"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2010-12-30 11:22:34

 sanderka1000

s. Maksymilla

5330629
Call me!
Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 1373
Punktów :   10 
WWW

Pax! :)

Wiecie co? Byłam przekona, że gdzieś jest już tu temat o mnie, gdzie się przywitałam i co nieco powiedziałam o sobie, ale dopiero teraz zauważyłam, że nic takiego nie ma! Normalnie tak być nie może! Chyba, że coś przeoczyłam, ale przeszukałam wszystkie posty i nie znalazłam

Nazywam się Sandra (ale mówią na mnie Dżagoda) i jestem z Lęborka (Pomorskie). Należę do Rycerstwa Niepokalanej. I kręcę się trochę przy naszym sanktuarium robiąc za zakrystiankę i lektorkę Gram na gitarze i na perkusji I ogółem to nie lubię pisać o sobie, także jeżeli ktoś chce coś więcej wiedzieć to niech pyta

Chcę Wam tutaj podziękować za te punkty, które otrzymałam, bo dopiero teraz poczytałam co żeście tam naskrobały przy tych punktach i jak się to czyta to normalnie aż się ciepło robi Dzięki! W sumie to było powodem do stworzenia tego tematu, bo nie wiedziałam gdzie mam to wsadzić ;>

Poz! T


Bo On jest dobry, bardzo dobry...

Offline

 

#2 2010-12-30 14:58:36

 Marzenak

wierna Panu- moderator

Skąd: Dolny Slask,Ateny
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 1063
Punktów :   17 

Re: Pax! :)

witaj nam ponownie


BOGU MEMU UFAM ON PROWADZI MNIE

Naśladuj Chrystusa-kochaj i służ

Offline

 

#3 2011-03-22 15:10:25

SiostraHiacynta

Gość

Re: Pax! :)

Witaj:)

 

#4 2011-03-22 15:13:14

 Ania

...

Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 283
Punktów :   

Re: Pax! :)

dobrze, że jesteś ;D


"Wierzyć - to znaczy nawet się nie pytać,
jak długo jeszcze mamy iść po ciemku."

ks. Jan Twardowski

Offline

 

#5 2011-03-22 17:13:19

dzidziuś

Gość

Re: Pax! :)

Sanderko,  wiesz , że miło mi Cię powitać
a o co chodzi z tymi punktami? to cos się pisze do nich, jak to przeczytać?

 

#6 2011-03-22 18:11:54

 Ania

...

Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 283
Punktów :   

Re: Pax! :)

Dzidziuś, kliknij na 'Punktów' pod avatarem i informacjami o profilu

Ostatnio edytowany przez Ania (2011-03-22 18:14:17)


"Wierzyć - to znaczy nawet się nie pytać,
jak długo jeszcze mamy iść po ciemku."

ks. Jan Twardowski

Offline

 

#7 2011-03-23 16:00:27

dzidziuś

Gość

Re: Pax! :)

oo dzięki bardzo

 

#8 2011-03-26 10:49:20

BlueEyed Lady

Gość

Re: Pax! :)

Witaj, Dżagoda! [fajna ksywa!]
Możesz powiedzieć coś jeszcze więcej o swoich zainteresowaniach?

Pozdrawiam!

 

#9 2011-03-26 19:11:19

 sanderka1000

s. Maksymilla

5330629
Call me!
Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 1373
Punktów :   10 
WWW

Re: Pax! :)

O moich zainteresowaniach? Hmmmm... No więc na gitarze gram już trochę, w sumie to nie jestem w stanie doliczyć się ile dokładnie, i jestem animatorem muzycznym. Uczyłam się sama, jakoś tak po prostu mi to wpadło. Wprawdzie nie gram nie wiadomo jak, w końcu (jak już wcześniej wspomniałam) uczyłam się sama, a człowiek samemu nie jest w stanie ogarnąć wszystkiego. Czasem potrzebuje drugą osobę, żeby mu w tym dopomogła No a co do perkusji to gram coś ponad rok, no może około dwóch lat. Też idzie mi dość fajnie, ale tu już pobieram nauki normalnie u "nauczyciela", że tak to ujmę.
W ogóle muzyka to jest to, co lubię najbardziej i nie wyobrażam sobie życia bez niej I to chyba takie moje główne zajęcie


Bo On jest dobry, bardzo dobry...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
naszepowolanie.pun.pl