"Furta"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#21 2013-06-27 23:53:12

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

Re: Wakacyjne plany

ja mam teraz przed sobą dwa tygodnie półkolonii dla dzieci we Wrocku, od poniedziałku, potem jadę z familią gdzieś nad morze i do rodzinki do Białegostoku, potem miałam mieć dwie kolonie ale nie wypaliło... w połowie sierpnia oczywiście ksiądz Bosko w Oświęcimiu (którego wcześniej spotkam już jutro we Wrocławiu), no a potem we wrześniu rekolekcje w karmelu w Kielcach i forum animatorów w Czerwińsku nad Wisłą... chociaż znając życie pewnie jeszcze coś się wynajdzie w międzyczasie


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

#22 2013-06-28 16:24:01

bławatek

Gość

Re: Wakacyjne plany

och moje plany -
3 tyg u chrzestnego w Wielkiej Brytanii potem spełnienie marzeń tydzień we Włoszech
wracam koło 10 sierpnia tydzień w domu i 17 sierpnia wyruszam na pielgrzymkę na Jasną Górę wracam 26
może w jakieś  góry we wrześniu uda się wyskoczyć   pewnie Kraków iiii 3 dniowe rekolekcje
wiec te wakacje będą wakacjami moich marzeń

 

#23 2013-06-28 19:33:45

 Boża owieczka

Florystka

Zarejestrowany: 2010-07-12
Posty: 390
Punktów :   

Re: Wakacyjne plany

Ja nigdy w zyciu nie wyjechałam na wakacje,nie było mnie stać,teraz tym bardziej,więc nawet nie mam czego żałować,bo nie wiem jak to jest wyjechać sobie i odpoczywać.

Offline

 

#24 2013-06-28 23:28:34

bławatek

Gość

Re: Wakacyjne plany

Boża owieczko - moje to będą pierwsze wakacje że gdzies wyjezdzam - kuzyn zrobil mi prezen 18 i pomaturalny a tak to zawsze w domu jedynie na pielgrzymke szlam albo gdzies na jeden dzien sie udalo jechac dlatego bardzo sie ciesze tymi wakacjami bo pierwszy raz zobacze cos swiata

 

#25 2013-06-29 08:57:06

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: Wakacyjne plany

a tam wakacje ... jak się było dzieckiem to były wakacje a teraz jeśli się gdzieś jedzie to raczej pracować niż odpoczywać
ja w tym roku zaszaleje i może uda mi się iść na dwie pielgrzymki hahah łącznie to będzie jakieś 20km hahahaha


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

#26 2013-07-03 20:00:35

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

Re: Wakacyjne plany

jak to zwykle bywa, moje plany potrafią się szybko modyfikować, więc wiadomość z ostatniej chwili, a dokładnie z wczoraj pod koniec lipca jadę z dzieciakami na kolonię do Mikoszewa już nie mogę się doczekać!!!


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

#27 2013-07-03 21:41:36

 Hebronka

Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 321

Re: Wakacyjne plany

27lipca - 6sieprnia pielgrzymka
10-16 - sierpnia pobyt na Mazurach z końmi w tle
31 sierpnia - koncert Luxtorpedy
1-11września - Kraków/Zakopane/Kraków
w tak zwanym międzyczasie konie, basen, rower, jezioro, znajomi, załatwianie spraw związanych ze studiami/mieszkaniem itp...

Offline

 

#28 2013-07-04 06:07:48

 Wirydiana

- moderator

7551960
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 321
Punktów :   

Re: Wakacyjne plany

Ja już miałam wakacje W maju byłam w Chorwacji 2 tygodnie, a teraz praca, praca i praca...ale we wrześniu w ramach pracy wyjazd na turnus rehabilitacyjny nad morze...to potraktuję to jako forma wakacyjna, choć o odpoczynku wśród dzieciaków można tylko pomarzyć

Poczytałam o Waszych wakacjach i jestem pod wrażeniem

Offline

 

#29 2013-07-04 08:54:21

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: Wakacyjne plany

hahaha a Kamcia siedzi już w domu i czeka na chętnych do oprowadzania
pewnie zarzuci niejedną Msze po niemiecku, tak jak było to wczoraj heheh


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

#30 2013-07-04 21:24:35

 weraikon

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-08-17
Posty: 1227
Punktów :   

Re: Wakacyjne plany

kamcia napisał:

hahaha a Kamcia siedzi już w domu i czeka na chętnych do oprowadzania
pewnie zarzuci niejedną Msze po niemiecku, tak jak było to wczoraj heheh

co ot znaczy mszę po niemiecku, a co ty tam robisz?


„Dałem ci poznać całą twą nędzę, abyś cała oparła się na Mnie… Ile Mi zaufasz, tyle ci pomogę”.

