"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2010-05-10 21:42:07

s_Natanaela

Gość

SIOSTRY ELŻBIETANKI & NORWEGIA

Dziewczęta, które poszukują sensu i celu swojego życia
serdecznie zapraszamy na
REKOLEKCJE ROZEZNANIA POWOŁANIA
od 28.06. do 02.07.2010



„Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia” /Flp. 4, 13/

W programie przewidujemy Eucharystię, Adorację Najśw. Sakramentu, konferencje, spotkania w grupie, możliwość skorzystania z sakramentu pokuty oraz czas na wzajemne dzielenie się radością.

Informacje praktyczne:
    Rozpoczęcie Rekolekcji w poniedziałek o godz. 17.00.
    Zabierz ze sobą:
- Pismo św., Różaniec
- śpiewnik i jeśli możesz – instrument, na którym grasz
- śpiwór, obuwie zamienne
- Twoją radość i ciepło

Adres miejsca Rekolekcji:
Kościół Parafialny
p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego
ul. Mogileńska 7a
88 – 190 Barcin

    Dojazd: pociągiem do Inowrocławia lub Bydgoszczy, następnie autobusem do Barcina.

Pisemne zgłoszenie uczestnictwa w rekolekcjach prosimy przesłać do 1 czerwca 2010 roku na adres:        Siostra M. Natanaela Hess
        Munkerudveien 52
        1165 Oslo/Norwegia
        lub Natanaela@StElisabeth.katolsk.no

Opłata w formie dobrowolnej ofiary.

 

#2 2010-05-11 16:34:19

 Veronika

Opiekun medyczny

5321338
Skąd: Poznań.
Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: SIOSTRY ELŻBIETANKI & NORWEGIA

O tak cudowny to jest czas tam.


Twoje słowo, uczy mnie,
Twoje słowo, chroni mnie.

Offline

 

#3 2010-05-11 16:48:24

s_Natanaela

Gość

Re: SIOSTRY ELŻBIETANKI & NORWEGIA

Przyjedziesz, Veroniko? Organizujemy tylko raz w roku rekolekcje. Dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych na to spotkanie. Pragniemy pomoc wszystkim dziewczetom w rozeznawaniu powolania. Rekolekcje te sluza do tego, by odnalezc to wlasciwe miejsce. Nie kazdy jest powolany do malzenstwa i nie kazdy jest powolany do zycia zakonnego. Chcemy pomoc dziewczetom w rozeznanwaniu, ale w zaden sposob "naciagac" do klasztoru. Chcemy rowniez ukazac jak bardzo misyjna jest Norwegia i jak bardzo wielu rak potrzeby do pracy w Winnicy Panskiej. Zapraszamy serdecznie

 

#4 2010-05-11 21:49:47

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: SIOSTRY ELŻBIETANKI & NORWEGIA

jeśli tylko Bóg pozwoli to pojadę
może w tym roku się uda
zachęcam również inne dziewczęta

http://stelisabeth.katolsk.no/pl/Teksty … zenie.pdfg

Pozdrawiam Siostrzyczkę serdecznie miło i tu Siostrę spotkać


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#5 2010-05-11 22:01:52

 Veronika

Opiekun medyczny

5321338
Skąd: Poznań.
Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: SIOSTRY ELŻBIETANKI & NORWEGIA

Siostro chciałam bardzo Ale trochę się plany poplątały i w tym roku nie dam rady ;(


Twoje słowo, uczy mnie,
Twoje słowo, chroni mnie.

Offline

 

#6 2010-05-15 15:59:53

s_Natanaela

Gość

Re: SIOSTRY ELŻBIETANKI & NORWEGIA

Wielka szkoda niemniej ucieszymy sie z obecnosci innych dziewczat. Chcecie poznac misje w najbogatszym panstwie Europy? - wlasnie na tych rekolekcjach mozemy Wam o tym opowiedziec. Nie wiesz jeszcze gdzie jest Twoje miejsce - poszukaj razem z nami. Zapraszam bardzo serdecznie

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki worldhotels-in.com Majoitus Leer https://www.worldhotels-in.com/ przegrywanie kaset vhs