"Furta"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2014-08-19 20:23:20

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Upadek

Witam Was wszytskich. Od dawna mam dołujące myśli- byłoby to o tyle dobre gdyby nie zaczynały naruszać chęci do życia. Myślałem że to będzie takie przejściowe, myślałem że to będzie po prostu tak od czasu do czasu . Coś się stało od ostatniego miesiąca. Dzień w dzień mam właśnie coraz częściej te myśli niż kiedykolwiek bo dzień w dzień... chodzi mi o skończeniu. Nie nie będę Wam pisał tego bo aż to trudno przechodzi przez klawiaturę- proszę tylko o pomoc modlitewną bo jestem w tym sam ( nawet moje życie duchowe się wali ). Nie chcę tak żyć. W dodatku często się z nimi spotykam pracując na wysokościach i mam chęć... CHciałem nawet zmienić nick byście nie wiedzieli kto i jak ale nie da się zmienić już nicku... Proszę o modlitwę


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#2 2014-08-20 08:26:19

 Marzenak

wierna Panu- moderator

Skąd: Dolny Slask,Ateny
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 1063
Punktów :   17 

Re: Upadek

Kamciosz modlitwa plynie.Chlopaku szukaj wsparcia u osoby duchownej,w poradni psychologicznej.Jesli chcesz byc anonimowy to w internecie jest taka strona pomoc duchowa,napisz co Cie gnebi,dotyka.Wiem,ze ktos Ci udzieli pomocy,pokieruje.A tak swoja droga to nie pracuj na wysokosciach tylko zejdz do ludzi pozdrawiam Cie cieplo :-)


BOGU MEMU UFAM ON PROWADZI MNIE

Naśladuj Chrystusa-kochaj i służ

Offline

 

#3 2014-08-20 14:25:56

 RCSiak

Użytkownik

21893098
Zarejestrowany: 2014-07-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: Upadek

http://facebog.deon.pl/pamietaj-o-tym-2/
ON w Ciebie wierzy ! Więc i Ty uwierz w Niego 
Nie poddawaj się, walcz ! Walcz o swoją przyszłość !
Podobnie jak koleżanka serdecznie zachęcam Cię do podjęcia jakiś działań, aby jak najszybciej wyjść z tego stanu w jakim teraz się znajdujesz ...
Wiem, że ktoś może powiedzieć : "Łatwo się mówi", ale pamiętajcie, że życie dostaliśmy tylko jedno. W każdej chwili możemy sobie je odebrać, ale nigdy nie będziemy w stanie sobie ani innym tego życia przywrócić ...
Tutaj podsyłam jeszcze link do strony pomocy duchowej. Serdecznie zachęcam do skorzystania, ponieważ warto, na prawdę warto! ( http://pomocduchowa.blogspot.com/ )
Akurat dzisiaj dyżur ma Marcin (http://stronypomocy.blogspot.com/2012/11/marcin-w.html) , który w sposób szczególny zaprasza do rozmowy osoby z myślami samobójczymi itp.
Porozmawiaj dzisiaj wieczorem, w czasie dyżuru   Odwagi !


"Domine, tu omnia scis,
tu scognoscis quia amo te" 

Offline

 

#4 2014-08-20 19:37:09

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: Upadek

Kamciosz95, nie poddawaj się, nie pozwól złemu zwyciężyć, bo jest szansa. Na Przystanku Jezus poznałam koleżankę, która miała też takie myśli wcześniej, nawet cieła się, pokazywała mi ślady na rękach i wiesz co, Jezus ją wyciągnął! Teraz jest szczęśliwą siostrą zakonną, już jak ją poznałam dzieliła się świadectwem i była taka szczęśliwa, że hej!, jej życie z przeszłości to był koszmar, ale nie poddała się, wyszła z tego. Szukaj pomocy, bo na prawdę wato, po co masz się męczyć, zobaczysz, że kiedyś spojrzysz inaczej na to. Masz szansę być szczęśliwy, to jest do pokonania, nie Ty jeden z tym sie zmagasz, jest wielu takich, którzy wyszli z tego, posłuchaj świadectw. Zapewniam o modlitwie. Trzymaj się


