"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

  • Index
  •  » Modlitwa
  •  » Plomien Milosci Niep.serca Maryi Propozycja naszego wspolnej modlitwy

#1 2009-01-10 14:53:07

Tereska

Matka Generalna

4150737
Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 913
Punktów :   

Plomien Milosci Niep.serca Maryi Propozycja naszego wspolnej modlitwy

Matka Najswietsza objawila na Wegrzech swojej wybranej duszy Plomien milosci swego Niepokalanego Serca przez ktory mozna wyprosic bardzo wiele lask. A o to zamieszczam Prosby i Obietnice Jezusa i Maryi przy tym objawione:
1.Moja pierwsza i najwazniejsza prosba jest: Oddawajcie publicznie czesc, uwielbiajcie piec Swietych Ran mojego boskiego Syna! To nie ma byc jakies prywatne nabozenstwo, lecz publiczne oddawanie wielkiej czci.
2.Odnosnie do czci pieciu swietych Ran brzmia zgodnie slowa Jezusa i Maryi: Ku uczczeniu Moich pieciu Swietych Ran czyncie kolejno piec razy znak Krzyza Sw. Jednoczesnie ofiarujcie siebie w Moich Swietych Ranach Milosierdziu Ojca Niebieskiego. Gdy czynisz znak Krzyza Sw wpatruj sie w Moje zakrwawione oczy i pomysl o tych razach ktore Ja od Ciebie takze otrzymalem.
3.Odbywajcie Godzine Swieta w rodzinie! Uwazajcie czwartki i piatki jako osobliwe dni laski. W te dni wlasnie uiszczajcie pokutne zadoscuczynienia Memu Boskiemu Synowi! Te swieta godzine niech wypelnia nabozne piesni, rozwazania, rozne modlitwy jak np. Rozaniec. Rozpoczynajcie te godzine ku czci pieciu Swietych Ran pieciokrotnym przezegnaniem sie, w taki tez sposob nalezy te godzine zakonczyc. Zapalcie np. swiece dla przypomnienia mojej obietnicy. Odwiedzajcie czesto Najswietszy SAkramen Oltarza.
4.Prosze Ojca Swietego, by uroczystosc Plomienia Milosci Mego Niepokalanego Serca byla obchodzona 2 lutego w swieto Matki Boskiej Gromnicznej.
5.Moje szczegolne blogoslawienstwo daje poprzez Ojca Swietego tym rodzinom, ktore przyjmuja Moja Boska Wole wspoldzialaja w Moim stworczym dziele.
6.Jezeli w stanie laski bierzecie udzial w Mszy Sw nieobowiazkowej wtedy Plomien MOjej MIlosci ogarnie owa osobe, za ktora te Msze Sw ofiarujecie. W czasie udzialu w tej Mszy Sw oslepienie szatana wzrasta, zaleznie od stopnia waszej gorliwosci.
7.Dzialanie laski Mojego Plomienia Milosci obejmuje takze konajacych i dusze w czyscu cierpiace! MOja prosba jest byscie sie tak zorganizowali i podzielili miedzy siebie nocne czuwania, zeby nie brakowalo zadnej minuty czuwania. Jak dlugo ktokolwiek - powolujac sie na Moj Plomien MIlosci - trwac bedzie na nocnej modlitwie tak dlugo nikt z umierajacych z jego otoczenia nie zostanie potepiony, to przyrzekam. (Jesli stanowicie liczne grono zadowole sie nawet 5 minutowym czuwaniem kazdej osoby). Im gorliwsza jest modlitwa tym wieksze bedzie oslepienie szatana, a biedny konajacy zaczerpnie nowej sily, aby mogl zdecydowac o swoim przyszlym losie.
8.Kto powolujac sie na moj Plomien Milosci odmowi 3  razy Zdrowas Maryjo...- uwalnia w ten sposob jedna biedna dusze z czysca.- Kto w listopadzie, powolujac sie na moj PLomien MIlosci odmowi 1 raz zdrowac Maryjo...- uwalnia 10 biednych dusz z czysca
