"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2011-02-28 11:51:07

s. Irena

Gość

Rekolekcje u Sióstr Duchaczek w Krakowie

http://img24.imageshack.us/img24/9794/plakatrekoldziew2011.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

#2 2011-03-01 16:06:10

s. Irena

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Duchaczek w Krakowie

Zbliża się okres Wielkiego Postu. Czas głębszych refleksji, dodatkowych nabożeństw i rekolekcji w kościołach parafialnych. A może znajdziesz jeden weekend na doświadczenie "pustyni" w naszym klasztorze? Pomyśl i odpowiedz. Pozdrawiam

 

#3 2011-03-06 20:54:17

aga2

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Duchaczek w Krakowie

Miałam okazję uczestniczyć w rekolekcjach, które odbyły się w lutym. Był to niezwykły czas, podczas którego miałam okazję pogłębić swoją wiedzę na temat sposobów rozważania Pisma Świętego.Szczególnie podobała mi się wieczorna adoracja, oraz niespodzianka przygotowana przez siostry Program rekolekcji był bardzo ciekawy, Siostry bardzo ciepło nas przyjęły. Gorąco zachęcam do uczestnictwa w kolejnych rekolekcjach przygotowanych na marzec.

 

#4 2011-03-11 09:24:28

s. Celina CSS

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Duchaczek w Krakowie

Aga, cieszę się, że tak pzeżyłaś te rekolekcje.  Mam nadzieję, że uda ci się uczestniczyć w marcowym spotkaniu Rzeczywiście klimat rekolekcji w starym klasztorze sióstr duchaczek jest niesamowity, po prostu odczuwa się tam obecność Ducha. Wiem o tym, bo sama kilkakrotnie uczestniczyłam w takich spotkaniach. Zresztą przyjeżdżałam  do sióstr z Lublina. To dla mnie szczególne wspomnienia, bo właśnie na takich rekolekcjach Pan dotykał mojego serca... i zapraszał...

 

#5 2011-03-17 11:33:10

s. Irena

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Duchaczek w Krakowie

Czas Wielkiego Postu wprowadza atmosferę modlitwy i refleksji. Mogą Ci w tym pomóc rekolekcje w naszym klasztorze, na które ponownie zapraszamy. Czekamy właśnie na Ciebie!

 

#6 2011-04-07 16:19:01

s. Irena

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Duchaczek w Krakowie

Studentki, które uczestniczyły w rekolekcjach 25-27 marca nt. "Moja Golgota" dzielą się przeżyciami, by w ten sposób wyrazić wdzięczność Panu Bogu za otrzymane łaski i ubogacić innych swym świadectwem. Jeśli pragniesz dzielić ich radość, otwórz: www.kanoniczki.pl - rekolekcje i dni skupienia.
A może i w Twoim sercu Duch Święty wzbudzi pragnienie przybycia na kolejne rekolekcje poświęcone właśnie Jego działaniu w Kościele poprzez dary i charyzmaty. Będzie to czas ostatnich egzaminów maturalnych i bliskiej Nowenny do Ducha Świętego. "Duch tchnie, kędy chce" - pozwól Mu działać.

 

#7 2011-05-16 16:12:57

s. Irena

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Duchaczek w Krakowie

Obiecany przez Zmartwychwstałego Pana, Duch Miłości i Prawdy, nieustannie zstępuje na tych, którzy otwierają serca na Jego działanie.   
Od wieków nasz kościół jest miejscem szczególnej czci oddawanej Trzeciej Osobie Bożej – krakowskim Wieczernikiem. Zapraszamy do tego Wieczernika na rekolekcje, w całości poświęcone zgłębianiu działania Ducha Najświętszego w nas, przez swe charyzmaty, dary i owoce.

Temat:  WEEKENDOWE SPOTKANIE Z DUCHEM ŚWIĘTYM
  Kraków, ul. Szpitalna 10 w dniach 20-22 maja 2011 r.

Rozpoczęcie w piątek o godz. 18.00. Zakończenie w niedzielę w południe.

Jeśli czujesz w swym sercu natchnienie do przeżycia z nami przygody z Duchem Świętym napisz lub zadzwoń:  s.irena.css@gmail.com  lub  kom. 886 886 131.

Z modlitwą o światło Ducha Świętego dla Was.

 

#8 2011-06-17 16:29:50

s. Irena

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Duchaczek w Krakowie

Zbliżają się wakacje, które z pewnością pragniesz dobrze wykorzystać.
Możesz je rozpocząć dniami skupienia 24-26 czerwca 2011 w naszym klasztorze w Krakowie.
Więcej informacji: www.kanoniczki.pl
Z pozdrowieniami:)

 

#9 2011-10-03 10:24:28

s. Celina CSS

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Duchaczek w Krakowie

Już powakacyjnie zapraszamy do Krakowa na rekolekcyjne chwile wyciszenia, modlitwy i...radości:
KRAKÓW ul. Szpitalna 10

Termin: 21 - 23 października 2011

Kontakt:

s. Halina - email: halinacss@gmail.com  tel: 787683 225 lub (12) 422-54-59 lub (12) 357-16-83

s.Irena - email: s.irena.css@gmail.com   kom. 886 886 131 lub (17) 240-20-03

RADOŚĆ I POKÓJ W DUCHU ŚWIĘTYM!

 

#10 2011-10-17 09:44:19

s. Maria CSS

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Duchaczek w Krakowie

http://img809.imageshack.us/img809/9450/miocw3d.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

#11 2011-11-18 21:22:39

s. Maria CSS

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Duchaczek w Krakowie

Czas ucieka nieubłaganie! Jak dawno tu nie zaglądałam:) Wiele się wydarzyło w ostatnim czasie: w Krakowie odbyły sie rekolekcje "Miłość w 3 D" - świadectwa można poczytać na www. kanoniczki.pl i na.....no właśnie! Jeszcze jedna radosna wiadomość... nowe narodziny! tym razem duchackiego bloga młodzieżowego "VENI", na który serdecznie zapraszam! Nie uprzedzam, co na nim znajdziecie. Narazie - co prawda - ma prawo jeszcze nie raczkować, bo ma dopiero - 2 tygodnie (czyli noworodek:) Oto adres: www.veni.blog.onet.pl. Można też znaleźć link na naszej stronie. Zatem do zobaczenia:)

Już zapraszam na następne rekolekcje w naszym domu w Krakowie, tym razem adwentowe pod hasłem: "Nie chcę życia na pół gwizdka". Szczegółów szukajcie na naszej stronie i na naszym blogu:)

Ostatnio edytowany przez s. Maria CSS (2011-11-18 21:27:16)

 

#12 2012-06-10 17:21:11

s. Maria CSS

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Duchaczek w Krakowie

Radość i pokój w Duchu Świętym
Po dość długiej przerwie odnajduję się jak zaginiona owca i tych, którzy lubią chodzić i kontemplować zapraszam na  Rekolekcje dla Dziewcząt szkół średnich i wyżej pod hasłem "KU NOWEMU ŚWIATU" organizowane w Beskidach w Międzybrodziu Bialskim w dniach  15 - 17 czerwca 2012 r.
UWAGA: Rekolekcje będą połączone z wyprawą w góry

Rozpoczęcie pierwszego dnia o godz. 18.00, zakończenie ostatniego dnia ok.13.00. Jeszcze można się zgłosić, a przed zgłoszeniem koniecznie przeczytaj szczegóły na naszej stronie www.kanoniczki.pl

Kontakt:
s. Halina: halinacss@gmail.com ; tel: 787683 225
s. Maria: maria@cela.pl ; tel:662 864 511

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
naszepowolanie.pun.pl