"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2009-06-04 22:08:21

s. Marta

Gość

Siostra

Chciałabym wiedzieć  /dziś I -czwartek miesiąca/ czy pamiętacie o modlitwie za kapłanów i za tych, którzy przygotowują się do kapłaństwa??? Jeśli nie to jeszcze do północy można objąć modlitwą kapłanów i kandydatów do kapłaństwa Pozdrawiam wieczorowo

 

#2 2009-06-04 22:15:12

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Siostra

Oczywiście, że pamiętam "Proście Pana żniwa by wyprawił robotników na swoje żniwo"

Również proszę o modlitwę za mnie w tym dniu

 

#3 2009-06-04 22:22:37

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Siostra

Ja również pamiętam, pierwsze czwartki są mi bardzo bliskie.
Ogarniam w tym dniu modlitwą wszystkich, którzy słyszą głoś Pana i chcą iść za Nim.
i rownież proszę o modlitwę.
pozdrawiam w Panu Dobrym Pasterzu!


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#4 2009-06-07 10:29:59

s. Marta

Gość

Re: Siostra

Pamiętam o Was w modlitwie przed naszą Najlepszą Matka na Jasnej Górze Pozdrawiam serdecznie

 

#5 2009-06-07 15:54:25

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Siostra

Dziękuję Siostro Również pamiętam

 

#6 2009-09-30 21:16:16

Rita

Gość

Re: Siostra

Tak, trzeba pamietać w modlitwie o tych, którzy przygotowują się do kapłaństwa, o właściwe rozeznanie dla nich oraz o księżach o wytrwanie w powołaniu, a szczególnie za tych, którzy zbłądzili, by wrócili na właściwą drogę...
I oczywiście o siostrach zakonnych, szczególnie o tych w początkowych etapach formacji

 

#7 2009-10-01 18:23:33

boza_tancerka

Gość

Re: Siostra

Dziś u moich sióstr Godzina Święta za kapłanów a cały dzień adorowałyśmy  za nich.

 

#8 2009-11-10 09:26:08

 Marzenak

wierna Panu- moderator

Skąd: Dolny Slask,Ateny
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 1063
Punktów :   17 

Re: Siostra

Moje kochane pamietajmy w modlitwie o wszystkich osobach konsekrowanych,modlmy sie w szczegolnosci za misjonarzy i misjonarki


BOGU MEMU UFAM ON PROWADZI MNIE

Naśladuj Chrystusa-kochaj i służ

Offline

 

#9 2009-11-10 19:09:29

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Siostra

Masz rację, dlatego ja podjęłam się modlitwy dziesiątkiem różańca przez rok za jedną siostrę misjonarkę
a jeśli chodzi o misję to polecam filmik Siostry Sercanki na misjach http://www.youtube.com/watch?v=SeGMQ2Q9BUk


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#10 2009-11-10 19:29:04

 Marzenak

wierna Panu- moderator

Skąd: Dolny Slask,Ateny
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 1063
Punktów :   17 

Re: Siostra

dziekuje napewno ogladne


BOGU MEMU UFAM ON PROWADZI MNIE

Naśladuj Chrystusa-kochaj i służ

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ JĂ­mky Solnice HĂ´tels Padrón https://www.worldhotels-in.com/ https://www.worldhotels-in.com/