"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#21 2009-02-17 17:25:28

Kila

Gość

Re: Czym dla was jest Modlitwa

Modlitwa jest dla mnie rozmową z ukochanym Ojcem... Nie wyobrażam sobie życia bez modlitwy...

 

#22 2009-03-23 14:59:54

Szukająca

Gość

Re: Czym dla was jest Modlitwa

Dla mnie modlitwa to rozmowa .

 

#23 2009-04-04 20:30:07

renia.goralska

Gość

Re: Czym dla was jest Modlitwa

Modlitwa jest kluczem, którym otwiera ona wielkie skarbnice łask. Im silniejszy i większy jest ten klucz, tym więcej darów i łask otrzyma na drodze do doskonałości. Bez modlitwy nie ma doskonałości. Modlitwa jest codziennym pokarmem duszy. Jeśli tego pokarmu nie ma, to życie duchowe staje się słabe i...umiera.

 

#24 2009-11-23 16:32:37

Gwiazdka

Gość

Re: Czym dla was jest Modlitwa

Czym jest dla mnie modlitwa... Przede wszystkim c  i  s  z  ą.  Dosyć długo nie mogłam zaakceptować tego, bo wydawało mi się, że to nie jest "dobra modlitwa" aż pewno Siostra mnie uświadomiła, że taka cisza gdzie po prostu jestem razem z Nim, też jest modlitwą... No i dokonała się rewolucja bo w końcu przestałam się ze sobą szarpać.

 

#25 2009-12-27 16:36:47

BeataW

Gość

Re: Czym dla was jest Modlitwa

Bez modlitwy jak bez powietrza..

 

#26 2010-06-21 14:21:31

 Siasia

Kochająca Pana ♥

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 340
Punktów :   

Re: Czym dla was jest Modlitwa

Modlitwa jest dla mnie ciszą, w której słucham tego, co Bóg ma mi do powiedzenia....


Kochaj i rób, co chcesz

św. Augustyn

Offline

 

#27 2010-10-30 21:48:18

Rita

Gość

Re: Czym dla was jest Modlitwa

Dla mnie modlitwa ostatnio stała się milczeniem... Po prostu takim trwaniem w ciszy i słuchaniem...

 

#28 2010-10-30 22:49:53

Natala

Gość

Re: Czym dla was jest Modlitwa

Modlitwa jest dla mnie rozmową z Tatusiem którego mogę jak mała dziewczynka.. córeczka.. prosić o wiele łask, o pomoc w błahych i tych 'cięższych' sprawach. Modlitwa jest dla mnie także zwykłą rozmową która zaczynam taaaaam w środku.. wiem, że nawet bez jakiś oznak (typu znak krzyża) Tatuś mnie słucha.. bo któż inny? Nie mam się komu wygadać, a nierzadko przypływa fala refleksji. Zanurzam się wtedy we własnym monologu.. przedstawiam swoje poglądy, narzekam, tęsknie, kocham.. i tego wszystkiego słucha Ojciec, hihi. Tak 'formalniej' to lubię poklęczeć w ciszy bez żadnych 'regułek'. Wole wtedy nic nie mówić bo się wcześniej wygadałam i jest to czas aby tym razem posłuchać..

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa https://www.worldhotels-in.com/ GalĂŠ https://www.worldhotels-in.com/