"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2015-10-18 20:36:54

efka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-10
Posty: 23
Punktów :   

Katolickie szpitale

Witajcie. Wiem, że w USA czy Niemczech są katolickie szpitale, ale nie wiem czy w Polsce również?  Moja mama ma poważne problemy jeśli chodzi o cukrzycę, a dokładnie powikłania po niej i szukamy, co chyba naturalne, pomocy w tej kwestii. Chciałabym jej zapewnić jak najlepszą opiekę, ona ma szczególny problem z chodzeniem oraz z retinopatią i nie wiem gdzie szukać dla niej pomocy. Jeśli chodzi o retinopatię cukrzycową to podobno najskuteczniejszy jest laser, a dokładniej laserowanie siatkówki (źródło informacji: http://www.salve.pl/Poradnie-specjalist … na,91,0,10), no ale czy takie coś można wykonać na fundusz? Jak się ewentualnie "zakwalifikować"? Czy badanie jest bezpieczne? Nie chce narażać ją na stres, dlatego najpierw zbieram informacje, żeby się nieco lepiej w tym wszystkim orientować. Oczywiście, jeśli nie ma innego wyjścia - pójdziemy prywatnie, ale wolę to wiedzieć przed rozpoczęciem leczenia dla własnego komfortu. Ogólnie o samej retinopatii wiem już sporo, że może mieć trzy postacie i jakie mogą być jej dalsze konsekwencje. Nie wiem tylko co dalej zrobić, gdy już wiem "na czym stoimy" i odebraliśmy wyniki, jak się zakwalifikować do dalszej diagnostyki/leczenia i czy na którymś etapie (a może na całym) jest ono refundowane?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
cs-4frags.pl Dziedzictwo Bourne'a / The Bourne Legacy (2012) baner druk