"Furta"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#21 2011-03-17 20:30:13

SiostraHiacynta

Gość

Re: Siostry Duszy Chrystusowej

Spełniać swoje życiowe powołanie oznacza być szczęściwym, być na swoim miejscu w życiu i choć przychodzą chwile trudu ma on smak bo człowiek wie że jest w tym sens


http://www.duszajezusa.pl/imagebrowser/ib_p014_1_31.jpg

Ostatnio edytowany przez SiostraHiacynta (2011-03-17 20:31:21)

 

#22 2011-03-18 12:10:57

szukajaca Boga

Gość

Re: Siostry Duszy Chrystusowej

no właśnie... dziękuję za to zdanie. Wiele rozjaśniło

 

#23 2011-03-21 14:49:41

SiostraHiacynta

Gość

Re: Siostry Duszy Chrystusowej

@Szukająca Boga
cieszę się że coś to zdanie wniosło:)Takie proste ale ukazuje esencję;)
Pozdrawiam i zapraszam na weekend z Jezusem;)

http://www.duszajezusa.pl/imagebrowser/ib_p016_1_13.jpg

        Siostra Duszy Chrystusowej na misjach:)

Ostatnio edytowany przez SiostraHiacynta (2011-03-21 14:52:56)

 

#24 2011-03-22 14:48:24

SiostraHiacynta

Gość

Re: Siostry Duszy Chrystusowej

A na Florydzie jest tak....

http://www.sistersofthemostholysoulofchrist.com/New%20Scans%20FIXED/Workshop.jpg

 

#25 2011-03-22 14:56:41

SiostraHiacynta

Gość

Re: Siostry Duszy Chrystusowej

i.......

TROCHĘ POLSKIEJ RZECZYWISTOŚCI:)



http://www.duszajezusa.pl/imagebrowser/ib_p014_1_29.jpg

 

#26 2011-03-22 15:14:24

 Ania

...

Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 283
Punktów :   

Re: Siostry Duszy Chrystusowej

świetne zdjęcia


"Wierzyć - to znaczy nawet się nie pytać,
jak długo jeszcze mamy iść po ciemku."

ks. Jan Twardowski

Offline

 

#27 2011-03-22 15:21:17

SiostraHiacynta

Gość

Re: Siostry Duszy Chrystusowej

Dzięki.... Starałam się wyselekcjonowac te najlepsze;)obiecuje więcej....Aniu:) Jak mi miło że wpisałaś tu te parę liter jakże krzepiących dla mnie:)
Wszystkiego dobrego+
Zagladaj częściej:)

 

#28 2011-03-22 17:27:04

 Ania

...

Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 283
Punktów :   

Re: Siostry Duszy Chrystusowej

a mnie bardzo cieszy Siostry obecność tutaj!
czekam na kolejne zdjęcia
i może kilka słów więcej o Zgromadzeniu?

promieniować Jezusem <3. piękne.


edit: czytuję od czasu do czasu Siostry bloga. nie pojawił się tam niestety żaden mój komentarz, bo nie mam konta, ale może tutaj przekażę: blog jest świetny, przynajmniej ja go tak oceniam.



pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Ania (2011-03-22 18:04:03)


"Wierzyć - to znaczy nawet się nie pytać,
jak długo jeszcze mamy iść po ciemku."

ks. Jan Twardowski

Offline

 

#29 2011-03-22 17:42:08

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Siostry Duszy Chrystusowej

cudowne zdjęcia a przede wszystkim to z Polski i te słowa  dziękuję za nie!


