"Furta"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2013-01-24 16:02:11

AgataAnastazja93

Gość

Świadectwo

Szczęść Boże chciałabym złożyż świadectwo,o nie zwykłej obecności Chrystusa-jak okazuję nam w nie samowity sposób że jest blisko 

Na modlitwy o uzdrowienie jeżdżę ok. od 4 miesięcy co tydzień.W cześniej bolała mnie głowa  ,teraz juz bólu nie czuję wcale.  Od jakiegoś czasu czuję jakby Jezus mnie dotykał.  Kiedyd w klasztorze u sióstr,czułam jakby ktoś mnie dotknął,w lewę ramie.  -za mna nikt nie siedział,byłam tym bardzo zdziwiona,bo nigdy w cześniej czegos takiego nie doznałam.  Puzniej przez jakiś czas na Mszy Św.-gdy była odmawiana modlitwa "Ojcze nasz",czułam zachwiania-nie wiedziałam dlaczego-po ok. miesiącu to ustało.Nast ępnie zaczęłam jezdzić na modlitwę o uzdrowienie.Gdy do mojego rodzinnego miasta przyjechał Ojciec Jan Paweł,czułam jakby ktoś dotykał mojej głowy dłonia-teraz wiem że to był Jezus.Jeżdżąc na modlitwy o uzdrowienie do Buku,,zaczęłam czuć jakby Jezus mnie dotykał-w ózne miejsca.W miniony piśatek ks. Piotr,mówił że Jezus kogoś głazczę-pomyslałam że to może mnie,ale myśli te uciekały mi,bo nie czułam głaskania,ale jakby Jezus kładł palec w różne miejsca i czuje to coraz cześciej.Często gdy miałam rozłożone ręce,czułam jak Jezus dotyka mi kciuka przy prawej ręcę.Czuję tę bardzo często dreszcze-nawet w tedy gdy nie jest mi zimno,najczęściej podczas adoracji.W ostatni piątek gdy podeszłam do błogosławieństwa,czułam jak szybko biję mi serce.Zawsze gdy jestem w buku losuje kartkę ze słowem Bożym i modlę się bym wylosowała właściwą i zawsze wylosowuję odpowiednią  .Będąc w domu nie mogłam zasnąc ze szczęścia do 3 w nocy,taki pokój Jezus wlał w moje serce że do dzisiaj go czuję.Nigdy w cześniej nie przezywałam Mszy św. jak przeżywam ją teraz-po prostu trudno jest to uczucie opisać,bo jest to naprawdę wielkie szczęście i za to chwała Panu.

 

#2 2013-01-24 16:30:08

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: Świadectwo

Chwała Panu! i dzięki za świadectwo;)


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
more usuwanie adblue new holland