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#5 2014-08-20 19:48:31

Rita

Gość

Re: Upadek

Wiesz, myślę, że dobrze byłoby gdybyś porozmawiał z kimś o tych myślach w realu, może jakiś psycholog? Nie wiem skąd jesteś, ale warto poszukać w Internecie jakie są możliwości w Twojej okolicy. Może spróbuj porozmawiać z jakąś zaufaną osobą, którą szanujesz? Jeśli jest to dla Ciebie trudne, możesz skorzystać z telefonów zaufania, w których pracują specjaliści:
116 123 numer dla dorosłych: http://www.psychologia.edu.pl/116123.html
116 111 numer dla dzieci i młodzieży http://www.116111.pl/kontakt

 

#6 2014-08-20 22:08:36

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Upadek

Nie nie - wybaczcie mi ale psycholog odpada. Non stop tracę zaufanie do ludzi. Jestem osobą zamkniętą. Już kiedyś zakłądałem wątek o przyszłości mojej muzycznej i to właśnie z nią mam problem bo jest to mój świat w którym czuję że będę pływał... no właśnie będę pływał bo nigdy jeszcze nie pływałem. Nigdy nie zaznałem przyjemnosci z tego że np śpiewam- wiem że to po części jest dziwne ale ja właściwie nie mogę żyć bez śpiewu. Od dziecka  wmawiano mi że z tym się nie urodziłem. Każdy nabijał się ze mnie że wybieram sobie śmieszną karierę i to spowodowało moje zamknięcie. Nie ufam już ludziom- ostatnio gadałem z psychologiem i powiedział mi o dziwo to samo że powinienem szukać realnych celów- byłem mega wsłupiony- postanowiłem że nie ma już dla mnie ratunku. Sam muszę też przyznać że nie umiem śpiewać dobrze ale okazuje się ze tak jak wmawiano mi że nie mam słuchu muzycznego tak okazuje się że go mam tylko o tym nie wiem nawet. Problem tkwi w tym że mam okropne zaciski na strunach głosowych takie że ich nawet już nie czuje od tylu lat- wkradły się złe maniery i nie wiem jak to wszytsko poluzować. To podcina mi skrzydła do przeszłości a skoro myślę o przyszłości to myślę o pieniądzach które będę musiał zarobić... a jak je zarobię skoro nie widzę innego zawodu niż piosenkarz ( nie myślcie o mnie że jestem jakiś fanatyk- takie mam wnętrze nic nie poradzę- próbwałem o tym zapomnieć właśnie poprzez pracę budowlaną ale to jest silniejsze- już wolałbym się nie urodzić- męczą mnie te marzenia bez których mimo nie widzę sensu życia). Zero akceptacji w tym kierunku u moich rodziców - nie mam z kim pogadać datego tak bez sensu Wam o tym otwrcie piszę. Nie radzę sobie  z tym wszystkim. Muszę myśleć o przyszłości i o wielu innych już dorosłych sprawach mając to na karku. Poza tym próbowałem wiele razy u nauczycieli śpiewu i nic. Znalazłem jedynego i jestem pewien że on jedynie może mnie z tego wyciagnąć- jeden minus- mega drogie lekcje. Dlatego w waakacje dorabiam sobie z tatą na budowie i zbieram na te lekcje. Wydawałoby się no przecież wszytsko pięknie juz sb ułożyłeś to w czym prbolem. A tu problem w tym że mimo to załamuje się- wydaje mi się że to nie ma sensu że jednak tej Pani nie uda mi sie pomóc i wydam kupę kasy na darmo> Wiele razy płaczę gdy wystarczy że posłucham jakiejkolwiek piosenki ładnek ( np ostatnio Sia- Chandelier- mam ogramone ciary i wtedy przychodzą myśli- ty nogdy tak nie będziesz) wtedy płaczę wewnętrzsnie a gdy jestem sam w pokoju zakam się iryczę. Taka ze mnie beksa. To bardzo boli- czuję się rozrywany naprawdę- nie chcę tak żyć i mi już obojętnie... Nie daje rady... To się nie uda... Moja psychika wysiada i najlepiej to pasowałoby żebym wylądował w psychiatryku...  czuję sie jakos winny za to wszytsko


