"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2012-10-13 15:13:56

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Otoczmy "Furtę" modlitwą

Zrodziła mi się myśl, by otoczyć nasze forum modlitwą, która przecież jest podstawą.
Myślę o wątku: "Prośby o modlitwę", gdzie umieszczamy intencje modlitewne. Chciałabym, aby coś z tym zrobić, by każda intencja była omodlona, zaniesiona do Pana, oddana Jemu. Modlitwy, już jak każdemu podyktuje serce: czy to różaniec, Koronka do MB, czy modlitwa w językach (jeśli ktoś posiada dar języków)..., ale najlepiej Eucharystia w tych intencjach.
Byśmy się jakoś podzielili, tylko czy będą chętni? Napiszcie co o tym myślicie


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#2 2012-10-14 18:28:41

AgataAnastazja93

Gość

Re: Otoczmy "Furtę" modlitwą

Ja bardzo chętnie,modlitwa sprawia mi wielką radość że mogę chociaż tak komuś pomuc

 

#3 2012-10-14 19:30:38

 Hebronka

Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 321

Re: Otoczmy "Furtę" modlitwą

Kasia K - nie rozumiem - przecież jest wątek "Prośby o modlitwę", jest "Cichy Przyjaciel"- gdzie omadlamy intencje poszczególnych furtowiczów w sobie znany i najbardziej odpowiadający sposób ...

Offline

 

#4 2012-10-14 19:32:53

 Wirydiana

- moderator

7551960
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 321
Punktów :   

Re: Otoczmy "Furtę" modlitwą

Kasia chodzi Ci o takie dyżury kiedy kto ma się modlić w intencjach osób, które piszą? Dobrze rozumiem?

Offline

 

#5 2012-10-14 19:39:48

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: Otoczmy "Furtę" modlitwą

Tak, o coś takiego. Wiem, że jest wątek "prośby o modlitwę" i własnie chodzi o to by każda osoba, która napisała intencję była otoczona osobno modlitwą, by to oddać Panu. Cichy Przyjaciel to już coś innego.


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#6 2012-10-14 19:43:40

 Wirydiana

- moderator

7551960
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 321
Punktów :   

Re: Otoczmy "Furtę" modlitwą

Jak coś to możesz brać mnie pod uwagę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
naszepowolanie.pun.pl