Offline

 

#31 2013-07-04 22:18:13

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: Wakacyjne plany

to znaczy ze Kamcia poszła na jasna gore, akurat była w kaplicy gdy rozległ się dźwięk dzwonków rozpoczynających Mszę... nagle dał się słyszeć dziwny śpiew. Wszystko się wyjaśniło gdy Kapłan zaczął
Im Namen des Vaters
und des Sohnes
und des Heiligen Geistes.

no więc kamcia została chwile, a później poszła do bazyliki na Mszę w języku Włoskim ... niestety po Polsku już żadnej nie było hahahaha


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

#32 2013-07-05 20:07:00

 Beatrice

Użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 75
Punktów :   

Re: Wakacyjne plany

To ja dorzucę swoje plany do Waszych pięknych planów wakacyjnych. W sierpniu wybieram się na rekolekcje (po raz pierwszy w życiu, więc będzie to niezwykłe przeżycie), a we wrześniu wybieram się do Taize ze znajomymi

Offline

 

#33 2013-07-07 23:51:27

 Kartka

Wsp.Przymierza im bl. Bolesławy Lament / Florystka/

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2013-01-05
Posty: 40
Punktów :   

Re: Wakacyjne plany

14 lipiec ślub i wesele kolezanki białystok -

18.07 - 4.08 Przystanek Jezus w Kostrzyniu ..

a w międzyczasie pisanie pracy mgr z Teologii . (mieszkam w Białymstoku)

Ostatnio edytowany przez Kartka (2013-07-07 23:52:06)

Offline

 

#34 2014-01-19 15:56:01

thin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-19
Posty: 20
Punktów :   

Re: Wakacyjne plany

Wyjazdy wakacyjne zawsze łączę z dokładnym poznawaniem kuchni, zwyczajów i religijności miejsc które odwiedzam. Tak w Turcji zaznaczyłem, że chodzenie z piwem po ulicy to nietakt. W Tunezji kobiety myszą mieć zakryte ramiona i piersi. W Rzymie kościoły są raczej puste, a w Castel Gandolfo zobaczyć z bliska papieża to żaden problem. Za to na Słowacji Cyganie razem ze Słowakami wspólnie w Kościołach święcą koszyki wielkanocne uśmiechając się życzliwie do siebie.
Z planów wakacyjnych mam kilka. Ponowne przejście drogi krzyżowej w Kalwarii Zebrzydowskiej. Dół Chorwacji z Medjugorje, objazdówkę po Turcji lub objazdówkę po Włoszech. Świat jest piękny, zwłaszcza że dziś świat jest bez granic.

Offline

 

#35 2014-01-20 10:23:45

 Veronika

Opiekun medyczny

5321338
Skąd: Poznań.
Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Wakacyjne plany

Tak jak od 4 lat..wyjazd do Taizé


Twoje słowo, uczy mnie,
Twoje słowo, chroni mnie.

Offline

 

#36 2014-01-20 14:58:30

 Wirydiana

- moderator

7551960
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 321
Punktów :   

Re: Wakacyjne plany

20 - 31 maj - objazdówka po Włoszech - Siena, Florencja, Piza, Werona, Wenecja, Rzym, San Giovanni Rotondo itp., a w lipcu dwa tygodnie w domu dziecka w Rudniku u moich Sióstr, a teraz 1-15 luty turnus rehabilitacyjny z podopiecznymi w Mielnie, ale to raczej nie wakacje... z chęcią bym pojechała jeszcze w ukochane góry, ale moja górska ekipa się rozsypała... i nie ma z kim

Offline

 

#37 2014-01-20 18:22:03

 hiacynta

Oazowiczka z powołaniem zakonnym..?

48250746
Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 79
Punktów :   

Re: Wakacyjne plany

A ja na drugi tydzień ferii 28.01.-2.02. jadę na rekolekcje ignacjańskie SKB, o których kiedyś już na forum pisałam. Polecam ten rodzaj spędzenia wolnego czasu, bardzo owocnie. Cieszę się, że również macie ciekawe plany


''Powierz Panu swą drogę i zaufaj Mu; On Sam będzie działał!'' Ps37,5

''Wszystkie Dzieła Boże dokonują się powoli i w bólu, ale potem są tym trwalsze i owocują tym wspanialej'' M.Teresa Gerhardinger- założycielka SSND

Offline

 

#38 2014-01-20 20:11:41

terestynkaa

Gość

Re: Wakacyjne plany

Wirydiana, jak ja Ci strasznie zazdroszczę tego wyjazdu do Włoch! Tak bardzo chciałabym tam pojechać )
Ja jeszcze nie mam  jako takich planów. W sierpniu zapewne pojadę na Festiwal Młodzieży pod Warszawę a reszta, to może praca?

 

#39 2014-01-20 22:01:05

Shikani

Anioł

Zarejestrowany: 2013-06-24
Posty: 96
Punktów :   

Re: Wakacyjne plany

Ogólnie ja się cieszę chwilą no ale xd. Jeżeli chodzi o wakacje, aj to szczerze ten rok u mnie się szykuje zakręcony. Szczególnie że szykuj się odwiedzi, potem chrzest i na końcu jak Bóg da Zakon

Offline

 

#40 2014-01-20 22:11:25

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

Re: Wakacyjne plany

ja wstępnie planuję wstępnie święto młodych w Pieszycach, może jakąś kolonię z dziećmi... bardzo chciałabym pójść w tym roku na pielgrzymkę, bo tęsknię za tą formą rekolekcji w drodze, już 3 lata nie byłam, a jeśli Bóg pozwoli i w przyszłym roku uda mi się wstąpić do zakonu, to jest to ostatnia szansa, ufam, że zdrowie mi pozwoli, by ją wykorzystać... no i oczywiście, najważniejsze - rekolekcje u moich sióstr ale to jeszcze dużo czasu... zobaczymy jakie On ma plany na moje wakacje


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Żnin ČeskĂŠ Velenice konkurenčnĂ­ ceny https://www.worldhotels-in.com/ Alojamento Santa Teresa Gallura worldhotels