"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#141 2013-05-11 09:24:54

 Marzenak

wierna Panu- moderator

Skąd: Dolny Slask,Ateny
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 1063
Punktów :   17 

Re: Co u nas słychać?

A ja tez mam ogromnego stracha po wielu latach na obczyznie chce wrocic do Polski i tak jak szukajaca Boga mam dylemat mieszkaniowy kupic,wynajac? ah zycie


BOGU MEMU UFAM ON PROWADZI MNIE

Naśladuj Chrystusa-kochaj i służ

Offline

 

#142 2013-05-11 10:21:59

szukajaca Boga

Gość

Re: Co u nas słychać?

Dziękuję Wirydiano... Rzeczywiście, modlitwa może wszystko, to tak oczywiste ale człowiek czasem tak o tym zapomina, teraz mi się przypomniało że nasz Papież Franciszek mówił aby nie dać się pochłonąć zniechęceniu i depresji ale starać się o chrześcijańską radość, bo mamy nadzieję w Bogu!... Dziękuję BMW - Bóg Może Wszystko
Marzenak - jeśli masz środki to kupuj, ceny mieszkań idą w dół

Ostatnio edytowany przez szukajaca Boga (2013-05-11 10:22:38)

 

#143 2013-05-11 21:59:52

 Honorat

"Solus cum Deo solo"

8551550
Skąd: Duchowa Stolica Polski
Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 1588
Punktów :   
WWW

Re: Co u nas słychać?

Może jest ktoś z Krakowa i wybiera się na Procesję św. Stanisława ??

Będę łączył się duchowo z czcicielami św. Stanisława...


"Jeden jest tylko niezmienny przyjaciel -Bóg" (Aniela R. Godecka)

"Moim powołaniem jest MIŁOŚĆ" (św. Terenia)

http://honoratki.nazwa.pl/pl/images/foto/godecka.jpg

Offline

 

#144 2013-05-13 06:05:52

karmolcia

Gość

Re: Co u nas słychać?

wiecie co... Pan jest tak wielki i dziwny... Wyprowadza ze wszystkiego... Dziękuję za modlitwę wszystkim...

 

#145 2013-07-07 18:36:01

 GP

CSsR

Skąd: Stróżna/Tuchów
Zarejestrowany: 2013-05-31
Posty: 181
Punktów :   
WWW

Re: Co u nas słychać?

Dziś wróciłem do domu po kilku dniach spędzonych na odpuście w Tuchowie do domu (choć niezbyt chętnie.. ) i jestem bardzo szczęśliwy Pogoda jest świetna - słonko świeci, ale nie jest za ciepło -  właśnie tak w sam raz, można by rzec - idealnie


Nie bój się, wypłyń na głębię - jest przy tobie Chrystus!

"Odwagi! Bóg pokieruje wszystkim!" (św. Klemens M. Hofbauer)

OTO JESTEM, POŚLIJ MNIE!

Offline

 

#146 2013-07-08 19:06:32

 Wirydiana

- moderator

7551960
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 321
Punktów :   

Re: Co u nas słychać?

A ja mam bardzo intensywny czas, ślub mojej Siostry już za tydzień, w ten weekend był wieczór panieński...jestem wykończona przygotowaniami jako świadkowa, ale już nie mogę się doczekać spotkań z rodziną i zabawy

Offline

 

#147 2013-07-08 20:45:41

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

Re: Co u nas słychać?

ja jestem dzisiaj wykończona... właśnie zaczęłam drugi tydzień półkolonii z moją grupą maluszków (głównie 5-6latki, ale ogólny przedział wiekowy jest od 3 do 8 lat), dziś pobyt na basenie, więc zaliczyłam 4 godziny wyławiania ich z wody, a moje ręce zdały egzamin jako koła ratunkowe/rękawki, dla nieumiejących pływać a potem miałam spotkanie z koleżanką z Barki (na której w zasadzie się nie udzielam od bardzo dawna, mam tam chyba tylko kilka postów sprzed paru lat, ale widocznie musiałyśmy się spotkać skoro mimo to mnie znalazła ), która właśnie przeprowadziła się do Wrocka no i dzisiejsze słoneczko nieźle dało mi się we znaki, więc teraz, gdy wreszcie wróciłam do domu, z wieeeeeeelką przyjemnością odpoczywam i regeneruję siły na jutro


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

#148 2013-07-09 12:35:39

szukajaca Boga

Gość

Re: Co u nas słychać?

a ja się jutro bronię!!!! aaaa

 

#149 2013-07-09 13:02:19

 Marzenak

wierna Panu- moderator

Skąd: Dolny Slask,Ateny
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 1063
Punktów :   17 

Re: Co u nas słychać?

Szukajaca Boga powodzenia Jestem pewna,ze bedzie super


BOGU MEMU UFAM ON PROWADZI MNIE

Naśladuj Chrystusa-kochaj i służ

Offline

 

#150 2013-07-09 22:16:49

karmolcia

Gość

Re: Co u nas słychać?

nie ogarniam tego, co się dzieje... ale chyba nie muszę...

