"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

  • Index
  •  » Modlitwa
  •  » Nieustający majowy Różaniec - tworzenie Grupy Modlitewnej

#1 2013-04-16 12:49:32

nagarek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-16
Posty: 1
Punktów :   

Nieustający majowy Różaniec - tworzenie Grupy Modlitewnej

Witam wszystkich serdecznie,
Ponieważ zbliża się najpiękniejszy miesiąc Maryjny - maj, zachęcam do utworzenia przez nas Grupy Nieustającej Modlitwy Majowej.
Grupę tę tworzę już na Forum Pomocy SYCHAR.
Jest to Grupa Modlitwy Nieustającej, gdyż naszą Grupą będziemy się modlić zarówno w dzień, jak i w nocy przez cały miesiąc maj. Każdy z zainteresowanych przystąpieniem do Grupy modlić się będzie przez 1 godzinę (kolejna osoba przez następną godzinę i tak dalej, przez całą dobę i przez cały maj).
Będziemy modlić się w następujących intencjach:
1) małżeństw z SYCHARU i FURTY oraz wszystkich innych małżeństw na świecie, zwłaszcza będących w kryzysie,
2) w intencji trwałości wszystkich małżeństw,
3) będziemy prosić o zdeptanie przez Maryję węża w postaci głównych grzechów małżeństw współczesnych, tj. grzechu aborcji, rozwodu, zdrady małżeńskiej i innych grzechów rujnujących jedność małżeńską,
4) powrotu małżonków i ich nawrócenia,
5) a także każdy w intencji swojego małżeństwa.

(w razie potrzeby proszę przedstawić inne, osobiste intencje modlitewne).

Proponuję, aby każdy uczestnik naszej Grupy modlitewnej przez cały maj modlił się następującymi modlitwami:
- na Różańcu w w/w intencjach,
- a także modlitwą do św. Rity – patronki spraw trudnych i beznadziejnych oraz problemów małżeńskich modlitwą, którą cytuję poniżej.
Jeśli po odmówieniu Różańca (jednego „małego”, czyli 5 dziesiątek) i Skutecznej modlitwy do św. Rity nie minie jeszcze 60 minut modlitwy, to dana osoba proszona jest o odmówienie dodatkowo tylu jeszcze Koronek do Miłosierdzia Bożego, aż minie 1 godzina modlitwy na dany dzień.
Po tej godzinie modlitwę (Różaniec, św. Rita i Koronka do Miłosierdzia Bożego) rozpoczyna również w w/w intencjach inna osoba.
Z moich obliczeń wynika, że każdego dnia odmówimy 24 Różańce plus 24 Skuteczne modlitwy do św. Rity i co najmniej 24 lub więcej Koronek do Miłosierdzia Bożego, czyli w ciągu całego maja cała nasza Grupa odmówi 720 w/w modlitw.
Czyli przygotowuję dla nas, a także dla naszych małżeństw prawdziwy szturm na Niebo!
Tworzę listę osób, które chcą modlić się w tej grupie modlitewnej i które wyrażą chęć modlenia się codziennie każdego dnia w maju (przez cały miesiąc) o danej godzinie.
Chętnych zapraszam do zamieszczania swoich Nicków i godzin, w których będą w stanie się przez cały maj modlić.
Zapraszam wszystkich do wspólnej naszej modlitwy, dzięki której Mateczka zdepcze węża.
Pod Twoją obronę uciekamy się święta Boża Rodzicielko…

A oto wspomniana przeze mnie powyżej modlitwa do św. Rity:

BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH

O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi - czyli nasza Grupa wymienia tutaj wszystkie wspomniane powyżej intencje i intencję dotyczącą własnego małżeństwa)

Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona.

Amen.


Dodam, że w intencjach modlitewnych, jak i w intencji małżeństw i intencjach osobistych członków naszej Grupy modlitewnej odbędzie się w maju br. aż dziesięć Mszy św. za wstawiennictwem Patronki spraw trudnych i beznadziejnych – św. Rity! W tym jedna Msza zbiorowa oraz 9 Mszy indywidualnych.
Ponadto w intencji naszej Grupy modlitewnej zaczęły już modlić się i będą modlić się codziennie Siostry Augustianki z Krakowa przed ołtarzem św. Rity.
Zapraszam do wspólnych modlitw w Grupie.

Proszę o kontakt ze mną osób zainteresowanych.
Pozdrawiam i życzę wszystkim wielu łask Bożych.

Offline

 
  • Index
  •  » Modlitwa
  •  » Nieustający majowy Różaniec - tworzenie Grupy Modlitewnej

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotellit New cairo