"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2009-01-11 21:31:47

renia.goralska

Gość

Rekolekcje u Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi

CZĘSTOCHOWA – CENTRUM MŁODZIEŻOWE
UL. KARD. WYSZYŃSKIEGO 77/79

REKOLEKCJE

9 - 12 styczeń 2009

Rozpoczęcie w piątek ok. godz. 17. 00 - zakończenie w niedzielę w godzinach popołudniowych

19 - 22 luty 2009

Rozpoczęcie w czwartek o godz. 17. 00 - zakończenie w niedzielę w godz. popołudniowych

MAJÓWKA - Z CZUWANIEM NOCNYM NA JASNEJ GÓRZE

1 - 3 maj 2009

Rozpoczęcie w piątek wieczorem - zakończenie w niedzielę w godzinach południowych


REKOLEKCJE

25 - 28 czerwiec 2009

Rozpoczęcie Eucharystią, w czwartek o godz. 10. 00 w Bazylice Jasnogórskiej, podczas której 12 sióstr juniorystek złoży profesję wieczystą

- zakończenie w niedzielę

KONTAKT:

s. Danuta Fudali - Tel. 698 546 670 - e-mail: centrumfrm@wp.plTen adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


KRAKÓW - DOM PROWINCJALNY
UL. PARKOWA 11B

REKOLEKCJE

13 - 16 luty 2009

Rozpoczęcie o godz. 17. 00 - zakończenie o godz. 10. 00

KONTAKT:

s. Teresa Zygmunt - tel. 691341099 - 012 656 18 34 - e-mail: teresaz25i@interia.euTen adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

MSZANA DOLNA
UL. SW. MAKSYMILIANA KOLBEGO 30

REKOLEKCJE

20 - 23 luty 2009

Rozpoczęcie o godz. 17. 00 - zakończenie o godz. 10. 00

KONTAKT:

Tel. 018 331 00 91 - e-mail: franciszkanki.mszana@gmail.comTen adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć .

MSZANA DOLNA
UL. LEŚNA 47

REKOLEKCJE

KONTAKT:

Tel. 018 331 03 97

POZNAŃ - DOM PROWINCJALNY
UL. NIEGOLEWSKICH 23


Dni skupienia

12 - 14 grudzień 2008

Zgłoszenia do 9 grudnia 2008

Dni skupienia ze św. Pawłem: Mając życie od Ducha, do Ducha się też stosujmy


13 -15 luty 2009

Dni skupienia ze św. Pawłem: Największa jest miłość.

Zgłoszenia do 10 lutego 2009

REKOLEKCJE

KONTAKT:

s. Barbara Koreń - tel. 698 453 446 - e-mail: barbarakoren@wp.plTen adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

s. Agnieszka Sewruk - tel. 660 105 642 - e-mail: sagnieszkas@yahoo.plTen adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


GDAŃSK OLIWA - UL. POLANKI 121 A

Dni skupienia

17 styczeń 2009

Rozpoczęcie o godz. 10. 00 - zakończenie o godz. 17. 00

Zgłoszenia do 14 stycznia 2009

KONTAKT

s. Barbara Koreń - tel. 660 105 642 - e-mail barbarakoren@wp.plTen adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


WARSZAWA - DOM PROWINCJALNY
UL. HOŻA 53

Dni skupienia w 2008 roku

29 - 31 grudzień

Dni skupienia w 2009 roku

23 - 25 styczeń

27 - 28 luty - 1 marzec

27- 29 marzec

24 - 26 kwiecień

22 - 24 maj

Rozpoczęcie w piątek o godz. 16. 00 - zakończenie w niedzielę ok. godz. 10. 00

W domu Sióstr umożliwiamy indywidualne "odejście na pustynię", tym dziewczętom, które chcą zatrzymać się na chwilę i pomyśleć "dokąd zmierzam?".

pomoże ci w tym:

- udział we Mszy św. - indywidulana modlitwa w naszej kaplicy - udział we wspólnej modlitwie brewiarzowej z siostrami - rozmowa - indywidualna lektura Pisma Św.

