"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2009-05-02 00:36:58

Rogacjonista

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-02
Posty: 12
Punktów :   

KRĄG MODLITWY O POWOŁANIA

Czym jest KMP?

Krąg Modlitwy o Powołania jest Stowarzyszeniem, poprzez które wspieramy wszystkie powołania w Kościele.

Jego  źródłem są słowa Jezusa: Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało, PROŚCIE (ROGATE) więc Pana żniwa, aby wyprawił robotników na swoje żniwo (Mt 9, 37—38; Łk 10, 2)

Jego formą wyjściową jest włoskie stowarzyszenie Unione della Preghiera per le Vocazioni, założone przez św. Hannibala Marię Di Francia, Założyciela Księży Rogacjonistów i Córek Bożej Gorliwości. Jest to stowarzyszenie dla osób świeckich, jak i duchownych, którzy poświęcą się modlitwie w intencji powołań i którzy nieustannie będą prosić Pana żniwa o nowych robotników na żniwo Pańskie.

Jeśli chcesz włączyć się w tę modlitwę zapraszamy, skontaktuj się z nami!!!

Wszelkie informacje udzielamy pod adresem:

Zgromadzenie Księży Rogacjonistów
Serca Jezusowego
Ul. Siostry Faustyny, 13
30—607 Kraków

Telefonicznie:
tel. 012 26 36 100

Przez internet:
www.rcj.pl

E-mail:
rcj.krakow@neostrada.pl


Modlitwa do codziennego odmawiania:

Poślij, Panie, świętych Apostołów do Twojego Kościoła!

Panie Jezu Chryste, postanawiam odpowiedzieć ze wspaniałomyślnością na Twój boski rozkaz: «Proście Pana żniwa, aby posłał robotników na swoje żniwo».
W tym celu ofiarowuję moje życie chrześcijańskie i moją modlitwę, aby Serce Jezusa raczyło posłać licznych i świętych robotników, osoby konsekrowane i tych wszystkich, którzy pracują w Kościele i świecie dla zbawienia ludzkości.
Panie Jezu Chryste, świadom jak bardzo świat potrzebuje nowych i świętych robotników na Twoim żniwie pragnę modlić się w intencjach:
za Ojca św., biskupów, kapłanów i osoby konsekrowane - aby byli „solą ziemi i światłością świata”;
za misjonarzy – o wytrwałość i siły w pracy;
o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, zwłaszcza tam, gdzie jest ich szczególny brak;
za dzieci i młodzież – o świętość ich życia oraz właściwe odkrycie swego powołania;
za wszystkie rodziny, aby były przepełnione Twoją miłością;
za Zgromadzenie Rogacjonistów – by przez swą modlitwę i działalność przynosiło całemu Kościołowi obfite owoce.
Spraw, abym wiernie realizował to postanowienie, a przez swą modlitwę i przykładne życie zbawił swą duszę i przyczynił się do zbawiania bliźnich.
Poślij, Panie, świętych Apostołów do Twojego Kościoła!
Ojcze nasz…
Zdrowaś Maryjo…
Chwała Ojcu…
Poślij, Panie, świętych Apostołów do Twojego Kościoła!

Offline

 

#2 2009-06-18 10:33:15

Rogacjonista

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-02
Posty: 12
Punktów :   

Re: KRĄG MODLITWY O POWOŁANIA

POŚLIJ, PANIE, ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW DO TWOJEGO KOŚCIOŁA!!!

Offline

 

#3 2010-09-19 20:54:57

renia.goralska

Gość

Re: KRĄG MODLITWY O POWOŁANIA

Modlitwa o rozeznanie powołania
Proszę więc Ciebie Boże - o dar słuchania, by móc lepiej zrozumieć Twoje słowa; - o hojność serca, by odpowiedzieć Miłości miłością; - o dar rozeznania, abym mógł w swym życiu pełnić tylko Twoją wolę, Boże. Amen.




Modlitwa o powołanie zakonne
O Boże w Trójcy Świętej Jedyny, Ty jesteś Bogiem mądrości i rady, Ty patrzysz w  moje i widzisz, jak bardzo pragnę poświęcić się Tobie na zawsze w życiu zakonnym.

Racz mi wskazać wspólnotę zakonną, w której mogłabym Cię kochać coraz więcej i wierniej służyć Tobie i Kościołowi. Spraw, abym umiała korzystać z rady ludzi doświadczonych i wiernych swemu powołaniu. Abym coraz lepiej rozumiała łaskę powołania do życia zakonnego.

Za przyczyną Matki Boskiej Dobrej Rady i Świętych moich Patronów daj mi poznać do jakiego zakonu albo zgromadzenia chcesz mnie powołać. Amen.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Pełczyce przegrywanie kaset vhs warszawa CASA ACANTILADOS CON PISCINA GalĂŠ https://www.worldhotels-in.com/