"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2013-12-26 22:01:47

 mmmoni

Użytkownik

Skąd: zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2013-04-24
Posty: 54
Punktów :   

Szpital

Witajcie. Piszę z dość nietypową sprawą. Mianowicie w styczniu idę do szpitala psychiatrycznego( odział dzieci i młodzieży) i się boję, bo nie wiem czego mogę tam doświadczyć. Może ktoś wie jak wygląda tam dzień?


"Panie, ratuj braci!"

Offline

 

#2 2013-12-26 22:05:48

 Wirydiana

- moderator

7551960
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 321
Punktów :   

Re: Szpital

ja wiem, moi podopieczni co chwila tam lądują i często ich odwiedzam...na początku masz rozmowę z lekarzem, który wstępnie diagnozuje co Ci jest, potem przydzielają cię na salę...dzień wygląda tak, że oprócz posiłków jest trochę zajęć, np gimnastyka, psychorysunek, terapia grupowa lub indywidualna, zajęcia relaksacyjne itp. w między czasie dostajesz leki i Cię obserwują pod względem reagowania na nie. Dużo zależy czy oddział jest otwarty (nerwice, zaburzenia osobowości itp.) czy zamknięty (ciężkie stany depresyjne, schizofrenia)...nie wiem co jeszcze...nasze podopieczne czasami przyjeźdzają na przepustkę.

Offline

 

#3 2013-12-26 22:09:56

 mmmoni

Użytkownik

Skąd: zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2013-04-24
Posty: 54
Punktów :   

Re: Szpital

Psychiatra wstępnie rozpoznał depresje młodzieńczą, ale powiedział, że nie umie mi pomóc. Bardzo się boję tam iść, chociaż to był mój wybór.


"Panie, ratuj braci!"

Offline

 

#4 2013-12-26 22:16:53

 Wirydiana

- moderator

7551960
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 321
Punktów :   

Re: Szpital

Nie bój się, dobrze, że idziesz do dzieci i młodzieży, ja chodziłam i tu i tu, dla dorosłych nie powiem szczególnie w tych zamnkietych oddziałach miałam pietra...a u dzieci to większość po prostu z nerwicą i depresją, idziesz tam, żeby pomogli..a do jakiego miasta idziesz?

Offline

 

#5 2013-12-26 22:24:41

 mmmoni

Użytkownik

Skąd: zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2013-04-24
Posty: 54
Punktów :   

Re: Szpital

Szczecin. Może tam pomogą. Chociaż wątpie już w to.


"Panie, ratuj braci!"

Offline

 

#6 2013-12-27 12:51:21

 hiacynta

Oazowiczka z powołaniem zakonnym..?

48250746
Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 79
Punktów :   

Re: Szpital

Nie martw się, na pewno Ci pomogą, w końcu są to specjaliści. Poza tym pamiętaj, żeby ufać Bogu, bo On często prowadzi w nieznane, żeby pokazać, jak bardzo się o Ciebie troszczy. My też pamiętamy w modlitwie


''Powierz Panu swą drogę i zaufaj Mu; On Sam będzie działał!'' Ps37,5

''Wszystkie Dzieła Boże dokonują się powoli i w bólu, ale potem są tym trwalsze i owocują tym wspanialej'' M.Teresa Gerhardinger- założycielka SSND

Offline

 

#7 2013-12-27 13:25:30

 Siasia

Kochająca Pana ♥

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 340
Punktów :   

Re: Szpital

Mmmoni, odwagi ! Wierzę, że ten czas na pewno Ci pomoże, a poza tym - nigdy nie jesteś sama. Masz przy sobie wspaniałego, wiernego Przyjaciela !


Kochaj i rób, co chcesz

św. Augustyn

Offline

 

#8 2013-12-27 23:45:09

 mmmoni

Użytkownik

Skąd: zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2013-04-24
Posty: 54
Punktów :   

Re: Szpital

Dziękuję wam. Ostatnio z moją wiarą jest kiepsko. ze wszystkim jest kiepsko. przestałam czuć Jego obecność. nie modliłam się. ale dziś w Liturgii Godzin był taki piękny Psalm 91 i czuje, że mam szansę wrócić do Niego, do życia.


"Panie, ratuj braci!"

Offline

 

#9 2013-12-28 08:12:12

 Marzenak

wierna Panu- moderator

Skąd: Dolny Slask,Ateny
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 1063
Punktów :   17 

Re: Szpital

Mmmoni odwagi,Pan Cie nie opusci


BOGU MEMU UFAM ON PROWADZI MNIE

Naśladuj Chrystusa-kochaj i służ

Offline

 

#10 2013-12-28 09:45:07

Rita

Gość

Re: Szpital

Ja mogę potwierdzić, to co napisała Wirydiana odnośnie tego jak wygląda dzień w szpitalu, są różne zajęcia grupowe np. muzykoterapia, ale i terapia indywidualna. i tak już poza tematem to myślę sobie, że obraz szpitala psychiatrycznego w ludzkiej mentalności jest okropnie zniekształcony, bazujący na filmach, w których przedstawia się go jako miejsce, do którego trafiają same ,,czubki" niebezpieczne dla otoczenia i inne okropne rzeczy. Rzeczywistość jest trochę inna, bo są różne oddziały, dla różnych zaburzeń- tak samo jak w zwykłym szpitalu.
mmmoni, myślę, że sam fakt, że się zdecydowałaś na hospitalizację jest bardzo dużym krokiem do przodu. Powodzenia i życzę Ci dużo siły i wytrwałości.

 

#11 2013-12-28 15:00:17

 mmmoni

Użytkownik

Skąd: zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2013-04-24
Posty: 54
Punktów :   

Re: Szpital

Dziękuję wam jeszcze raz. mam jeszcze 3tygodnie, zeby jakoś ogarnąć moje myśli i życie, potem nie wiem, kiedy wrócę. Napewno nie zapomnę o was w modlitwie i w takim zwykłym rozmyślaniu.


"Panie, ratuj braci!"

Offline

 

#12 2013-12-28 22:39:16

 Wirydiana

- moderator

7551960
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 321
Punktów :   

Re: Szpital

cześć kochana, dzisiaj pytałam moich podopiecznych czy któraś z nich była w szczecinie na oddziale dzieci i młodzieży i jedna była, taka dorotka, trochę mi opowiedziała jak spytałam, jeśli byś chciała z nią porozmawiać i dopytać szczegóły to możesz dać swój numer i jutro jak będę w pracy od 14 do 22 to możemy zadzwonić...

Offline

 

#13 2013-12-28 23:19:24

 mmmoni

Użytkownik

Skąd: zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2013-04-24
Posty: 54
Punktów :   

Re: Szpital

dziękuję. oczywiście,chciałabym się dowiedzieć paru rzeczy jak tam jest.


"Panie, ratuj braci!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ubytování Německo https://www.hotels-world.pl Casa en Oaxtepec Ubytování Horn-Bad Meinberg hotels-world.pl