KONTAKT:
s. Krystyna Roszkowska

s. Barbara Król

- tel. 022 629-67-87 - e-mail: siostrakrystyna@wp.plTen adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

AUGUSTÓW - ul. 3 maja 57

W domu zakonnym Sióstr Franciszkanek w Augustowie, w każdą trzecią sobotę miesiąca organizowane są spotkania formacyjno-modlitewne dla dziewcząt.

Rozpoczęcie w piątek o godz. 16. 00, zakończenie w sobotę o godz. 10. 00.

Udział w dniach skupienia zgłaszamy:

15-300 Augustów, ul. 3 maja 57

tel. (0-87) 643 - 23 - 08 - e-mail: dpsdps-augustow.pl

Więcej informacji na stronie:
http://www.siostryfranciszkanki.pl/inde … &Itemid=48

 

#2 2009-05-21 20:44:48

Jagienka

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi

Zachecam do udziału w rekolekcjach i dniach skupienia. To naprawde jest wspaniały czas by się zatrzymać i u stóp Pana i wraz z Nim przemysleć i poukładać swoje życie.

Najbliższe dni skupienia już 29  do 31 maja w Poznaniu!
Nic nie kosztuja.
Wystarczy się tylko zgłosić do s. Agnieszki- e-mail: sagnieszkas@gmail.com
                                                               tel. 660 105 642


                                            Przyjdź! Zobacz!

wiecej inforamcji  www.frm.poznan.franciszkanie.pl

 

#3 2009-05-24 15:52:59

gosia_poznan

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi

ja takze zapraszam na dni skupienia w Poznaniu naprawde warto przyjechac i spedzic troche wolnego czasu u boku Chrystusa

 

#4 2009-05-27 19:06:46

Akurat

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi

Ja się może wybiorę na te dni skupienia.

 

#5 2009-05-27 19:18:24

Jagienka

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi

Akurat, zapewniam Cie, ze warto.
Każdy powraca z tych dni ubogacony.
Zobaczysz.
Ale jesli naprawdę o tym myślisz to szybko zgloś sie do siostry.

 

#6 2009-05-28 21:01:15

Akurat

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi

Już jestem zgłoszona:)

 

#7 2009-05-28 21:32:45

gosia_poznan

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi

no no no to fajnie. Naprawde warto mi teraz w maju mija rok od moich pierwszych dni sk u siostr w Poznaniu i chyba zadnych nie ominelam

 

#8 2009-05-29 09:24:07

s. Agnieszka frm

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi

Miło słyszeć, od tych, którzy uczestniczyli w skupieniach, że to owocny i dobry dla nich czas:-)

Mam prośbe, módlcie się  o nowe powołania i o odwagę pójscia za Jezusem dla tych , ktorzy stoją przed podjeciem decyzji.

 

#9 2009-05-29 12:09:58

Meredith

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi

Siostro, obiecuję modlitwę

 

#10 2009-05-29 23:27:15

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Rekolekcje u Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi

pamiętam


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#11 2009-06-01 13:19:28

gosia_poznan

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi

Ja uczestniczyłam w dniach skupienia u Sióstr w Poznaniu
Te dni skupienia byly polonczone z wyjsciem na noc Zesłania Ducha Św. do OO. Dominikanow.
W tym miesiacu nie bylo Nas za wiele, ale i tak byla mila atmosfera jak zawsze
Na konferencji Ojciec Michal mowił Nam duzo o Duchu Sw. Ja z niej zpamietalam ze to Duch Św pomaga nam walczyc z wszelkimi pokusami i pomaga Nam rozpoznac co jest dobre a co zle.  Nasza uleglosc do Ducha Św predzej czy pozniej zaowocuje .
Znalazlam taka mysl :

,,żaden chrześcijanin, który pokłada nadzieję i radość w zbawieniu przez Jezusa, nie może nie przynosić owocu Ducha Świętego ........Dzień po dniu nasze życie świadczy o tym, co Chrystus uczynił dla nas. Możemy głosić prawdę, lecz najlepszym dowodem naszej bliskiej więzi z Chrystusem jest owoc naszych uczynków.""

