"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2010-05-08 00:09:49

Paulincia89-16

Gość

List Boga do Ciebie...

Nie wiedziałam gdzie to dodać więc dodaje tu w razie czego proszę moderację o przeniesienie.
Tekst NIE jest mojego autorstwa.



" Duszo! Uwierz w końcu w moją Miłość i moje Miłosierdzie. Jestem Bogiem. I nie ma większego ode Mnie. Umarłem za Ciebie więc jak możesz wątpić w moje Miłosierdzie, skoro nawet śmierć mojego Syna Ci wybaczyłem? Dlaczego tak często oczekujesz mojej kary, wypatrujesz w moich oczach gniewu? Grzech Cię przytłacza?Sumienie gryzie? Więc zaufaj wreszcie mojej Miłości i nie bądź niedowiarkiem lecz wierzącym. Przyjdź i zobacz jaki Jaki jestem! Oddaj się Miłosierdziu Mojemu abyśmy mogli być razem, abym mógł okazywać Ci moją Miłość i aby Ona Ciebie zmieniała. Pragnę odpowiedzi na Moja nieugaszoną Miłość. Nie Bój się. Nauczę Cie odpowiadać na moją Miłość.
Umierając na Krzyżu nie miałem serca pełnego gniewu na Ciebie i Twoje winy. Nie planowałem zemsty ani nie odsunąłem się od Ciebie, Na Krzyżu, nawet wtedy, nieustannie pragnąłem Ciebie, bo chcę być z Tobą zawsze i wypełniać każde Twoje pragnienie Miłości, abyś już niczego nie pragną i niczego się nie bał. Abyś był wolny i piękny, mój Przyjacielu. Oddałem życie za Ciebie i ta Ofiara czyni Cie cennym w moich oczach, bo cóż jest cenniejszego od Krwi Mojego Syna, Któremu wszystko poddałem pod władanie? Nawet moi Aniołowie wpadają w zachwyt nad Tobą, wiedząc, za jaką cenę Cię nabyłem. Dusza, która Mi zaufa i odda się Miłości Mojej jest rozkoszą Nieba. Pragnę. O wiele więcej pragnę Ciebie, niż wody, której Mi poskąpiono na Krzyżu.
Nie wierzysz? Ja jestem Bogiem, Bogiem potężnym i nie ma większego ode mnie. Nie ufaj swoim lękom, bo boli mnie, kiedy lęki Twoje odsuwają Ciebie ode mnie, Pragnę, Przyjacielu, Twojego zaufania, abym mógł działać w Twoim życiu i abyś mnie poznawał. I kochał.
Nie bój się. Trwaj w Miłości Mojej, trwaj w Moim Kościele. Bierz siłę z Eucharystii, abyś żył. I nie bądź smutny bo trudy, które Cię spotykają mogę przemienić w radość i nadać im sens. Nabierz siły, Moje Dziecko, mój Przyjacielu i żyj. Żyj dla Mnie.
Módl się, uczciwie pracuj, wybaczaj i bądź pokorny. Trwaj we Mnie. A jeśli Ci czegoś braknie, jeszcze bardziej przybliż się do Mnie a nie uciekaj obrażony. Ufność rozczula mnie i niczego nie odmówię duszy pokornej. Przyglądaj się Matce, którą Ci dałem. I nie bój się, bo wszystko czego Ci brak wypełnię i każdy niedosyt Miłości nasycę. Ukształtowałem Cię i wiem czego Ci potrzeba. Kluczem do wszystkiego jest Twoje zaufanie. Proś w imię moje a nie odmówię Ci niczego. Dziecku okazuję Miłosierdzie i nie oskarżam go bo to ja walczę w jego obronie! A jestem Bogiem potężnym i pokonałem zło i śmierć. Nie lękaj się Mnie. Lecz lękaj się braku zaufania do Mnie. Ja jestem Miłością prawdziwą. Niech Twoje serce woła odważnie: Marana Tha! "

 

#2 2010-05-08 08:27:13

Szukająca

Gość

Re: List Boga do Ciebie...

Dziękuję, piękne...

 

#3 2010-06-22 14:51:56

 Siasia

Kochająca Pana ♥

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 340
Punktów :   

Re: List Boga do Ciebie...

Przepiękne, strasznie mi się podoba ) Dziękuję


Kochaj i rób, co chcesz

św. Augustyn

Offline

 

#4 2011-05-12 23:29:48

Paulincia89-16

Gość

Re: List Boga do Ciebie...

I ja bardzo lubię czytać te słowa...
<przy okazji podbijam wątek bo myślę, że warty przeczytania >

 

#5 2011-05-13 09:22:27

anija87

Gość

Re: List Boga do Ciebie...

Paulincia89-16 napisał:

(...)Nie ufaj swoim lękom, bo boli mnie, kiedy lęki Twoje odsuwają Ciebie ode mnie, Pragnę, Przyjacielu, Twojego zaufania, abym mógł działać w Twoim życiu i abyś mnie poznawał. I kochał.(...)

Jakże mocno te słowa tyczą się mojej teraźniejszej sytuacji:)
Dobrze, że napisałaś tu coś, bo gdyby nie Ty to bym tego nie przeczytała

 

#6 2011-05-13 11:40:09

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: List Boga do Ciebie...

Ja także Ci dziękuję za umieszczenie tego tutaj . Wiesz, Pan Bóg przez Ciebie przemówił do mnie bardzo, ponieważ dziś na modlitwie o coś Go pytałam, nie otrzymałam odpowiedzi w sposób taki jaki chciałam, aż tu po modlitwie weszłam na tę stronę i znalazłam to, czego Pan ode mnie oczekuje.


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#7 2011-05-13 12:58:25

 Boża owieczka

Florystka

Zarejestrowany: 2010-07-12
Posty: 390
Punktów :   

Re: List Boga do Ciebie...

Piękne!
A ja kiedyś dostałam coś takiego:
http://www.oriona.friko.pl/listdo.htm

Offline

 

#8 2011-05-13 15:12:05

dzidziuś

Gość

Re: List Boga do Ciebie...

Paulincia89-16 napisał:

Nauczę Cie odpowiadać na moją Miłość.

piękne!

dziękuję za te słowa, akurat w tym trudnym czasie..
będąc na rekolekcjach dostałyśmy listy od Boga, adresowane imiennie w kopertach- coś wspaniałego. siedziałyśmy w kaplicy i wszystkie takie zaczytane w tym, co On do nas mówił... łzy spływały mi do oczu, z radości.. dziękuję...

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Vóthon Hotels Lebanon