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#7 2014-08-21 19:28:34

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: Upadek

Kamciosz, z tego, co napisałeś widać, że potrzebujesz uzdrowienia wewnętrznego. Jeśli od dziecka wmawia się komuś kłamstwo, to może to ciągnąć się za człowiekiem, dobrze, że widzisz, w czym jest problem, ale czy jesteś gotowy przebaczyć tym ludziom, którzy Cię skrzywdzili? przez których się zamknąłeś? Pamiętaj, że dla Boga nie ma nic niemożliwego, On wyciąga ze wszystkiego, tylko spróbuj, zrób krok. Są różne rekolekcje, przez które możesz powstać z tego bagna, np. rekol.z modl.o uzdrowienie wewnętrzne, rekol. ignacjańskie, modlitwa o uwolnienie (wystarczy się zgłosić, w necie jest info), nie musisz ufać ludziom, zaufaj Bogu, że przez ludzi zadziała i Ci pomoże. Odwagi!


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#8 2014-08-22 17:30:35

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Upadek

Dzieki Kasia K. Aktualnie pracuje przez wakacje tak jak mówiłem by zarobić na te lekcje wokalu. W Kielcach takie uzdrowienia są orgaznizowane raz na pół roku więc nie mam za bardzo dostępu i mam wrażenie że one nie pomagają poza tym gdy uczestniczę na takich spotkaniach to mam też ranę z przeszłości- kiedyś bardzo chcialem na takich spotkaniach spocząć w Duchu świętym i odkąd dowiedziałem sie żę to nie jest dobre to skończyłem z tym ale zawsze ta myśl się pojawiała by spocząć- za bardzo tego chciałem i uczestnicząc w takich spotkaniach narażam się na takie myśli. Wszędzie czuję jakieś zażalenia i mam urazy z przeszłości


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#9 2014-08-22 19:31:41

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: Upadek

I właśnie dlatego jest Ci potrzebna pomoc, rekol. ignacjańskie sa też bardzo pomocne, bo tam właśnie następuje uwolnienie od bolesnej przeszłości, Jezus to leczy... Pan Bóg walczy o Ciebie i na pewno mówi w Twoim sercu, porozmawiaj z Nim szczerze, On Cie nie zostawi i poprowadzi odpowiednio, by te rany z przeszłości były uzdrowione. Wsłuchaj się, gdzie Bóg chce Cię posłać. Nie skupiaj się na zaśnięciu w Duchu Świętym, jeden zaśnie, 2-gi nie, a Pan swoje zrobi jeśli człowiek jest otwarty i chce Go przyjąć .


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#10 2014-08-25 02:05:15

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Upadek

Jeśli chodzi o zaśnięcia to nie jest wcale takie proste. TO jest silniejsze ode mnie. Ja nie chcę tego ale z drugiej chcę. Następuje bitwa, spięcia organizmu, nie mogę normalnie skupić się na modlitwie. Jak podchodzę do księdza który akłada głowę to szybciej bije mi serce bo się boję


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#11 2014-08-25 10:09:27

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: Upadek

Złap kontakt z jakimś księdzem (proponuje egzorcystę, bo oni zazwyczaj znają się na takich sprawach i wiedzieliby jak Ci pomóc), na prawdę to bardzo ważne z tego, co napisałeś tu. My możemy Ci coś poradzić, wspomóc modlitwą, ale decyzja należy do Ciebie co z tym zrobisz. Trzymaj się i walcz o swoje życie.


