"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2013-03-17 01:18:25

 Piotr38

Duch Święty jest Panem Wszechświata

33807093
Skąd: Dobrosułów.woj.Lubuskie.
Zarejestrowany: 2013-03-17
Posty: 5

Szczęść Boże mam na imię Piotr

Kiedyś byłem bardzo chory i zostałem Uzdrowiony przez Ducha Świętego w Sanktuarium Św.Józefa w Częstochowie,przed Najświętszym Sakramentem.

Offline

 

#2 2013-03-17 01:25:16

 Piotr38

Duch Święty jest Panem Wszechświata

33807093
Skąd: Dobrosułów.woj.Lubuskie.
Zarejestrowany: 2013-03-17
Posty: 5

Re: Szczęść Boże mam na imię Piotr

Duch Święty jest jednym Jedynym Lekarzem dla Wszystkich Ludzi Nieuleczalnie Chorych.Ci co nie mają - rąk,nóg,oczu i innych organów ciała będą je mieć.A ci co są na wózkach inwalidzkich wstaną i pójdą do domu,bo Jego Miłosierdzie jest Nieskończenie Potężne !!! Komunia Święta to Potęga i stanie się Potęgą na Całym Świecie.Wszyscy ludzie Nieuleczalnie chorzy na - Raka,Stwardnienie rozsiane,Autyzm,Wodo głowie,AIDS,Białaczkę i inne Bardzo Ciężkie Przypadki - Oni Wszyscy będą zdrowi i Szczęśliwi !!! Tak mówi Mama Boża ze Szczyrku !!!

Offline

 

#3 2013-03-17 01:32:48

 Piotr38

Duch Święty jest Panem Wszechświata

33807093
Skąd: Dobrosułów.woj.Lubuskie.
Zarejestrowany: 2013-03-17
Posty: 5

Re: Szczęść Boże mam na imię Piotr

Dzięki Komunii Świętej będzie Masę Uzdrowień.

Offline

 

#4 2013-03-17 08:42:26

terestynkaa

Gość

Re: Szczęść Boże mam na imię Piotr

Witaj Piotrze
Fajnie, że do nas dołączyłeś ;-)

 

#5 2013-03-18 17:47:02

 Piotr38

Duch Święty jest Panem Wszechświata

33807093
Skąd: Dobrosułów.woj.Lubuskie.
Zarejestrowany: 2013-03-17
Posty: 5

Re: Szczęść Boże mam na imię Piotr

Szczęść Boże Wszystkim,jestem tu przypadkiem,bo Kasię Administratora poznałem na facebook spodobał mi się Jej blog i to że gra na gitarze.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dmuchane rękawki do pływania windykacja dmuchany basen dla dzieci brodzik chirurg sandomierz wycena przedsiębiorstwa