"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#21 2013-06-28 09:54:42

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Problem- Pomóżcie :/

rodzice rodzina strasznie mnie pod tym względem ostatnio atakują. Im bliżej tym coraz bardziej. ZZaczyna mnie to przerastać 


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#22 2013-06-28 21:10:06

 Hebronka

Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 321

Re: Problem- Pomóżcie :/

no i co w końcu zrobiłeś? Na wielu uczelniach trzeba było do wczoraj zapłacić wpisowe.

Offline

 

#23 2013-06-28 21:54:08

 Marzenak

wierna Panu- moderator

Skąd: Dolny Slask,Ateny
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 1063
Punktów :   17 

Re: Problem- Pomóżcie :/

Hebronka pochwal sie jakie dalsze plany


BOGU MEMU UFAM ON PROWADZI MNIE

Naśladuj Chrystusa-kochaj i służ

Offline

 

#24 2013-06-29 10:31:59

 Hebronka

Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 321

Re: Problem- Pomóżcie :/

Pedagogika specjalna albo pielęgniarstwo albo jeszcze jeden kierunek, o którym nikomu nie mówię ;-) no zobaczymy, wyniki niby tragiczne nie są, ale zdecydowanie mogło być lepiej...


Ponawiam pytanie - gdzie złożyłeś papiery? Na większości akademii muzycznych były już egzaminy wstępne (moja koleżanka miała w Pzn jakoś 17-18 egzaminy wstępne).

Offline

 

#25 2013-06-29 11:14:24

 Marzenak

wierna Panu- moderator

Skąd: Dolny Slask,Ateny
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 1063
Punktów :   17 

Re: Problem- Pomóżcie :/

Kierunek Morasko


BOGU MEMU UFAM ON PROWADZI MNIE

Naśladuj Chrystusa-kochaj i służ

Offline

 

#26 2013-06-29 12:57:26

 Hebronka

Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 321

Re: Problem- Pomóżcie :/

Nie nie nie, nie Morasko - już w sumie mogę napisać, bo wiem, że się nie dostanę - chodziło mi o prawo ;-)
aktualnie rozważam czy jestem powołana do małżeństwa czy do życia w samotności i wychodzi na to, że raczej to drugie, ale to nie wątek o mnie, tylko o kamcioszu... ;-)
ale tak, jeżeli dostałabym się do Poznania to byłabym szczęśliwa, bo co miesiąc mogłabym wpadać do sióstr na lectio divina



kamciosz, tak sobie myślę - a może powinienieś co nieco o muzykologii poczytać i nad tym się zastanowić, żeby wilk był syty i owca cała ? ;-)

Offline

 

#27 2013-06-29 22:49:00

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Problem- Pomóżcie :/

Hebronka myzkologia ?? hmmmm pomyślę. Ja jeszcze mam czas na akademie muzyczne nie złożyłem bo i tak nie miałbym szns. Złożyłem na UJK kielce na edukacja artystyczna w zakresie sztui muzycznej


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#28 2014-04-16 22:23:01

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Problem- Pomóżcie :/

Jej i znowu to załamanie. Dlaczego tak zależy mi na śpiewaniu a nie umiem tego robić. Niby widać postępy ale to naprawdę małe a i tak mam wrażenie że stoję w miejscu. Naprawdę psuje mi się już w psychice. Najgorsze jest kiedy zostaje z tymi myślami sam. Strasznie sie obawiam że mi się nie uda. Co mam robić ?


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#29 2014-04-17 18:52:35

 Wirydiana

- moderator

7551960
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 321
Punktów :   

Re: Problem- Pomóżcie :/

Na pewno się nie załamywać, tylko ćwiczyć, próbować, dasz radę, wierzę w to. Nie poddawaj się! Walcz dalej

Offline

 

#30 2014-04-17 20:34:59

 hiacynta

Oazowiczka z powołaniem zakonnym..?

48250746
Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 79
Punktów :   

Re: Problem- Pomóżcie :/

Tak, musisz wierzyć w siebie. Ja jestem w drugim stopniu szkoły muzycznej na skrzypcach, wiem co to wyrzeczenie kosztem tego, że trzeba ćwiczyć. Jednak jak masz pasję, to jesteś szczęśliwy, a jak jesteś szczęśliwy, to robisz to co lubisz (czyli śpiewasz), bo masz w sobie podświadomie motywację do tego. Z pewnością znajdziesz odpowiednie studia muzyczne dla siebie- akademia ma bardzo wysoki poziom, bardzo ciężko by Ci było, jak nie chodziłeś wcześnie do liceum muzycznego. Mam na myśli zaległości z kształcenia słuchu i harmonii (historię muzyki da się nadgonić). Myślę, że odpowiednia dla Ciebie będzie muzykologia. Tam nie będziesz czuł się 'niedokształcony' i nauczysz się wszystkiego, co będziesz później potrzebował. Popytaj się o szczegóły na uczelniach, nie wiem czy nie trzeba zdawać egzaminu wstępnego z fortepianu na muzykoligię (ale to takie podstawy).

Mam nadzieję, że jakoś Ci pomogłam
Podstawa- NIE ZAŁAMUJ SIĘ, w końcu Pan jest z Tobą!


