"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2011-06-04 23:27:28

natka955

Gość

Modlitwa przeprosin

Stwarzam ten wątek, gdyż myślę, że częściej Boga o coś prosimy, niż przepraszamy.

Przepraszam Cię Panie za wszystko co Ci się dziś we mnie i w moim zachowaniu nie podobało.
Przepraszam Cię Panie za to, że nie potrafię być doskonała.
Przepraszam Cię Panie za to, że często zbaczam z właściwej drogi.
Przepraszam Cię Panie za to, że nie zawsze modlę się tak, jak powinnam.
Przepraszam Cię Panie za to, że nie poświęcam Ci tylu czasu, na ile zasługujesz.
                                                                     
                                                                                                   Wybacz mi, proszę.

 

#2 2011-06-05 20:20:07

dzidziuś

Gość

Re: Modlitwa przeprosin

Przepraszam Cię, że nie zawsze umiem być wierna i nie umiem trwać w Tobie.

 

#3 2011-06-06 10:57:57

 Siasia

Kochająca Pana ♥

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 340
Punktów :   

Re: Modlitwa przeprosin

Przepraszam, że nie potrafię być taka, jaką Ty mnie chcesz...

Ostatnio edytowany przez Siasia (2011-06-06 10:58:24)


Kochaj i rób, co chcesz

św. Augustyn

Offline

 

#4 2011-06-06 20:10:01

lenka16

Gość

Re: Modlitwa przeprosin

Boże, przepraszam Cię za dzisiejszy dzień i za wszystkie inne podobne dni, przeżyte tak byle jak, bez chwili nawet złączenia się z Tobą. Panie, przepraszam za brak ciszy w moim sercu...

 

#5 2011-06-06 22:48:46

natka955

Gość

Re: Modlitwa przeprosin

Przepraszam Cię Panie za gniew i lenistwo i wszystko co Ci się dziś we mnie nie podobało.

 

#6 2011-06-14 20:51:17

salli

Gość

Re: Modlitwa przeprosin

Przepraszam Cie Kochany Tatusiu za to że pokuciłam się dzisiaj, Ty wiesz dobrze z kim. Kocham Cie i nie chcę tak robic, przepraszam.

 

#7 2011-06-15 19:40:59

A-psik

Gość

Re: Modlitwa przeprosin

przepraszam Cię, że znowu Ciebie zawiodłam...za przedkładanie "przyjemności życia" nad Ciebie...

 

#8 2011-06-22 18:02:57

lenka16

Gość

Re: Modlitwa przeprosin

Przepraszam Jezu za to, że znowu zepchnęłam Cię na dalszy plan.
Ale teraz znowu pojawiają się pierwsze promyki słońca w moim sercu. Bo mnie Panie umacniasz i kochasz pomimo wszystko

 

#9 2011-06-25 17:11:05

salli

Gość

Re: Modlitwa przeprosin

Przepraszam Cię Boże, za to co zrobiłam dla Liwi. Wiem że to nie było miłe. Przepraszam za inne rzeczy. Za to mogę ponieś nawet najwiekszo kare. Przepraszam

 

#10 2011-06-25 19:51:37

 Boża owieczka

Florystka

Zarejestrowany: 2010-07-12
Posty: 390
Punktów :   

Re: Modlitwa przeprosin

Przepraszam Cię Jezu,że błądzę w ciemnościach własnej duszy,wiem ,że klamka jest po mojej stronie.Pukaj,pójdę za tym pukaniem,będę błądzić aż znajdę drzwi.Pukaj,nie przestawaj...

Offline

 

#11 2011-07-04 22:56:53

A-psik

Gość

Re: Modlitwa przeprosin

Przepraszam Cię, że wciąż ranię innych, że wciąż ranię Ciebie
Przepraszam Cię za to, że znów wątpię
i przepraszam za brak miłości i tę pustkę we mnie.

 

#12 2012-08-10 14:45:52

Rita

Gość

Re: Modlitwa przeprosin

Za brak cierpliwości i pokory- przepraszam Cię, Jezu...

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ČeskĂŠ Velenice konkurenčnĂ­ ceny worldhotels-in.com Alojamento Santa Teresa Gallura Innkvartering Polańczyk worldhotels