9. Jesli kaplani zachowuja w poniedzialki post scisly o chlebie i wodzie, to uwolnia oni podczas kazdej mszy Sw jaka odprawia w tygodniu- w czasie konsekracji- wielkie zastepy dusz z ognia czyscowego... Jesli osoby Bogu poswiecone i osoby swieckie zachowuja w poniedzialki scisly post to takze uwolnia podczas kazdej mszy Sw w ktorej danym tygodniu biora udzial wielkie zastepy dusz z ognia czyscowego w chwili przyjmowania Najswietszego Ciala Pana naszego Jezusa Chrystusa...Dla tych ktorzy przestrzegaja regularnie postu wystarczy gdy ten post zachowuja do godz. 18.00. Wtedy winni zastepczo odmowic jedna z trzech czesci Rozanca Sw za dusze w Czysciu cierpiace ale jeszcze tego samego dnia.
10.Kosciol powszechny znajduje sie w wielkim niebezpieczenstwie i temu nie mozecie nic zaradzic ziemskimi srodkami i wysilkami. Jedynie TRojca Przenajswietsza wraz z Matka Boza, z wszystkimi Aniolami i SWietymi, jak rowniez wspoldzialanie wszystkich przez was uwolnionych Dusz CZyscowych moga jeszcze pomoc Kosciolowi Wojujacemu
11.Sila Najswietszej Krwi Panskiej: Takze podczas Mszy Sw i po Komuni Sw mowil Jezus o sile swojej Przenajswietszej Krwi: "MOj Stol jest niezmiennie zastawiony. Ja jako gospodarz ofiarowalem wszystko. Daje wam nawet samego siebie. Starajcie sie o przyjecie Najswietszej Krwi do waszych dusz. Zauwazcie ozywienie ktore moja krew powoduje w was. Nie badzcie obojetni. Nie przyzwyczajenie prowadzic was winno do mojego stolu lecz ogien milosci tej milosci ktora w was poprzez moja milosc i poprzez Mnie plonac bedzie a w zjednoczeniu z wami wypali grzechy waszej duszy.
12.Patrzcie wytrwale w moje oczy ktorych przenikajace spojrzenie oslepia szatana.. Ja chce abyscie w waszych walkach scisle ze Mna zlaczeni i polegajac na mnie zawsze patrzyli w gore!...
13.Codzienne ofiarowanie : Matka Boza " Ofiarujcie swoja codzienna prace na CZesc Boza! Jezeli jestescie w stanie laski, takze wowczas, poprzez to ofiarowanie wzmaga sie oslepienie szatana. Zyjcie zatem w mojej lasce aby oslepienie szatana powiekszylo sie coraz bardziej a aby sie rozciogalo na coraz to wieksze obszary! LIczne laski, ktore wam daje, jezeli je dobrze uzyjecie- a powinniscie je takze coraz wiecej i lepiej uzywac- spowoduja w nastepstwie poprawe wielu dusz. POprzez nielicznych, poprzez maluczkich musi sie rozpoczac ten wielki wylew laski ktora poruszy swiat. Kazdy kto to poslannictwo do reki otrzyma, powinien przyjac je jako zaproszenie i nikt nie powinien sie przed nim wzbraniac lub od niego wymawiac. Wy wszyscy jestescie moimi dziecmi a ja jestem Matka dla wszystkich.!"
14. Proscie Sw Jozefa najczystszego Oblubienca! On bedzie szukal przytulku w sercach ludzkich dla Mojego Plomienia Milosci! MOje dzieci, sluchajcie, ramie Mojego Boskiego Syna jest podniesione do uderzenia. Nie moge go juz prawie powstrzymac. Pomozcie mi!- Jezeli przyjmiecie MOj Plomien Milosci wspolnie uratujemy swiat!"