No nic dodac nic ujac do tego
Nie jestem dobra w opisywaniu wlasnych przezyc wiec jak by byly jakies  pytania to prosze pisac
Zapewniam ze na kazdych Dniach skupienia pamietam w modlitwie

 

#12 2009-06-01 13:29:21

gosia_poznan

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi

u oj Dominikanow podczas modlitwy kiedy spiewalismy caly czas ,,Jezus" to jedna z pan upadla i śmiała sie bardzo glosno po jakims czasie przestala,  lezala chwile z zamknietymi oczami i po chwili wstala i dalej sie modlila
Nie ktorzy pewnie mysleli ze dostala jakiegos ataku smiechu i teraz krzyczy na caly glos.
Ja sama bylam zaskoczona bo ja nie wiedzilam co sie dzieje ale wiedzialam ze to nie jest atak smiechu. Zastanawialam sie czy to jakies dzialanie Ducha sw
Siostra ktora kolo mnie siedziala pow mi ze to Zly duch z niej wychodzi i ze  teraz jakby byla od niego oczyszczona.
Druga zas Pani w trakcie innej piesni polozyla sie na lawke i po chwili wstala radosna.( przeciez sie nie polozyla po to zeby sie zdrzemnac) mysle ze w niej tez sie cos dzialo

Ostatnio edytowany przez gosia_poznan (2009-06-01 13:30:53)

 

#13 2009-06-01 15:41:10

szukajaca Boga

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi

wow pewnie bylo to duże przezycie ja bym chyba struchlała ze strachu

 

#14 2009-06-01 22:41:17

Akurat

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi

Ja też to czuwanie u O O.Dominikanów bardzo przeżyłam duch św. tam naprawdę działał.Mimo zmęczenia (bo było już póżno) chciało się trwać na modlitwie. Była niesamowita atmosfera czuło się tą jedność że kościół to nasz dom a my jesteśmy jedną wielką rodziną... Każdy się za siebie modlił bez wyjątków.

 

#15 2009-06-02 07:40:27

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Rekolekcje u Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi

Wow piękne świadectwa dziękuję, aż się troszkę zlękłam
Pozdrawiam cieplutko


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#16 2009-06-02 15:20:26

Akurat

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi

Tak siostro znamy się:) Szkoda że siostra była tylko znami duchem na DS:) mam nadzieję że w czerwcu również uda mi się być. Naprawdę warto:)

 

#17 2009-06-02 20:56:45

Akurat

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi

Siostro dałam taki nick bo bardziej się otwieram wtedy kiedy nikt nie wie że to ja:)hmm... a siostra mi się pyta o imię...

 

#18 2009-06-02 23:09:44

Jagienka

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi

Ufam, że na najbliższych rekolekcjach w czerwcu będę.

Tych, ktorzy szukają swojej drogi, równiez zapraszam do Sióstr do Poznania.
Kontakt - napisz po prostu do s. Agnieszki lub zadzwoń tel. 660 105 642:)

 

#19 2009-06-04 23:12:25

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi

s. Agnieszka frm napisał:

Przyjdź i zobacz!

No powiem tak.. ja od 24 czerwca robię duże randewoo i to chyba już by było szaleństwem z mojej strony by pojechać jeszcze na rekolekcje do sióstr Choć terminy by mi się ładnie skomponowały

I na jedno "Przyjdź i zobacz " też jadę

 

#20 2009-06-05 17:08:05

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Rekolekcje u Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi

s. Agnieszka frm napisał:

Promyczku, ale czy byłeś kiedyś w naszym domu?

Każde zgromadzenie to inna duchowość, inny charyzmat....
Wszyscy dla jednego Pana, a jednak inaczej.

Jeśli chcesz ... przyjdz i zobacz..

No niestety nie byłam Ale czas mój ostatnio jest napięty... szczególnie od połowy czerwca Ale może kiedyś indziej skorzystam z zaproszenia
Choć serducho zostawiłam już gdzieś

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
naszepowolanie.pun.pl