"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2013-04-03 16:59:56

karmolcia

Gość

Proszę o pomoc.

Przepraszam, jeśli okaże się, że to z czym piszę w jakiś sposób jest nieodpowiednie... Może pomyliłam dział, może powieliłam wątek... A może w ogóle nie powinnam pisać... Ale spróbuję, może ktoś mi pomoże w Jakiś sposób.

Zacznę od tego, że za jakiś miesiąc zdaję maturę. Niestety od jakiegoś czasu mam totalną demotywację, jestem zniechęcona i nie umiem z tego wyjść. W dodatku bardzo się boję dorosłego życia... Nie jestem pewna czy to do końca normalne. Boję się, że sobie nie poradzę... Przez cały ten kryzys cierpi także mój stan duchowy bo bardzo często upadam i wstaję ale tylko na krótką chwilę... Do tego mam poważne walki duchowe... Momentami czuję się jak schizofrenik.

Może mi ktoś pomóc?

 

#2 2013-04-04 00:28:41

 weraikon

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-08-17
Posty: 1227
Punktów :   

Re: Proszę o pomoc.

Spoko Karmolcia, to ze stresu, przemęczenia, braku słońca. z czego zdajesz to może coś Ci podpowiem a niedawno ukończyłam studia nauczycielskie - tam uczyli nas jak nauczać. może nie uczysz się tak jak twój mózg koduje i stąd ospałość, wahania nastroju.
teraz zajmij sie wyłącznie tylko MATURĄ.
powołanie nie ucieknie, zły tylko czeka by nas rozchwiać emocjonalnie - nie daj się - myśl tylko o maturze.
napisz mi coś więcej o tym co wybrałaś na maturę i co sprawia Ci problem, pociągniemy to, zobaczysz.
uszy do góry i zachowaj spokój w emocjach i nie rozpraszaj się. wiem co mówię miałam podobnie, ale maturę zdałam i kilka fakultetów ukończyłam,
USZY DO GÓRY!!!!


„Dałem ci poznać całą twą nędzę, abyś cała oparła się na Mnie… Ile Mi zaufasz, tyle ci pomogę”.

Offline

 

#3 2013-04-04 15:06:13

ania_5559

Gość

Re: Proszę o pomoc.

Skąd ja to znam ? Obecnie sama to dość mocno przezywam (mam na myśli maturę) ,towarzyszy mi nieustanny strach,lęk. Ale to prawda co mówi weraikon najwazniejsza jest teraz MATURA. I to na niej muszę być skupiona. Trzeba też mysleć pozytywnie! Pamietam tez o tym,że diabeł macha ogonem i próbuje nas zniechęcić.
Pomódlmy się za osoby które przeżywają trudności, a przede wszystkim za maturzystów,aby Duch Świety nas oświecił na czas egzaminów maturalnych,zawodowych.
Przepraszam za błędy

 

#4 2013-04-04 17:04:03

karmolcia

Gość

Re: Proszę o pomoc.

tylko tu nie chodzi tylko o strach... To jest kwestia braku motywacji, poczucia porażki życiowej i zniechęcenia wszystkim...

 

#5 2013-04-05 20:40:26

kinga

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-23
Posty: 4
Punktów :   

Re: Proszę o pomoc.

Droga karmolcio..Rozumie cie doskonale..moze porozmawiaj o tym z Ksiedzem badz kierownikiem duchowym jesli go masz:) http://www.youtube.com/watch?v=OPSu9WKVAI4 moze to ci troche pomoze..wysluchaj:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz Hotely Maroko ehotelsreviews.com