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#30 2011-03-22 19:33:15

Animado Angel

Gość

Re: Siostry Duszy Chrystusowej

Zdjęcia są super. I czekamy na więcej. Szkoda że Wasze domy są tak daleko ode mnie ale może kiedyś się wybiorę na dalsze wojaże Do Krakowa chętnie bym zawitała. Na razie przelotnie spojrzałam na bloga i stronkę zgromadzenia, ale już mi się podoba

 

#31 2011-03-23 08:57:07

SiostraHiacynta

Gość

Re: Siostry Duszy Chrystusowej

@ Aniu jest mi niezmiernie miło, że czytujesz mego bloga:)Dziekuję CI za to:)Celem jego jest promocja mojego Zgromadzenia, które ma tak bogatą i głeboka duchowość a jest wciąż tak mało znane...Robię więc co mogę by tę sytuacje zmienić:)

Jeśli chodzi o wiecej słów o Zgromadzeniu hmm...napiszę tak od siebie ok?
Więc tak...ja się zakochałam mając lat 15 w OBRAZIE Pana Jezusa Promieniującego, tego który wkleiła już na poprzedniej stronie jedna z was. Było to tak, że pojechałam zimą Anno Domini 1999 na rekolekcje zimowe do naszych Sióstr do Siedlca.I jak weszłam do kaplicy i zobaczyłam ten obraz to mnie "powaliło" i wiedziałam, że ja poprostu muszę już tam przyjeżdżać:) Bo ta Dusza Chrystusowa tak mnie wtedy ogarneła swym ciepłem, że to trudno opisać.To była taka moja MIłośc od pierwszego wejrzenia hihi:) Później zapoznawałam się z duchowością, zrozumiałam, że Pan Jezus zaprasza mnie do tego, bym Mu pozwoliła żyć we mnie, że chce bym była przedłużeniem Jego...I to mnie zafascynowało.Bo w naszej duchowości o to chodzi by Jezus mógł zjednoczyc sięz nami,ściśle by w myśl św Pawła nie żyłysmy juz my ale Chrystus w nas:) Tak pokrótce....

@Animado Angel
Kraków nie jast wcale tak daleko od Wrocławia, zapraszam na wakacje 24-28 czerwiec będą rekolekcje w Sidlcu, które między innymi ja poprowadzę:)

Ostatnio edytowany przez SiostraHiacynta (2011-03-23 08:59:16)

 

#32 2011-03-23 09:29:59

SiostraHiacynta

Gość

Re: Siostry Duszy Chrystusowej

http://www.duszajezusa.pl/images/home_1_00.jpg"Jezu, mój Boże Nieskończony, Ciebie posiadać w sobie i żyć wewnątrz siebie, w Tobie, Tobą i dla Ciebie – jest moją jedyną rozkoszą i zadowoleniem. Tyś mój najmilszy, Najśliczniejszy Bóg Oblubieniec, w Tobie moja siła, równowaga, pokój i cała moja wieczność szczęśliwa. O Jezu mój najprawdziwszy, Wiekuisty Boże, w Tobie jedynie w Tobie zawarty jest cel mojego istnienia. Pragnę, pożądam z całej mocy osiągnąć Ciebie całkowicie na wieczność cała. Dopomóż mi zdobyć Ciebie całego, dopomóż mi oddać się całkowicie Tobie, o moje najśliczniejsze Życie, zdobądź mnie dla Siebie Boże, zabierz na wyłączną własność, gdyż tak pragnę być wyłącznie Twoja, bo mój umysł jedynie w Twej Mądrości znajduje całe swoje szczęście, gdyż Tyś całą prawdą i Żywotem.”Sł.B.M.Paula Zofia Tajber.


Dla miłośników filmików polecam  http://www.youtube.com/watch?v=6z_cIBnmC2Y

Ostatnio edytowany przez SiostraHiacynta (2011-03-23 09:37:52)

 

#33 2011-03-23 16:28:56

 Ania

...

Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 283
Punktów :   

Re: Siostry Duszy Chrystusowej

24-18 czerwca... bardzo chciałabym się tam pojawić. jeśli Pan Jezus zadziała i rodzice jakimś cudem zmiękną...  tylko dlaczego ja dosłownie wszędzie mam tak daleko? ;<

fakt, zgromadzenie jest mało znane, chociaż ma tak bardzo głęboką duchowość! mnie osobiście urzekło niesamowicie już jakiś czas temu. fajnie, że siostra 'działa' . życzę Siostrom wielu wspaniałych powołań!

chciałabym spytać: czy nakrycie głowy sióstr ma jakąś szczególną symbolikę?

pozdrawiam!