''Powierz Panu swą drogę i zaufaj Mu; On Sam będzie działał!'' Ps37,5

''Wszystkie Dzieła Boże dokonują się powoli i w bólu, ale potem są tym trwalsze i owocują tym wspanialej'' M.Teresa Gerhardinger- założycielka SSND

Offline

 

#31 2014-04-17 22:43:09

Rita

Gość

Re: Problem- Pomóżcie :/

Nie od razu Kraków zbudowano. Trzeba ćwiczyć, śpiewać- i tutaj kłania się emisja głosu, nie wiem czy masz dostęp do takich zajęć, ale warto się tym zainteresować, dobrze, jak ktoś na początku poprowadzi Cię, bo potem można już samemu ćwiczyć, jak się wie co i jak. Ale wiem, że praca z głosem to długotrwały proces...
No i myślę, że powinieneś zastanowić się nad tym, czy rzeczywiście tak słabo śpiewasz, jak piszesz. Znam wiele osób, które dobrze śpiewają, ale są święcie przekonane że nie potrafią tego robić. Tutaj może być po prostu niska samoocena, w takim przypadku warto nad nią popracować Możesz też poprosić kogoś, kto zna się na śpiewie, żeby posłuchał Cię (na żywo) i szczerze powiedział, co sądzi.
No i właśnie trzecia sprawa: może spróbuj sobie sam odpowiedzieć na pytanie: dlaczego chcę śpiewać, dlaczego mi na tym tak zależy? Dobrze jest być szczerym ze sobą i próbować odkryć swoją motywy, może to pomóc w dążeniu do celu

 

#32 2014-04-17 23:48:24

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Problem- Pomóżcie :/

Strasznie to kocham. Tak mamy w Instytucie emisję głosu- niestety jest jej jednak tylko 45 minut tygodniowo, resztę tygodnia zajmują mało dla mnie ważne przedmioty ( oprócz kształcenia słuchu, harmonii). Są to takie jak dla mnie bezwartościowe zajecia ( psychologia, pedagogika, filozofia ). Są to studia na kierunku edukacja muzyczna która przygotowuje mnie do roli nauczyciela ale ja nie chcę być nauczycielem ( może jeśli mi się nie uda ze śpiewem ale nie odpuszczę tak tego łatwo ). Musiałem tu przyjść bo gdzie indziej na bank by mnie nie przyjęli- tu nawet błem na rezerwie- dlatego tą szkołę traktuję jako umuzykalnienie mnie no ale równolegle chciałbym rozwijać skrzydła w stronę śpiewu. Zawziąłem się że codziennie ćwiczyłem śpiew do tego stopnia że miałem aż 4 guzki na strunach głosowych ( dobrze że wtedy poszedłem do foniatry ). Pani foniatra dała mi skierowanie do logopedy do którego chodzę z chęcią bo wiem że to dobrze wpłynie na moją wymowę i artykulację no i pracujemy tam nad przeponą. Chodzę też na siłownię by te wszytskie mięśnie oddechowe wzmocnić bo lipa trochę z nimi i za mało jest podparcia stąd guzki. Trochę zwariowałem na punkcie śpiewu i można by powiedzieć że robię wszytsko dla śpiewania... Ciężko jest jak nie masz czegoś w sobie a niektóre osoby mają to już od urodzenia- niestety ja to muszę sobie wypracować. Dziś jestem po treningu z trenerem... ledwo zipię taki wycisk

Ostatnio edytowany przez kamciosz95 (2014-04-17 23:50:36)


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#33 2014-04-18 22:04:53

 Siasia

Kochająca Pana ♥

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 340
Punktów :   

Re: Problem- Pomóżcie :/

Jeżeli chcesz studiować muzykę, skoro jest to Twoją pasją - to idź za tym pragnieniem. Co Ci po studiach, które wydają się być atrakcyjne, skoro nie będziesz na nich szczęśliwy ?


Kochaj i rób, co chcesz

św. Augustyn

Offline

 

#34 2014-04-22 22:43:59

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Problem- Pomóżcie :/

po nich przynajmniej wychodzi się na ludzi- jak to powiedziała do babci a ja usłyszałem pewna ciocia


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#35 2014-04-24 18:18:43

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Problem- Pomóżcie :/

?


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#36 2014-04-24 19:43:52

Rita

Gość

Re: Problem- Pomóżcie :/

To może odpuść? Czasem to jest najlepsze rozwiązanie. Sam musisz się zastanowić, czego chcesz i do czego zmierzasz, a potem iść w tym kierunku. Smutne (i jednocześnie przerażające) jest to, że studiujesz to, czego nie chcesz robić w życiu (przynajmniej tak zrozumiałam, że nie chcesz być nauczycielem a do tego przygotowują Cię studia). Czy chcesz zajmować się w życiu śpiewaniem? Czy raczej traktujesz to hobbystycznie i po prostu zależy żeby być najlepszym? Może znasz kogoś, kto śpiewa lepiej i chcesz mu dorównać? Może jesteś perfekcjonistą? Nie odpowiadaj na te pytania na forum, pomysł sobie o tym i sam sobie odpowiedz- szczerze. Trudno coś więcej poradzić, bo nie znam Cię, i myślę, że Ty sam najlepiej znasz swoje motywacje.
Pozdrawiam!

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://http://paintball-topolinek.com.pl HĂ´tels Canada https://www.ehotelsreviews.com/ www.ehotelsreviews.com