Matka Boska prosila rowniez o rozpowszechnienie na caly swiat tej modlitwy
Matko Boza! Rozlej na cala ludzkosc dzialanie Twego Plomienie MIlosci teraz i wgodzinie smierci naszej. Amen.

Za bledy czyli glownie brak polskich liter przepraszam . Jest to przepisane z Modlitewnika " Modlitwa Pokuta Ofiara "

Tu rowniez stronka http://www.duchprawdy.com/plomien_milosci_NSM.htm



Co sadzicie o tym bysmy tak ja pisze w punkcie 7 zorganizowali nocne czuwania i podzielili sie godzinami chocby tylko raz w tygodniu. Jest ktos zainteresowany?


"Nie ma nas, jestem ja i nabita lufka.
I spust daj do głowy albo daj spust emocjom
w sumie obydwie opcje mnie wykończą.
Jestem sama i starczy bo tylko bóg wie że sama w sobie przeprowadzam największe kłótnie.
Dla ciebie okej, ale nie jestem kimś kogo widzisz.
Na twarzy zero zmartwień, w środku kawał zimnej bryły."

Offline

 

#2 2009-01-10 18:19:08

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

Re: Plomien Milosci Niep.serca Maryi Propozycja naszego wspolnej modlitwy

jestem za


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

#3 2009-01-10 18:28:36

Tereska

Matka Generalna

4150737
Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 913
Punktów :   

Re: Plomien Milosci Niep.serca Maryi Propozycja naszego wspolnej modlitwy

to fajnie   teraz trzeba poczekac na reszte


"Nie ma nas, jestem ja i nabita lufka.
I spust daj do głowy albo daj spust emocjom
w sumie obydwie opcje mnie wykończą.
Jestem sama i starczy bo tylko bóg wie że sama w sobie przeprowadzam największe kłótnie.
Dla ciebie okej, ale nie jestem kimś kogo widzisz.
Na twarzy zero zmartwień, w środku kawał zimnej bryły."

Offline

 

#4 2009-01-10 18:55:43

Johnny99

Gość

Re: Plomien Milosci Niep.serca Maryi Propozycja naszego wspolnej modlitwy

To znaczy my - forumowicze ? Pomysł ciekawy, ale jak to zorganizować ?

 

#5 2009-01-10 18:57:04

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

Re: Plomien Milosci Niep.serca Maryi Propozycja naszego wspolnej modlitwy

jeśli udało nam się jako tako wprowadzić w życie to z wzajemną modlitwą to to też się uda... wiara czyni cuda!


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

#6 2009-01-10 19:08:27

Tereska

Matka Generalna

4150737
Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 913
Punktów :   

Re: Plomien Milosci Niep.serca Maryi Propozycja naszego wspolnej modlitwy

Johny99 chodzi mi o to ze ustalilibysmy jedna noc w tygodniu to zalezy zreszta jak sie ustali i podzieli sie miedzy siebie godziny od 22.00 do 6.00 kazdy bedzie czuwal o godzine ktora wczesniej zostanie wspolnie ustalona i chodz kazdy bedzie czuwal osobno to przeciez duchem bedziemy razem Tylko potrzeba chetnych ...


"Nie ma nas, jestem ja i nabita lufka.
I spust daj do głowy albo daj spust emocjom
w sumie obydwie opcje mnie wykończą.
Jestem sama i starczy bo tylko bóg wie że sama w sobie przeprowadzam największe kłótnie.
Dla ciebie okej, ale nie jestem kimś kogo widzisz.
Na twarzy zero zmartwień, w środku kawał zimnej bryły."

Offline

 

#7 2009-01-10 19:10:29

Johnny99

Gość

Re: Plomien Milosci Niep.serca Maryi Propozycja naszego wspolnej modlitwy

No to ja się zgłaszam

 

#8 2009-01-10 19:54:19

Rita

Gość

Re: Plomien Milosci Niep.serca Maryi Propozycja naszego wspolnej modlitwy

ja też wchodzę w to

 

#9 2009-01-10 20:13:40

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Plomien Milosci Niep.serca Maryi Propozycja naszego wspolnej modlitwy

Ja wchodzę...tylko proszę o wyrozumiałość godzinową...jestem maturzystką ;/

 

#10 2009-01-11 08:15:54

Tereska

Matka Generalna

4150737
Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 913
Punktów :   

Re: Plomien Milosci Niep.serca Maryi Propozycja naszego wspolnej modlitwy

to super jest nas 5 jeszcze moze poczekamy do wieczora zeby nas wiecej bylo


"Nie ma nas, jestem ja i nabita lufka.
I spust daj do głowy albo daj spust emocjom
w sumie obydwie opcje mnie wykończą.
Jestem sama i starczy bo tylko bóg wie że sama w sobie przeprowadzam największe kłótnie.
Dla ciebie okej, ale nie jestem kimś kogo widzisz.
Na twarzy zero zmartwień, w środku kawał zimnej bryły."

Offline

 

#11 2009-01-11 13:45:43

Caritas

Gość

Re: Plomien Milosci Niep.serca Maryi Propozycja naszego wspolnej modlitwy

jestem za!

 

#12 2009-01-11 14:13:09

Tereska

Matka Generalna

4150737
Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 913
Punktów :   

Re: Plomien Milosci Niep.serca Maryi Propozycja naszego wspolnej modlitwy

no to jest 6 oby tak dalej


"Nie ma nas, jestem ja i nabita lufka.
I spust daj do głowy albo daj spust emocjom
w sumie obydwie opcje mnie wykończą.
Jestem sama i starczy bo tylko bóg wie że sama w sobie przeprowadzam największe kłótnie.
Dla ciebie okej, ale nie jestem kimś kogo widzisz.
Na twarzy zero zmartwień, w środku kawał zimnej bryły."

