"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2008-12-20 22:42:51

Caritas

Gość

Życzenia Świąteczne

W związku ze zbliżającymi się świętami Narodzenia Pańskiego, proponuję, abyśmy tutaj złożyły sobie życzenia Coś od siebie napiszę wkrótce, ponieważ jestem strasznie zmęczona...

 

#2 2008-12-21 11:35:27

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Życzenia Świąteczne

Więc może ja zacznę....
Zdrowych,pełnych radości i rodzinnego ciepełka Świąt Narodzenia Pańskiego. Niech mała dziecina narodzi się w Waszych sercach na nowo, niech w nich znajdzie schronienie i swoją oazę- swoje Betlejem...
Aby dopełnić me życzenia posłużę się życzeniami św.Faustyny Kowalskiej...
"Z małego w żłóbku leżącego Jezusa,
Niech bierze na życie hart Twa dusza.
Nie przejmuj się zbyt swą słabością,
Bo On jest dla Ciebie
Morzem miłosierdzia i samą litością"
Te życzonka pragnę złożyć Wam wszystkim w tym świętym czasie....

 

#3 2008-12-21 20:50:49

Rita

Gość

Re: Życzenia Świąteczne

Ja również chciałabym życzyć wszystkim dobrych świąt, miłości i pokoju od przychodzącej na świat Dzieciny, niech te dni będą okazją do wspólnej radości, rozmów, wspomnień... Niech rodząca się maleńka Miłość umocni Was w wierze, nadziei i miłości.
Wszystkiego dobrego... i smacznego

 

#4 2008-12-23 09:56:19

Pocieszona

Gość

Re: Życzenia Świąteczne

Wesołych Świąt!
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, życzę Wam wszystkim owocnego przeżycia tych świąt, a także błogosławieństwa Nowo Narodzonego+
Zdrowia, szczęścia, uśmiechu, radości i rodzinnej atmosfery;)

 

#5 2008-12-24 11:12:14

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

Re: Życzenia Świąteczne

Z okazji świąt Narodzenia Pańskiego życzę wam, by Światło Bożego Dzieciątka naprawdę zstąpiło do Waszych głodnych miłości serc, opromieniając waszą codzienność blaskiem świętości, która będzie miała moc przemieniać każdego człowieka postawionego na waszej drodze,a przede wszystkim was samych... ZPB+


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

#6 2008-12-24 12:13:38

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Życzenia Świąteczne

Narodziłem się nagi, abyś Ty potrafił wyrzekać się siebie samego. Narodziłem się ubogi, abyś Ty mógł Mnie mieć za jedyne twoje bogactwo. Narodziłem się w stajni, abyś Ty nauczył się uświęcać każde miejsce. Narodziłem się słaby i bezsilny, abyś Ty nigdy się Mnie nie lękał. Narodziłem się z miłości, abyś Ty nigdy nie zwątpił w Moją miłość. Narodziłem się w nocy, abyś Ty uwierzył, iż mogę rozjaśniać każdą rzeczywistość spowitą ciemnością. Narodziłem się w ludzkiej postaci, abyś Ty nigdy nie wstydził się być sobą. Narodziłem się jako człowiek, abyś Ty mógł się stać "synem Bożym". Narodziłem się prześladowany od początku, na znak, któremu sprzeciwiać się będą, abyś Ty nauczył się przyjmować trudności i sprzeciwy. Narodziłem się w prostocie, abyś Ty nie był wewnętrznie zagmatwany. Narodziłem się dla Ciebie, w Twoim ludzkim życiu aby ciebie i wszystkich ludzi zaprowadzić do domu Ojca. (Lambert Noben - ORĘDZIE Z GROTY BETLEJEMSKIEJ)


Zawsze, ilekroć się uśmiechasz do swojego brata i wyciągasz do niego ręce, jest Boże Narodzenie. Zawsze, kiedy milkniesz, by innych wysłuchać, jest Boże Narodzenie. Zawsze, kiedy rezygnujesz z zasad, które jak żelazna obręcz uciskają ludzi w ich samotności, jest Boże Narodzenie. Zawsze, kiedy dajesz odrobinę nadziei "więźniom", tym, którzy są przytłoczeni ciężarem fizycznego, moralnego i duchowego ubóstwa, jest Boże Narodzenie. Zawsze, kiedy rozpoznajesz w pokorze, jak bardzo znikome są twoje możliwości i jak wielka jest twoja słabość, jest Boże Narodzenie. Zawsze, ilekroć pozwolisz, by Bóg pokochał innych poprzez ciebie Zawsze wtedy jest Boże Narodzenie. (Matka Teresa z Kalkuty)

By Boże narodzenie dokonywało się każdego dnia na nowo!
Tego z całego serca Wam życzę ogarniając modlitwą:*


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#7 2008-12-24 17:11:21

Jezusowa duszyczka

Gość

Re: Życzenia Świąteczne

a ja życzę Wam aby te Święta były jak ze snu
i żeby kolędowanie radość sprawiało.
Zdrowia miłości
aby mały Jezus w sercach zawsze gościł
szczerości duszy
przyjaźni która jak miłość wzrasta w ten świąteczny czas.
Niechaj pobłogosławi Panienka z Dzieciną
aby w życiu spokój zawsze gościł
pokój wokół cały rok panował
żeby nad złem dobro zawsze królowało.

A Nowy 2009 Rok niech przyniesie same dobre i szczęśliwe dni
oraz spełni najskrytsze marzenia które oczekują na dnie serca na chwile spełnienia.
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

 

#8 2008-12-24 22:29:58

mo

Gość

Re: Życzenia Świąteczne

„Jezus przechodzi dzisiaj pośród nas...”
Radosnego oczekiwania i gotowości
Na przyjęcie Bożego Syna do swego życia,
Mocy Ducha Świętego,
Który pomoże nam uwielbiać Boga
I zasiewać ziarno pokoju wśród Bliskich,
Wielu darów Bożych w Nowym 2009 Roku!
Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia!
Pozdrawiam

 

#9 2008-12-28 15:46:44

Caritas

Gość

Re: Życzenia Świąteczne

Dopiero teraz........ Aż wstyd mi, ale "lepiej późno niż później"

Życzę Wam, by nowo narodzone Dzieciątko przyniosło radość z powołania odkrywanego każdego dnia na nowo, wiarę wbrew zwątpieniom, wiarę, która przenosi góry, nadzieję wbrew beznadziei, nadzieję pokładaną tylko w Bogu i miłość wbrew nienawiści, miłość, która daje nie pragnąc nic w zamian.
Magda

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania ślask Internet Wrocław