"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2008-09-29 17:29:44

Caritas

Gość

Film "Wielka cisza"

Oglądał ktoś z Was "Wielką ciszę"? Pytam, bo chciałabym poznać Wasze opinie, sama mam ochotę zobaczyć ten film... Warto? :>
a to oficjalna strona filmu: http://www.gutekfilm.pl/wielka-cisza/

 

#2 2008-09-29 19:12:43

Rita

Gość

Re: Film "Wielka cisza"

Oglądałam ten film I muszę przyznać że naprawdę warty obejrzenia. Ale jeśli już go oglądać to w całości a nie we fragmentach (jak ja to za pierwszym razem zrobiłam) bo wtedy trudno się skupić. Warto wygospodarować te niecałe 3 godziny dla tego filmu.
Mnie osobiście najbardziej urzekła w tym filmie niezwyczajna... zwyczajność- czyli po prostu życie i to co z nim związane: modlitwa i praca. Uświadomiło mi to że zwykłe czynności wykonywane z miłością mogą stać się przepięknym darem dla Boga oraz naszymi małymi zwycięstwami nad sobą.
Czyli krótko mówiąc- polecam
Pozdrawiam

 

#3 2008-10-09 13:11:58

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

Re: Film "Wielka cisza"

ja byłam na tym filmie w kinie z przyjaciółką... mi osobiście bardzo się podobał choć ją tak zmuliło że zaczęła po ciemku pisać wypracowanie z polskiego najlepsze było że prawie przez cały film przewijały się tylko różne odgłosy wykonywanych przez nich czynności i nagle wstawili framgment rozmowy... i ich dyskusja roztaczała się wokół tego że mają problem ponieważ tradycja im nakazjue myć ręce przed każdym posiłkiem a oni nie mają czasu żeby te ręce najpierw pobrudzić ale ogólnie warty obejrzenia wg mnie


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

#4 2008-10-09 22:10:09

Caritas

Gość

Re: Film "Wielka cisza"

ja obejrzałam kawałek, ale byłam w takim stanie (niewyspana, zmęczona...), że zasypiałam... jeszcze nie mam tłumaczeń tego co tam "mówią" i tych tekstów na czarnym tle

ale ogólnie jestem pod wrażeniem

 

#5 2009-01-11 13:49:38

fado

Gość

Re: Film "Wielka cisza"

Swietny film, jednak nie ma sensu oglądac go w kawałkach, żeby go zrozumiec trzeba poswiecic te 3 godzinki.

 

#6 2009-02-27 20:38:57

piotrk

Gość

Re: Film "Wielka cisza"

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

 

#7 2009-06-12 22:43:03

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: Film "Wielka cisza"

Już niedługo dostanę ten film od kolegi:-),już nie mogę się doczekać kiedy go obejrzę;-)


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#8 2009-09-21 07:53:24

szukajaca Boga

Gość

Re: Film "Wielka cisza"

na tym chomiku potrzebne jest hasło gdybys mógl Piotrze to wyslij mu na pv co?

 

#9 2009-09-21 17:31:55

 sanderka1000

s. Maksymilla

5330629
Call me!
Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 1373
Punktów :   10 
WWW

Re: Film "Wielka cisza"

Świetny jest ten film! 2,5 h ciszy... Coś niesamowitego


Bo On jest dobry, bardzo dobry...

Offline

 

#10 2009-09-22 18:49:00

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: Film "Wielka cisza"

To faktycznie "Wielka cisza",aż za wielka


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa przegrywanie kaset vhs łódz Brise de Mer