"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2012-11-17 20:50:31

 justmemyself

Użytkownik

23696547
Zarejestrowany: 2012-10-04
Posty: 31
Punktów :   

działalność Boga

Chciałabym się podzielić z Wami tym jak Bóg działa w moim życiu. 15.09.09r. przyszła na świat moja chrześnica. Pierwsze badania wykazały, że jest chora na serce. Kiedy miała 2 dni wykonano jej pierwszy zabieg. Nie była to właściwa operacja, która miała naprawić jej wadę. Celem tego zabiegu było utrzymanie jej przy życiu. Żaden lekarz nie był w stanie powiedzieć ile lat może przeżyć, czy będzie potrafiła normalnie funkcjonować. Wiadomo było tylko, że nie będzie łatwo. Niestety oprócz z powodu tej wady trafiała do szpitala co najmniej raz na pół roku. Raz na jakiś czas zaczynała wymiotować. Kiedy wymiotowała automatycznie się odwadniała. Nie wiem na czym dokładnie to polega (bo nie mogę przebrnąć przez historie jej choroby, po prostu nie potrafię) ale kiedy się odwadnia mogą się cofnąć skutki pierwszego zabiegu, a więc jest zagrożenie życia. 2 dni przed pieszą pielgrzymką do Częstochowy znowu wylądowała w szpitalu. Pierwszy raz byłam z nią przy tym, bo zazwyczaj jeździłam z nią na kontrole tylko. Przeżyłam to strasznie. Wspomne jeszcze, że zdrowie Julii było moją najważniejsza intencją, z którą się wybierałam na pielgrzymkę. Zaraz po odmówieniu pierwszego różańca w naszych intencjach (między innymi o zdrowie Julki) dostałam wiadomość od mamy Julki, że już wiadomo co jest, już się to nie będzie powtarzać i następnego dnia wyjdą ze szpitala. Przed pielgrzymką, całą pielgrzymkę i aż do teraz modlę się o zdrowie Juli. Okazuje się, że przy jej wadzie powinno się stale pogarszać. Natomiast jej wada się zmniejsza. W ciągu 3 miesięcy z 3,9 mm zmniejszyło się do 2,2 mm. To bardzo duże działanie jak na tak krótki czas.

Nigdy nie traćcie nadziei. Bóg zawsze będzie Was wspierał


niech się dzieje wola Twoja (Mt 26,42)

Offline

 

#2 2012-11-17 21:16:10

szukajaca Boga

Gość

Re: działalność Boga


Dziękuję za to świadectwo
Pamiętajmy też aby się na Boga nie obrażać gdy "nie wysłuchuje" naszych modlitw...
Pozdrawiam!

 

#3 2012-11-17 23:34:14

Rita

Gość

Re: działalność Boga

Dzięki za umacniające świadectwo
I niech mówią, że cuda się dzisiaj nie zdarzają
Szukająca Boga- zwróciłaś uwagę na ważną sprawę, Pan Bóg ma zawsze jakiś plan, i to w dodatku zawsze najlepszy dla nas.
Justmemyself- Dużo zdrowia dla Twojej chrześnicy

 

#4 2012-11-18 07:59:49

 Marzenak

wierna Panu- moderator

Skąd: Dolny Slask,Ateny
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 1063
Punktów :   17 

Re: działalność Boga

Piekne swiadectwo.
Zdrowka dla Julci i wspieram modlitwa


BOGU MEMU UFAM ON PROWADZI MNIE

Naśladuj Chrystusa-kochaj i służ

Offline

 

#5 2012-11-18 19:52:33

 justmemyself

Użytkownik

23696547
Zarejestrowany: 2012-10-04
Posty: 31
Punktów :   

Re: działalność Boga

Rita napisał:

Justmemyself- Dużo zdrowia dla Twojej chrześnicy

Marzenak napisał:

Zdrowka dla Julci i wspieram modlitwa

Bóg zapłać


niech się dzieje wola Twoja (Mt 26,42)

Offline

 

#6 2012-11-20 08:31:55

barbara75

Gość

Re: działalność Boga

Dziękuję za piękne świadectwo... Pozdrawiam i zapewniam modlitwę.

 

#7 2012-11-23 22:40:12

terestynkaa

Gość

Re: działalność Boga

Piękne świadectwo :-)
Pozdrawiam i będę pamiętała w modlitwie

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely Lagoa https://www.worldhotels-in.com https://www.worldhotels-in.com/ https://www.worldhotels-in.com/