Offline

 

#13 2009-01-11 14:54:16

Jezusowa duszyczka

Gość

Re: Plomien Milosci Niep.serca Maryi Propozycja naszego wspolnej modlitwy

ja tez jestem za

 

#14 2009-01-11 16:45:11

Tereska

Matka Generalna

4150737
Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 913
Punktów :   

Re: Plomien Milosci Niep.serca Maryi Propozycja naszego wspolnej modlitwy

No dobra bo juz raczej nikt nie dojdzie a wiec zapisali sie:
1.Siostrzyczka
2.Johny99
3.Rita
4.Promyczek dla Nieba:)
5.Caritas
6.Jezusowa duszyczka
7.Tereska

No i teraz trzeba wybrac dzien w tej kwestii niech kazdy wpisze jaki dzien mu najbardzie odpowiada i zobaczymy ktorego bedzie najwiecej.
I jeszcze licze na sugestie w kwestii wybierania godzin czyli czy kazdy sobie wybiera i kto pierwszy ten moze brac lepsza godzine czy jakies losowanie, niewiem pomozcie...
a i co do godzin to proponuje po godzince oczywiscie moze to ulec zmianie wedlug waszych propozycji:
21.00-22.00
22.00-23.00
23.00-24.00
24.00-01.00
01.00-02.00
02.00-03.00
04.00-05.00


"Nie ma nas, jestem ja i nabita lufka.
I spust daj do głowy albo daj spust emocjom
w sumie obydwie opcje mnie wykończą.
Jestem sama i starczy bo tylko bóg wie że sama w sobie przeprowadzam największe kłótnie.
Dla ciebie okej, ale nie jestem kimś kogo widzisz.
Na twarzy zero zmartwień, w środku kawał zimnej bryły."

Offline

 

#15 2009-01-11 17:53:12

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Plomien Milosci Niep.serca Maryi Propozycja naszego wspolnej modlitwy

To ja zapisuje się na pierwszą godzinę czuwania, czyli od 21.00-22.00... i nie wiem czy najodpowiedniejszym dniem nie jest sobota... wolne od licznych obowiązków.... tak wiec ja proponuję sobotę

 

#16 2009-01-11 19:30:56

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

Re: Plomien Milosci Niep.serca Maryi Propozycja naszego wspolnej modlitwy

Co do dnia to mi to obojętne. A godzinę ja wybieram między 3 a 4


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

#17 2009-01-11 19:56:40

Rita

Gość

Re: Plomien Milosci Niep.serca Maryi Propozycja naszego wspolnej modlitwy

mi  dzień jest obojętny, godzina też

 

#18 2009-01-12 17:51:36

Tereska

Matka Generalna

4150737
Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 913
Punktów :   

Re: Plomien Milosci Niep.serca Maryi Propozycja naszego wspolnej modlitwy

21.00-22.00 Promyczek dla nieba
22.00-23.00
23.00-24.00
24.00-01.00
01.00-02.00
02.00-03.00 Rita
03.00-04.00 siostrzyczka

no wiec jak narazie jest sobota a do godzin prosze sie dopisywac


"Nie ma nas, jestem ja i nabita lufka.
I spust daj do głowy albo daj spust emocjom
w sumie obydwie opcje mnie wykończą.
Jestem sama i starczy bo tylko bóg wie że sama w sobie przeprowadzam największe kłótnie.
Dla ciebie okej, ale nie jestem kimś kogo widzisz.
Na twarzy zero zmartwień, w środku kawał zimnej bryły."

Offline

 

#19 2009-01-12 17:57:59

Rita

Gość

Re: Plomien Milosci Niep.serca Maryi Propozycja naszego wspolnej modlitwy

no to niech będzie 2.00-3.00

 

#20 2009-01-12 20:51:32

Caritas

Gość

Re: Plomien Milosci Niep.serca Maryi Propozycja naszego wspolnej modlitwy

proponuję noc z piątku na sobotę,

21.00-22.00 Promyczek dla nieba
22.00-23.00
23.00-24.00 Caritas
24.00-01.00
01.00-02.00
02.00-03.00 Rita
03.00-04.00 siostrzyczka

 
  • Index
  •  » Modlitwa
  •  » Plomien Milosci Niep.serca Maryi Propozycja naszego wspolnej modlitwy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Żnin Szamba betonowe Pełczyce Hotels North Macedonia