Ostatnio edytowany przez Ania (2011-03-23 16:29:33)


"Wierzyć - to znaczy nawet się nie pytać,
jak długo jeszcze mamy iść po ciemku."

ks. Jan Twardowski

Offline

 

#34 2011-03-23 18:28:44

szukajaca Boga

Gość

Re: Siostry Duszy Chrystusowej

jaki śliczny filmik... głęboki i prawdziwy! Widziałam już kilka filmików powołaniowych ale ten szczególnie mnie ujął swoją prawdą i powagą...

 

#35 2011-03-24 09:56:03

SiostraHiacynta

Gość

Re: Siostry Duszy Chrystusowej

@Ania
Ja myślę że warto na te rekolekcje się wybrać:) Fakt, że masz daleko....ale w wakacje można zaszalec trochę co nie? Poza tym, Siedlec to urocza wioska, sero..to miejsce coś w sobie ma, panuje tam taki duch wyciszenia i mi osobiści tam się genialnie modli. Krajobrazy też niczego sobie, bo to w końcu jura krakowsko-częstochowska.WARTO
A o welonie może pogadany przez e-mail jak zechcesz mój adres s.hiacynta1@gmail.com.

@szukajaca
Dzięki za pochlebne słowa o filmiku, starałam się aby był właśnie taki realistyczny i chyba się udało:)

Ostatnio edytowany przez SiostraHiacynta (2011-03-24 09:57:12)

 

#36 2011-03-24 20:59:04

Animado Angel

Gość

Re: Siostry Duszy Chrystusowej

Obejrzałam ten filmik i jeszcze jeden i bardzo mi się podobają. Są takie... duchowe Na rekolekcje chyba nie uda mi się przyjechać bo mam nadzieję w tym terminie pojechać na pielgrzymkę do Fatimy. Ale może do Krakowa kiedyś zawitam. Chciałabym się w wakacje wybrać w odwiedziny do Józefitek to chętnie bym i o Wasz dom zahaczyła, jeżeli to nie problem i mnie Siostry przygarną na krótką chwilę Miewam różne szalone pomysły, hehe.

Ostatnio edytowany przez Animado Angel (2011-03-24 21:00:34)

 

#37 2011-03-24 21:08:25

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Siostry Duszy Chrystusowej

Filmimk piękny ale ten bardziej do mnie przemawia   -> http://www.youtube.com/watch?v=P_C2J53D … tw&index=2  ma coś w sobie
Dziękuję za to  i za to, że tak bardzo przybliża nam Siostra życie w Waszym zgromadzeniu !
Promieniować Chrystusem - coś pięknego


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#38 2011-03-25 09:54:21

SiostraHiacynta

Gość

Re: Siostry Duszy Chrystusowej

To się cieszę, że filmiki takie duchowe:) Tak miało być;) Wklejam wam jeszcze fotki:)




http://www.imagic.pl/files//23145/./na%20furt%EA.jpga

http://www.imagic.pl/files//23145/./na%20furt%EA%203.jpg

Ostatnio edytowany przez SiostraHiacynta (2011-03-25 09:57:32)

 

#39 2011-03-25 12:16:00

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Siostry Duszy Chrystusowej

Ooooo... jak Siostra trafiła z pierwszym zdjęciem na którym jest moja Natalka
Pięknie!
pozdrawiam


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#40 2011-03-25 16:52:34

szukajaca Boga

Gość

Re: Siostry Duszy Chrystusowej

a czy tą melodie z pierwszego filmiku, który Siostra podała ( Powołanie ) można znaleźć w sieci?

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ciekawostki Wiadomości klubcsr.pl anties.pl