"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#21 2009-01-29 19:15:52

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Rekolekcje sercańskie

ja też łączę się duchowo


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#22 2009-01-31 16:40:47

renia.goralska

Gość

Re: Rekolekcje sercańskie

KRAKÓW 23 - 26 lutego 2009r.

Jak wygrać kobiecość?

prowadzi ks. Maciej Kucharzyk MS

Chwała Najśw. Sercu Jezusowemu!
Bóg w swoim Słowie mówi do mnie: Odwagi, niewiasto! Niech się nie lęka twoje serce! /Jdt 11, 1/
Wiele kobiet czuje się dziś nie kochanymi i odrzuconymi. Próbują zwrócić na siebie uwagę wyzywającym ubiorem, czy „męskim” stylem życia. Tymczasem wszystkie kobiety świata mogą czuć się szczególnie kochane pasterską miłością Jana Pawła II — bez miary zachwyconego fenomenem kobiecości!
/ks.I. Rogulski/

Dziewczyno,
nad Twoim fenomenem kobiecości zachwycał się nie tylko Jan Paweł II, ale SAM STWÓRCA, gdy jako Garncarz wydobywał Twe kształty z gliny!!!
Nie daj się oszukać reklamom!!!
Wygraj życie ciesząc się swoją płcią i swym kobiecym geniuszem!!!
Spójrz na siebie przez pryzmat Maryi, która jest najpełniejszym arcydziełem kobiecości!!!

Wybierz się na rekolekcje, na których z Maryją wypłyniemy na głębię,
jaka kryje się w nas.

Weź ze sobą:
Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu
Różaniec
zmianę pościeli lub śpiwór
notes i długopis
instrument, jeśli tylko potrafisz grać na nim
pozwolenie na wyjazd na rekolekcje, jeśli jesteś niepełnoletnia
plecak, do którego zapakujesz , właściwy Twojemu wiekowi, entuzjazm.

Zgłoszenia z radością przyjmie (najlepiej do 20 lutego)
s. Julita Kania
ul. Garncarska 24
31-115 Kraków
tel. 012 422 57 66 lub 503 644 605
e-mail: barka@sercanki.org.pl

 

#23 2009-02-01 20:23:57

Rita

Gość

Re: Rekolekcje sercańskie

Rekolekcje, rekolekcje... i po rekolekcjach.
Niewiele brakowało, a by mnie tam nie było. Ale mimo różnych przeszkód udało mi się być chociaż te 2 dni.
W czasie tych rekolekcji rozważałyśmy przepiękny fragment Ewangelii św. Jana, o ukazaniu się Jezusa nad jeziorem w czasie połowu ryb. Przez te 3 dni rozważałyśmy Słowo, które Bóg do nas kierował. Najbardziej dało mi do myślenia zachowanie Piotra, który "rzucił siew jezioro"- bez strachu i lęku, był w stanie rzucić wszystko i płynąć do brzegu, kiedy tylko ujrzał Jezusa. Zadałam sobie pytanie- czy ja też potrafię bezgranicznie zaufać Jezusowi i powierzyć  Mu swoje życie.
Pięknym momentem była adoracja, podczas której mogłyśmy dziękować, prosić i przepraszać za wszystko oraz powierzyć swoje życie Jezusowi, by móc łowić dla niego innych ludzi

W czasie rekolekcji mogłyśmy także poznać trochę życie misjonarza- oglądałyśmy zdjęcia z Jamajki i Zambii wysłuchałyśmy bardzo ciekawych opowiadań dziewczyn, które miały to misyjne doświadczenie.

