Ha, powiem Ci, że i to nie poskutkuje... Lada dzień przekroczę "magiczną" 18stke i co? Dorosła dziewczyna ma szlaban na wychodzenie z domu (szkoda że ten zakaz nie dotyczy szkoły.. ) i to w sumie za nic...

Wiem, nie zabrzmiało optymistycznie, ale takie jest życie

Ale nie martw się, może jeszcze Twoi rodzice zmienią zdanie- kiedyś miałam taką sytuację, że rodzice za nic nie chcieli mnie puścić na rekolekcje, to wtedy skrzyknęłam koleżanki i zawiozła nas Siostra Wtedy był spokój. Więc może zabierz ze sobą jakąś koleżankę, fajnie, jeśli Twoi rodzice ją znają i mają do niej zaufanie, wtedy łatwiej ich przekonać, bo we dwie zawsze raźniej

 

#27 2009-05-13 21:00:59

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Siostry Elżbietanki

Przykro mi bardzo z tego powodu sr. Paula to Anioł na ziemi ja nie mam takiego problemu z rodzicami cale szczęście- troszkę boją się mnie puścić pociągiem, bo mówią, że niebezpiecznie jest jechać samemu- ale mam nadzieję, że ktoś ode mnie pojedzie ze mną- bardzo się o to modlę.  rodzice tak mają, że się  bardzo martwią- można powiedzieć, że czasmi aż za bardzo.  może innym razem się uda Ci pojechać, ogarniam Cię swoją modlitwą +


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#28 2009-05-13 21:01:09

Szukająca

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

Ludzie, którzy mnie otaczają na pewno nie mają ochoty 'stracić czas' na rekolekcjach. Nie mam kogo zabrać ze swojego towarzystwa. Jejkuś, te życie bywa okropne. Moi rodzice mnie nie rozumieją, ale ja im też chyba nie wytłumaczyłam . Tyle przeszkód na tej drodze życia, a sami ludzie sobie je podkładają pod nogi.


Służebnica, a skąd Ty jesteś, bo nie pamiętam. A jakbym dała mamie, żeby z Tobą porozmawiała? Masz może telefon? (bo nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie komputera ) Może dojechałabym do Ciebie i z Tobą pojechała- chociaż nie ochronię Cię przed łobuzami. Robię sobie nadzieję, ale może jakbym coś wytłumaczyła Im... Może jakby zobaczyli to forum...

Ostatnio edytowany przez Szukająca (2009-05-13 21:05:24)

 

#29 2009-05-13 21:11:32

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Siostry Elżbietanki

To może spróbuj jeszcze jutro na spokojnie porozmawiać z rodzicami. i może jednak znasz kogoś kto by chciał pojechać na rekolekcje- może znajdziesz taką osobę.  nie trać nadziei


Szukająca ja jestem z okolic Lublina a to troche jest od Ciebie- ale jak najbardziej mogę Ci pomóc może się uda i pojedziemy razem odezwij się do mnie na gg może akurat pomogę

Ostatnio edytowany przez Służebnica Pana (2009-05-13 21:14:28)


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#30 2009-05-13 21:18:37

Szukająca

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

Cały czas brzęczy mi w uszach: 'Nigdzie nie pojedziesz!'
Z Mamą spróbuje coś pogadać, bo Tata to jeszcze bardziej upary i musi mi na złość zrobić.
Niech poczyta sobie forum i zobaczymy czy dalej będzie zdania, że w internecie to sami źli ludzie są.

Odezwę się jutro .  I jak coś mogłabyś pogadać z moją Mam?
Służebnica Pana, dziękuję

Ostatnio edytowany przez Szukająca (2009-05-13 21:19:52)

 

#31 2009-05-13 21:23:00

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Siostry Elżbietanki

oczywiście, że tak
tylko daj mi znać wczęśniej- żebym w miare była przygotowana na taką rozmowę:)
wyślę Ci mój nr na PW      Nie masz za co dziękować - cała przyjemność po mojej stronie

Ostatnio edytowany przez Służebnica Pana (2009-05-13 21:32:33)


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#32 2009-05-13 22:22:05

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

Ja już mam 18- stke i to tak bardo nie czyni mnie wolną..bo nadal mieszkam w domu i jestem zależna od mamy ...

Olga to Anioł ..
Siostro!przypomniało mi się jak ja rozmawiałam z Twoją mamą by Cię puściła na rekolki .... Ale nie poskutkowało w tamtym wypadku...mimo,że jestem pełnoletnia... Ale mam nadzieję,ze jak coś z mamą Szukającej się uda...

 

#33 2009-05-14 06:53:49

Szukająca

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

Przecież po co mam siedzieć w domu i głupoty robić . Mama przynajmniej będzie miała spokój na parę dni. Mam nadzieję, że się uda. A jak nie... to trudno, ale i tak nie odpuszczę . Służebnico Pana dziękuję, dziękuję !

 

#34 2009-05-14 07:59:23

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Siostry Elżbietanki

Promyczek dla Nieba:) napisał:

Olga to Anioł ..
Siostro!przypomniało mi się jak ja rozmawiałam z Twoją mamą by Cię puściła na rekolki .... Ale nie poskutkowało w tamtym wypadku...mimo,że jestem pełnoletnia... Ale mam nadzieję,ze jak coś z mamą Szukającej się uda...

+

Promyczuś weź bo popadne w samozachwyt i co wtedy
ale dziękuję za dobre słowa podbudowałaś mnie
Oj pamiętam jak dzwoniłaś do mojej mamy, dziękuję
Też mam taką nadzieję, że się uda

Szukająca jak mi się nie uda zawsze mozesz poprosić też Promyczka o interwencje
jeśli Jego wolą będzie żebyśmy były na tych rekolekcjech-  tak się stanie
Więc módlmy się o to z calego serca

Ostatnio edytowany przez Służebnica Pana (2009-05-14 08:00:39)


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#35 2009-05-14 17:17:24

Szukająca

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

Mama mi powiedziała, że po co mi to? Pocieszyła mnie tym, że pojedziemy do Częstochowy. Chyba boi się mnie samą puścić . Nie chcę za bardzo naciskać, bo zacznie się na mnie wydzierać . Wieczorem może wrócę do tematu . Do Lublina raczej na pewno nie dojadę, bo to 13 godz. drogi pociągiem... Nie opłaca się za bardzo .

 

#36 2009-05-14 17:29:25

Rita

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

A mi się jakoś teraz zachciało tych rekolekcji... Szkoda tylko że odsiaduję dożywocie w domu

 

#37 2009-05-14 17:31:35

Szukająca

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

heheh, a za jakie to zbrodnie ?

 

#38 2009-05-14 17:34:48

Rita

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

Za zepsucie rodzince imprezy przez ściągnięcie ich do domu pół godziny wcześniej i nawet nie pojade na przegląd teatrów do lublina w sobotę z tego powodu...   

 

#39 2009-05-14 18:36:22

Szukająca

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

napisz odwołanie wyrok zbyt wysoki.

 

#40 2009-05-14 19:29:29

boza_tancerka

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

moich rodziców łamał mój spokój i wiara w to, że pojadę, jeśli wyciągali argument że nie dadzą mi pieniędzy- ja już je miałam uzbierane, żę nie dam rady z ocenami w maturalnej klasie ja przynosiłam piątki. Pokój serca i wiara w to, że Jezus mnie chce na rekolekcjach wygrywały i zawsze udawało mi się jechac na rekolekcje, rozważ w sercu, czy naprawdę masz na nich byc.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
naszepowolanie.pun.pl