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#12 2014-08-25 22:31:41

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Upadek

No właśnie. JA to nawet bardzo byłbym chętny tylko widzisz : non stop mam jakieś przeszkody. W tym wypadku że nie ma w mojej okolicy żadnego egzorcysty. Pochodzę z małej miejscowości i dlatego dostęp do takiego duchownego to ciężkie. Ja zauważyłem źe nawet jeśli chcę coś zrobić w dobrym kierunku to zawsze jest jakaś przeszkoda pod nogi: w życiu prywatnym, duchowym , w psychicznym


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#13 2014-08-26 10:13:46

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: Upadek

Teraz jest też internet, także można się umówić z ks. nawet z odległości np. na rozmowę telefoniczną, czy jeśli to będzie konieczne to nawet pojechać. Przeszkody będą bo toczy się walka o Ciebie, ale Ty walcz o to, co dobre, bo warto.


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#14 2014-08-26 16:56:13

 Marzenak

wierna Panu- moderator

Skąd: Dolny Slask,Ateny
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 1063
Punktów :   17 

Re: Upadek

Jesli chcesz walczyc o siebie,zmienic zycie musisz sie przemoc,zrobic krok do przodu.Wyciagnij reke do Jezusa On znajdzie rozwiazanie.Kamilu nie zakladaj z gory,ze Ci sie nie uda-walcz.A tak jak napisala wyzej Kasia my mozemy wspierac Cie modlitwa :-) Powodzenia


BOGU MEMU UFAM ON PROWADZI MNIE

Naśladuj Chrystusa-kochaj i służ

Offline

 

#15 2014-08-26 20:41:10

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Upadek

Nie wiem ... strasznie mi ciężko i nie widze już siebie tu


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#16 2014-08-27 17:00:11

 kamisia

Użytkownik

Skąd: Kościerzyna
Zarejestrowany: 2013-07-24
Posty: 84
Punktów :   

Re: Upadek

Zgadzam się z Kaśką, Kamil ty potrzebujesz uzdrowienia. Ale ja mimo wszystko radziłabym Ci rozpocząć walkę o siebie od szczerej może nawet generalnej spowiedzi. Jeśli chodzi o Msze Św. z modlitwą o uzdrowienie są wspólnot np. Mocni w Duchu gdzie za pośrednictwem internetu można w niej uczestniczyć - wiem że to nie to samo. Wiem też że Pan Bóg może wszystko.
Życzę ci pokoju Bożego.
Pozdrawiam i pamiętam w modlitwie.


Pełnić wolę Pana!

Offline

 

#17 2014-08-30 14:06:12

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Upadek

Ja już sie gubię . Chodzę regularnie do spowiedzi i nawet z tych najcięższych grzechów mam odwagę się spowiadać bo chcę doznać oczyszczenia, uzdrowienia. Nigdy tego jeszcze nie zaznałem


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#18 2014-09-01 22:07:47

akffe2102

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 8
Punktów :   

Re: Upadek

a ja jutro ide na msze o uzdrowienie <3 dzis natknęłam się tez na linka z mszą trydencką: http://msza-online.net/?page_id=32 <3 bardzo mnie ciekawi... godziny niby takie dostępne... a jednak,... mam limit moge byc na kompie tylko od 20-22... i nie przekonam rodziców, że chcę mszę obejrzeć... już o Oazę czasami jest wojna... pamietam co było jak powiedziałam, że na Lednice chce jechać ( i pojechałam uparłam sie ) ciarki mnie przechodzą jak pomyśle o tym, że kiedyś muszę im powiedzieć, że chce do Tarnowa do Faustynek na zawsze ... proszę o modlitwę.

Offline

 

#19 2014-09-09 01:22:39

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Upadek

akffe2102 wielki szacunek


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
imprezy integracyjne poznań