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Siostrom  za zorganizowanie tych rekolekcji i za zaproszenie oraz wszystkim tym, których mogłam spotkać, za ich świadectwo życia, za każdą rozmowę

I za to wszystko chwała Panu

 

#24 2009-02-01 23:20:23

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Rekolekcje sercańskie

Pięknie szkoda, że nie mogłam tam być


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#25 2009-02-02 12:03:04

Pocieszona

Gość

Re: Rekolekcje sercańskie

Dziś wyjeżdżam na rekolekcje, a właściwie MisyjneFerieZimowe(MiFeZi) do ojców Kombonianów do Krakowa;) Rok temu na tych rekolekcjach było po prostu świetnie:) bliżej poznałam misje i miałam okazję też pomagać innym, gdy mieliśmy DPS(dzień pomocy społecznej) pomagaliśmy w jadłodajni dla bezdomnych i samotnych, którą prowadzą siostry albertynki:) Był to świetny czas, aby sprawdzić siebie... Jak będzie w tym roku? Zobaczymy:)
Proszę was o modlitwę, aby te rekolekcje jak najbardziej owocne;)

 

#26 2009-02-04 10:42:58

Amanda

Gość

Re: Rekolekcje sercańskie

Chwała Najśw. Sercu Jezusowemu !

Witam wszystkich serdecznie . Chciałabym ponownie was zaprosić na ... tym razem na dzień skupienia , a własciwie spotkanie formacyjno- ewngelizacyjne w duchu św. Franciszka. Odbędzie sie ono 28 lutego w Lublinie . Temat tego spotkania brzmi:  ]Z Świętym Franciszkiem na drogach życia codziennego  .  Szczegóły już wkrótce:D

 

#27 2009-02-05 20:36:29

mo

Gość

Re: Rekolekcje sercańskie

Czy wybiera się ktoś na to spotkanie?
Pozdrawiam

 

#28 2009-02-05 20:40:42

Caritas

Gość

Re: Rekolekcje sercańskie

spróbuję, ale nie wiem co z tego wyjdzie...

 

#29 2009-02-05 22:02:59

Rita

Gość

Re: Rekolekcje sercańskie

pożyjemy i zobaczymy, co da się zrobić...

 

#30 2009-02-06 11:01:04

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Rekolekcje sercańskie

Ja nie dam rady ;/ Do matury jestem prawieże uziemiona

 

#31 2009-02-09 11:08:37

Amanda

Gość

Re: Rekolekcje sercańskie

Chwała Najśw. Sercu Jezusowemu!


Bóg w swoim Słowie mówi do mnie: Odwagi, niewiasto! Niech się nie lęka twoje serce! /Jdt 11, 1/
Wiele kobiet czuje się dziś nie kochanymi i odrzuconymi. Próbują zwrócić na siebie uwagę wyzywającym ubiorem, czy „męskim” stylem życia. Tymczasem wszystkie kobiety świata mogą czuć się szczególnie kochane pasterską miłością Jana Pawła II — bez miary zachwyconego fenomenem kobiecości!
/ks.I. Rogulski/

Dziewczyno,


nad Twoim fenomenem kobiecości zachwycał się nie tylko Jan Paweł II, ale SAM STWÓRCA, gdy jako Garncarz wydobywał Twe kształty z gliny!!!
Nie daj się oszukać reklamom!!!
Wygraj życie ciesząc się swoją płcią i swym kobiecym geniuszem!!!
Spójrz na siebie przez pryzmat Maryi, która jest najpełniejszym arcydziełem kobiecości!!!

Wybierz się na rekolekcje, na których z Maryją wypłyniemy na głębię,
jaka kryje się w nas.

PRZYJEDŹ!!!

Weź ze sobą:

Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu
Różaniec
zmianę pościeli lub śpiwór
notes i długopis
instrument, jeśli tylko potrafisz grać na nim
pozwolenie na wyjazd na rekolekcje, jeśli jesteś niepełnoletnia
plecak, do którego zapakujesz , właściwy Twojemu wiekowi, entuzjazm.
Możesz to zaproszenie przekazać zainteresowanym koleżankom ! !

