"Furta"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#21 2011-10-04 12:18:09

szukajaca Boga

Gość

Re: Tajemnice Szczęścia

No ja wiem właśnie, że się przerywa

 

#22 2011-10-04 20:57:35

 Boża owieczka

Florystka

Zarejestrowany: 2010-07-12
Posty: 390
Punktów :   

Re: Tajemnice Szczęścia

szukajaca Boga napisał:

No ja wiem właśnie, że się przerywa

No to jak to w końcu jest,w mojej książeczce z modlitwami Tajemnicy Szczęścia,we wstępie razem z obietnicami jest wyraźnie napisane,że nie należy przerywać w przypadku pominięcia dnia,bo to grzech zaniechania.

Offline

 

#23 2011-10-05 17:04:24

szukajaca Boga

Gość

Re: Tajemnice Szczęścia

Nie wiem jak napisałam, kontaktujcie się w tej sprawie z siostrami Brygidkami one będą wiedzieć pewnie najwięcej. Ja się trzymałam swojej wersji i nie pominęłam jednego dnia ale nie sądze, żeby pan Bóg był jak księgowy i za jeden dzień w którym NAPRAWDE nie było możliwości odmówić już by cofnął swoje obietnice. Ja napisałam co wiem. I tyle.

 

#24 2011-10-05 19:00:05

 Boża owieczka

Florystka

Zarejestrowany: 2010-07-12
Posty: 390
Punktów :   

Re: Tajemnice Szczęścia

No właśnie ja też uważam,że Bóg nie odhacza sobie w kalendarzu odmówił-nie odmówił.Ważne,że chce odmawiać.
Zresztą zamiast się zastanawiać "co by było gdyby",może lepiej zadać sobie tę odrobinę trudu i starać się zawsze pamiętać o modlitwie?
To w końcu tak mało,modlitwa brewiarzowa wymaga więcej,a jednak wielu daje radę

Ostatnio edytowany przez Boża owieczka (2011-10-05 19:01:23)

Offline

 

#25 2012-09-14 01:54:59

mantis

Gość

Re: Tajemnice Szczęścia

Slyszałem o 7 i 15 modlitwach po ktorych odmawia sie ojcze nasz/zdrowas maryjo przez 12 lat i rok codziennie, a w zamian idzie sie odrazu do nieba i otrzymuje sie wiele innych łask.

Moje pytanie brzmi, czy jeśli podczas odmawiania tych ojcze nasz i zdrowas maryjo codziennie, raz zdarzy mi sie zapomniec o tym, czy nastepnego dnia musze wszystko zmawiac od nowa? Czy moge kontynuować?

To dla mnie ważne, prosze od odpowiedz.

 

#26 2012-09-14 13:18:48

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: Tajemnice Szczęścia

Właśnie też jestem ciekawa, 8.09 zakończyłam Tajemnice szczęścia nie opuszczając ani dnia przez rok, bo bałam się, że jak opuszczę to będę musiała zacząć od nowa


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#27 2012-09-14 14:37:52

mantis

Gość

Re: Tajemnice Szczęścia

Ja juz 3 razy zapomnialem. Zmawiam od nowa. W sumie juz poddalem sie. Musze znac jednak odpowiedz od kogos kto wie na 100%.

 

#28 2012-09-14 21:30:34

 Ana

Wierna Miłości

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 251

Re: Tajemnice Szczęścia

Moja babcia odmawia, i chyba coś o tym wspominała, nie opuściła ani razu.

Offline

 

#29 2012-09-15 09:30:40

szukajaca Boga

Gość

Re: Tajemnice Szczęścia

Napisz do brygidek najlepiej, mają dwie strony internetowe gdzie można znaleźć kontakt:

http://brygidki.org - Czestochowa

http://brygidki.pl - Gdańsk

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotelstayfinder