"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2009-05-05 21:18:25

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Dni Kultury Młodzieżowej

+



Witam wszystkich



Już dziś chciałabym Was zaprosić na DKM- Dni Kultury Młodzieżowej
Które odbędą się już niedługo 28 Czerwca 2009r w Izbicy
Hasło tegorocznego DKM-u to "Pójdę Tam gdzie Chcesz" - dotyczące powołania


DKM to "impreza" mająca na celu przybliżyć młodzież do Boga i nie tylko młodzież, ma na celu również pokazanie, że dzisiejsza młodzież nie jest taka zła jak mówią i potrafi bawić się bez alkoholu, papierosów czy narkotyków i to, że młodzież potrafi zrobić coś sama. Caly DKM jest organizowany przez Katolicke Stowarzyszenie Młodzieży


Na DKM-ie będą liczne konkursy z nagrodami i koncerty, a przede wszystkim będzie EUCHARYSTIA ktora bedzie centrum całego DKM-u jak i Czuwanie


Jeszcze raz serdecznie zapraszam i liczę na Twoją obecność!
więcej informacji na ten temat na stronie www.dkm.net.pl


Jeśli macie jakieś pytania służę pomocą! 

Pozdrawiam w Panu!

Ostatnio edytowany przez Służebnica Pana (2009-05-05 21:20:39)


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#2 2009-05-06 17:09:25

Joguś

Gość

Re: Dni Kultury Młodzieżowej

Oooo tak:) witam wszystkich po mojej dość długiej nieobecnosci:)
Widzę, że już Ola opisała po części idee Dnia Kultury Młodzieżowej:) Cieszę się bardzo, jednak mam nadzieję, że każdy z Was nie tylko przeczyta te kilka słów o DKMie, ale postanowi przyjechać, aby poczuć Wielkość Pana własnie pod czas tego spotkania.

   DKM udowadnia Bogu i ludziom, że my młodzi w każdym geście chcemy wielbić Jego Najświętsze Oblicze.

   Przypominam, że tegoroczny DKM jest oparty o powołanie. W czasie tego dnia przeprowadzony będzie panel, w którym usłyszymy kilka przykładów, rad, czym kierować się przy wyborze właściwej drogi. Wypowiedzą sie osoby duchowne i nie tylko. Myśle, że będzie także możliwość porozmawiać z tymi ludzmi po spotkaniu. Po za tym radość i chęć przebywania z drugim człowiekiem sprawią nam konkurencje sportowe, konkursy itp. Zespoły muzyczne pomogą nam wielbić i dziękować Bogu za Jego Wielką Miłość, bedziemy tańczyć i skakać na Jego Chwałę. A najważniejsze o 17 Msza Swieta. Czas, w którym najgłębiej odczujemy Obecność Naszego Kochanego Ojca oraz czuwanie modlitewne przepełnione ciszą i milczniem.

   Jeżeli macie taką możliwość, zarezerwujcie sobie ten dzień na przeżywanie go z nami w Izbicy, a przede wszystkim z Bogiem, Który daje nam ten czas na modlitwe, na radość.  Czyż On nie jest Cudowny? Dziękując Bogu za tych ludzi z którymi dane mi jest zorganizować ten dzień, proszę Was o wsparcie modlitwą, o Światło Ducha Świetego, wiare, wytrwałość. Jeżeli ktoś chciałby przybyć do Izbicy 28 czerwca a ma jakieś pytania, wątpliwości, może jakieś utrudnienia w dostaniu sie, prosze pisac.

Licze na Wasza obecność i pamiętam w modlitwie.

 

#3 2009-05-06 17:42:52

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Dni Kultury Młodzieżowej

+

Dziękuję Ci Joguś za pomoc
Pięknie napisalaś widzę, że Duch Święty Cię oświecił

Robimy to by dzielić się radością z innymi ludźmi, radością, którą daje nam Pan, bo tylko On daje nam prawdziwe szczęście. Chcemy wspólnie Wywyższać Jego Święte Imię poprzez wszystko co czynimy.
Poprzez organizację DKM-u i poprzez zabawę na nim niech będzie Pan Uwielbiony!
Bo to wszystko powstaje tylko i wyłącznie dzięki Niemu- bez Jego pomocy nic by się nam nie udalo zorganizować.
Dlatego też nie zapominajmy, że DKM jest czasem spotkania z Nim poprzez Eucharystię, Czuwaniem, zabawą, rozmową.- Warto przyjechać na prawde


Po raz kolejny Zapraszam Was serdecznie na DKM!

i wraz z Jogusiem i resztą organizatorów proszę Was o modlitwę- bo bez pomocy z góry nie wiele uda nam się zrobić

ja też zapewniam swoją modlitwę !

............................................................................................................................................