Zgłoszenia z radością przyjmie (najlepiej do 20 lutego)
s. Julita Kania
ul. Garncarska 24
31-115 Kraków
tel. 012 422 57 66 lub 503 644 605
e-mail: barka@sercanki.org.pl

 

#32 2009-02-14 11:17:15

renia.goralska

Gość

Re: Rekolekcje sercańskie

Ja bede tylko duchowo niestety nie mam wolnego
ale pewnie gdzieś się jeszcze spotkamy

 

#33 2009-02-21 16:26:45

Amanda

Gość

Re: Rekolekcje sercańskie

Chwała najśw. Sercu Jezusowemu!

Witam ponownie to znów ja. Przypominam i zapraszam serdecznie 28 lutego odbedzie się spotkanie ewangelizacyjno- formacyjne w duchu św. Franciszka. (" mały dzień skupienia") .Pozdrawiam

 

#34 2009-02-21 16:39:01

renia.goralska

Gość

Re: Rekolekcje sercańskie

jaka szkoda,ze mnie tam nie bedzie ale troche kilometrow bym miała ....

 

#35 2009-02-22 21:55:06

Amanda

Gość

Re: Rekolekcje sercańskie

Witam serdecznie ponownie .

Moi drodzy kto z was jeszcze sie nie zdecydował jeszcze czas. Nie ma co zwlekać . pan przygotował dla nas "kosz łask " czy chcesz z nich skorzystać? By tak jakśw. Fraciszek " byc żywą Ewangelią we współczesnym świecie"?

 

#36 2009-02-28 22:47:45

mo

Gość

Re: Rekolekcje sercańskie

Chwała Najśw. Sercu Jezusowemu!

I już po spotkaniu...
Spotkanie zaczęłyśmy od obejrzenia fragmentu filmu o św. Franciszku... Wspaniała postać... kolejnym punktem była adoracja Najświętszego Sakramentu ten czas był niesamowity podczas niej mogłyśmy poczuć obecność Pana. Ja patrząc się na Najświętszy Sakrament „karmiłam” swoją dusze, w tym momęcie nie liczyło się nic innego tylko On… Następnie była Msza św. ksiądz mówił tak prosto, ale zarazem tak pięknie słowa wypowiedziane przez księdza zapadły w moje serce i myśli... no i koniec trzeba wracać do domu, aby nieść Chrystusa innym.
Jestem bardzo wdzięczna Panu, że mogłam uczestniczyć w takim spotkaniu. Dziękuje siostrze za zorganizowanie tak wspaniałego spotkania.

Za to wszystko chwała Panu!!!

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez mo (2009-02-28 22:48:54)

 

#37 2009-03-01 09:39:04

renia.goralska

Gość

Re: Rekolekcje sercańskie

Chwała Panu ja się łączyłam duchowo

 

#38 2009-03-02 20:18:06

Amanda

Gość

Re: Rekolekcje sercańskie

Chwała Najśw. Sercu Jezusowemu!!!

Bardzo dziekujemy za świadectwo . Już niedługo kolejne spotkanie ze św. Franciszkiem , tym razem rekolekje 20-22 marca w Lublinie. Niedługo podam szczegóły. Już dzisiaj rozpocznijmy modlitwe w tej intencji.

Kto się wybiera?
Włączmy już pogotowie modlitewne w tej intecji.
Nie zwlekaj Pan czeka .

Ostatnio edytowany przez Amanda (2009-03-12 22:48:35)

 

#39 2009-03-15 11:30:21

szukajaca Boga

Gość

Re: Rekolekcje sercańskie

Kochani ja wczoraj byłam na skupieniu u Sercanek w Łodzi organizuja do 2 sobote miesiąca bylo wspaniale!  a to jest moje małe świadectwo http://www.naszepowolanie.pun.pl/viewto … 5928#p5928

 

#40 2009-03-15 17:49:10

Rita

Gość

Re: Rekolekcje sercańskie

Hm.. chętnie wybrałabym się na te najbliższe rekolekcje w Lublinie, ale niestety w tym samym czasie mam rekolekcje parafialne...
Jednak mimo wszystko jeśli ktoś ma czas to naprawdę warto przyjechać

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
naszepowolanie.pun.pl