 

#151 2013-07-11 21:43:38

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

Re: Co u nas słychać?

aaaaaaaaaaaa!!! dzisiejszy dzień był OKROPNY!!! cały dzień mokłam i marzłam, bo nie podejrzewałam że po tylu dniach upałów dzisiaj nagle będzie beznadziejna pogoda i non stop będzie lało... poszłam do lekarza, nie swojego, bo moja na urlopie i chciałam żeby mi wypisała zaświadczenie, że mogę pracować z dziećmi na kolonii (niezależnie od tego, że mam książeczkę sanepidowską podbitą, są jakieś dziwne wymagania), a ona stwierdziła, że jestem w stanie krytycznym i powinnam non stop leżeć w łóżku, mimo że mam w tej chwili najlepsze wyniki od 2.5 roku, wszystkie są w normie, ale ona stwierdziła, że na granicy (nie wiem od kiedy jeśli norma hemoglobiny jest między 11,5 a 15,0 to mój wynik 12,4 jest na granicy ) i w ogóle nie potrafiła zrozumieć że pracuję z dziećmi codziennie i takie wyniki wcale mi w tym nie przeszkadzają i że ten głupi świstek mogłaby mi podpisać nawet pielęgniarka. Koniec końców oczywiście nie podpisała. No i jeszcze kiedy chciałam wracać wieczorem do domu, tramwaj zatrzymał się na jednym przystanku i po prostu powiedział, że dalej nie jedzie i nic więcej. Wyczytałam w internecie, że był wypadek i jest ulica nieprzejezdna, kursują autobusy zastępcze, więc poszłam na przystanek... ale okazało się że się pomylili i trasa tego autobusu zastępczego jest inna niż podali w internecie... a teraz będę się pakować do nocy, bo jutro jadę do domu na 2 i pół miesiąca, a jeszcze nie zaczęłam zbierać rzeczy.,..


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

#152 2013-09-26 17:42:00

 weraikon

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-08-17
Posty: 1227
Punktów :   

Re: Co u nas słychać?

a ja straciłam pracę i musiałam wracać do polski a teraz szukam następnej i w Polsce jest zimno a tam było cieplej i suszej, buuuu


„Dałem ci poznać całą twą nędzę, abyś cała oparła się na Mnie… Ile Mi zaufasz, tyle ci pomogę”.

Offline

 

#153 2013-09-26 19:07:25

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: Co u nas słychać?

weraikon napisał:

a ja straciłam pracę i musiałam wracać do polski a teraz szukam następnej i w Polsce jest zimno a tam było cieplej i suszej, buuuu

a to dlaczego stracilas prace?


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

#154 2013-09-27 09:01:06

 kamisia

Użytkownik

Skąd: Kościerzyna
Zarejestrowany: 2013-07-24
Posty: 84
Punktów :   

Re: Co u nas słychać?

kamcia napisał:

weraikon napisał:

a ja straciłam pracę i musiałam wracać do polski a teraz szukam następnej i w Polsce jest zimno a tam było cieplej i suszej, buuuu

a to dlaczego stracilas prace?

A ja tak sobie myślę że Pan Bóg chce ją mieć tutaj, bo ma coś dla niej ważnego w Polsce. Ja kiedyś też zagranicą straciłam pracę  a wszystko się super ułożyło i nadal układa.
Weraikon nie martw się Pan Bóg zadba.

Pozdrawiam


Pełnić wolę Pana!

Offline

 

#155 2013-09-27 14:39:24

 weraikon

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-08-17
Posty: 1227
Punktów :   

Re: Co u nas słychać?

dlaczego - wolałam dłużej nie pracować u osoby psychicznie chorej, jej zmienne nastroje oraz wyżywanie się na mnie i traktowanie jak niewolnika źle na mnie wpływało. poza tym jak zaczęłam dawać pacjentce wyznaczone leki - min homeopatie zaczęłam mieć koszmary i budzić się ok 3 w nocy.... to wszystko mnie zmęczyło i zwiałam stamtąd, a teraz masa problemów i brak kasy na życie...


„Dałem ci poznać całą twą nędzę, abyś cała oparła się na Mnie… Ile Mi zaufasz, tyle ci pomogę”.

Offline

 

#156 2013-09-27 20:28:55

ministrantka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-22
Posty: 59
Punktów :   

Re: Co u nas słychać?

A jakiej pracy szukasz i gdzie? Może ktoś z nas słyszał o jakiejś propozycji i akurat pomoże.

Offline

 

#157 2013-09-28 21:41:34

 weraikon

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-08-17
Posty: 1227
Punktów :   

Re: Co u nas słychać?

opieka nad starszymi kobietami, w miarę samodzielnymi w niemczech


„Dałem ci poznać całą twą nędzę, abyś cała oparła się na Mnie… Ile Mi zaufasz, tyle ci pomogę”.

Offline

 

#158 2013-10-07 18:54:49

 Boża owieczka

Florystka

Zarejestrowany: 2010-07-12
Posty: 390
Punktów :   

Re: Co u nas słychać?

Taaaa nieważne,że jestem na utrzymaniu taty,długotrwale bezrobotna,nieee przecież praca bardziej potrzeba pijaczkom spod sklepu i recydywistom. Nasza kochana Polska ghrrrrr

Offline

 

#159 2013-10-07 22:12:59

 weraikon

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-08-17
Posty: 1227
Punktów :   

Re: Co u nas słychać?

Echchchch, skąd ja to znam... pość i módl się o pracę oraz działaj w tej mierze tak jakby wszystko zależało od Ciebie. wczesniej, no w każdym razie będziesz ją miała. Zaufaj Panu On nie da Ci zginąć. też mam teraz ciężko ale pokój w sercu, nie wiem kiedy i gdzie trafię do pracy, itd. omadlam to...


„Dałem ci poznać całą twą nędzę, abyś cała oparła się na Mnie… Ile Mi zaufasz, tyle ci pomogę”.

Offline

 

#160 2013-10-09 17:05:50

 kamisia

Użytkownik

Skąd: Kościerzyna
Zarejestrowany: 2013-07-24
Posty: 84
Punktów :   

Re: Co u nas słychać?

Miałam dzisiaj świetny dzień, po raz pierwszy i mam nadzieję nie ostatni jeździłam konno.


Pełnić wolę Pana!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
anties.pl rppc.pl mobilna wulkanizacja bydgoszcz Szamba betonowe Łęczyca