DKM coraz bliżej zapraszamy ponownie
już nawet nabyć koszulki może ktoś jest chętny??
czy ktoś się wybiera do nas na DKM??    

Liczmymy na Twoją obecność!

..............................................................................................................................................
Nie piszemy jednego posta pod drugim


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#4 2009-05-18 21:32:59

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Dni Kultury Młodzieżowej

No dobra.. niech stracę.. przyznam się ... JADĘ

Ja chcę taką fajną koszulkę jak ty

 

#5 2009-05-18 21:44:26

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Dni Kultury Młodzieżowej

Cieszę się bardzo
a koszulki wszystkie są śliczne
co się znajdzie dla Ciebie


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#6 2009-05-18 22:10:18

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Dni Kultury Młodzieżowej

Ale ja chcę być aniołkiem  

 

#7 2009-05-19 06:52:26

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Dni Kultury Młodzieżowej

Ty Aniołkiem phi


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#8 2009-05-19 12:58:25

Karola

Gość

Re: Dni Kultury Młodzieżowej

Dziękuję Oleńce i Agniesi za zaproszenie na Dni Kultury Młodzieżowej. Tak mi strasznie przykro, że ani ja ani moje Siostry nie będziemy mogły wziąść udziału w tych spotkaniach, aby wspólnie z Wami modlić się i cieszyć. W tym dniu nasza Siostra Sara w Trzebnicy będzie składała śluby wieczyste. To bardzo szczególne i doniosłe wydarzenie w którym zarówno modlitwą, obecnioscia jak i sercem chcemy byc przy naszej Siostrze.
Jednak nie zapomnimy i o Waszym spotkaniu i poprzez łączność duchową będziemy z Wami blisko
Pozdrawiam i życzę wielu dobrych owoców z tego pięknego wydarzenia.

 

#9 2009-05-19 18:57:26

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Dni Kultury Młodzieżowej

dziękuję Siostrze, za wsparcie duchowe też jez bardzo ważne
i proszę też o modlitwę w tej intencji


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#10 2009-05-19 19:07:39

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Dni Kultury Młodzieżowej

Ej no...ja chcę koszulkę Aniołka.. bo zamknę się w sobie

 

#11 2009-05-19 19:15:14

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Dni Kultury Młodzieżowej

o już się pomawia ja się zamykam w sobie
oj Promyk Promyk


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#12 2009-05-20 10:14:10

Karola

Gość

Re: Dni Kultury Młodzieżowej

O jak pięknie Natalka chce być aniołkiem...

Oleńko spraw Jej odrobinę radości...

Pozdrawiam Was cieplutko.

Pokój i Dobro!

 

#13 2009-05-20 15:17:00

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Dni Kultury Młodzieżowej

Postaram się


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#14 2009-05-20 17:46:54

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Dni Kultury Młodzieżowej

Karola napisał:

O jak pięknie Natalka chce być aniołkiem...

Oleńko spraw Jej odrobinę radości...

Słuchaj Siostry! Spraw mi radość... no nie bądź taka

Siostro!
Dziękuję za ciepłe słowa Uśmiecham się do Siostry szeroko ... o tak : ( to uśmiech nr. 11928912829182391823918 )

 

#15 2009-05-20 18:43:21

Joguś

Gość

Re: Dni Kultury Młodzieżowej

Promyczku, wystarczy, że będziesz czyniła dobro i będziesz kierowała innych ku dobroci.
Pozdrawiam w Panu i strasznie się cieszę, że przybędziesz z tak daleka razem z nami się modlić.

 

#16 2009-05-20 18:59:07

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Dni Kultury Młodzieżowej

Oj.. no wiesz  ma się zachcianki Nie no wiem przecież,że koszulka nie ma znaczenia Ważne serce pełne  ofiarności dla innych, dlatego się cieszę,ze mogę od poniedziałku pracować jako wolontariusz w DPS-ie

Joguś!
Też się cieszę Nie weisz jak bardzo Mam nadzieję,ze nie będziecie tego żałować

 

#17 2009-05-20 20:07:54

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Dni Kultury Młodzieżowej

na pewno nie będziemy wręcz przeciwnie wniesiesz dużo radości 
ddlatego już Ci za to dziękuję


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#18 2009-05-20 20:12:35

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Dni Kultury Młodzieżowej

No wniosę swoim uśmiechem nr. 109230382984383473847374837

 

#19 2009-05-20 20:24:36

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Dni Kultury Młodzieżowej

oj tak tak będzie błyszczało od Ciebie takie świateło taki Promyczek


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#20 2009-05-20 20:28:54

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Dni Kultury Młodzieżowej

No dobrze dość słodzenia Liczę na świetną zabawę.. i odreagowanie przed dniami z Nim

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Pełczyce Szamba betonowe Mikstat GalĂŠ https://www.worldhotels-in.com/