"Furta"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2009-05-04 10:59:25

Kila

Gość

Pielgrzymka:)

Założyłam ten wątek, bo myślę że dowiem się tutaj czegoś ciekawego... Był może ktoś z was pieszo w Częstochowie?? Tzn na pielgrzymce:) ?? Mam w planach iść w tym roku po raz pierwszy i chciałabym się czegoś dowiedzieć... Jak tam jest, jakie są wasze doświadczenia...??

 

#2 2009-05-04 12:18:55

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Pielgrzymka:)

Ja byłam pierwszy raz i jak na pierwszy raz nawet dobrze mi się szło przeżycia są niesamowite, wspólna modlitwa, śpiew zabawa cała grupa jest jedną rodziną i zwracanie się do siebie "braciszku" "siostrzyczko"
A  wieczorem Apel Jasnogórski w różnych formach - warto iść jednym słowem
i z noclegami też nie miałam najgorzej jak na pierwszy raz


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#3 2009-05-04 13:12:46

Dinos

Gość

Re: Pielgrzymka:)

Ja już trzy razy byłam ... Jak szłam pierwszy raz, to przez całą pielgrzymkę ( 9 dni ) padało
W tym roku opuszczam Dolnośląską pielgrzymkę Idę z Żywiecką ... Bo tam idą tez sercanki ;*

 

#4 2009-05-05 20:53:34

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

Re: Pielgrzymka:)

ja będę najprawdopodobniej w tym roku szła na legnicką pielgrzymkę... po raz pierwszy... wiem że niesamowitą jest pielgrzymka SPE z tego względu że każdego dnia przechodzi się dany odcinek, potem idzie się do domów jest jakieś pół godziny odpoczynku a potem wszyscy wychodzą z powrotem na rynek miasta i jest ponad 2 godziny ewangelizacji... tańce, śpiewy, skakanie, zabawy, głównie dla dzieciaków, wchodzi sie też do szpiltali, domów dziecka, więzień... z opowiadań wiem ze to niezzykłe... kiedy przychodzi się po 30km do domu człowiek jest taki wypluty a jednak mam w sobie jeszcze wbrew naturze tyle siły by robić rozróbę dla JEZUSA!


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

#5 2009-05-05 21:03:51

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Pielgrzymka:)

niesamowite pomimo zmęczenia dla Jezusa wszystko z wielką radością można zrobić i nic nie jest przeszkodą, tylko wielkim szczęściem
Jezus siłą mą !


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#6 2009-05-06 14:45:09

Meredith

Gość

Re: Pielgrzymka:)

Ja w tym roku idę na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy! Oczywiście Legnicką! Po raz pierwszy... bo w zeszłym roku miałam inne plany, ale w tym powinno mi sie udać i najprawdopodobniej się wreszcie poznamy Siostrzyczko

 

#7 2009-05-07 13:05:29

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

Re: Pielgrzymka:)

wiesz pozanie się na pielgrzymce to akurat najbardziej odległy termin... może nam się uda wcześniej jeszcze spotkać


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

#8 2009-05-07 20:16:48

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Pielgrzymka:)

Warto warto! w tym roku też idę z Lubelską pielgrzymką


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#9 2009-05-09 18:56:46

Vera

Gość

Re: Pielgrzymka:)

Zazdroszczę wam też bym poszła  bo wiem jakie to piękne przeżycie ale niestety mam praktyki w szpitalu i nie uda mi się ,muszę zaczekać do dyplomu i wtedy nic mnie nie powstrzyma.

 

#10 2009-05-09 23:53:26

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Pielgrzymka:)

Ja zawsze nie mogłam iść bo miałam wtedy rekolki w Rycerce z ss Urszulankami..ale w tym roku kto wie

 

#11 2009-05-10 19:04:52

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Pielgrzymka:)

Promyk nie ma co się zastanawiać tylko się zabrać i iść
niesamowite przeżycia na prawde i odczucie tej jedności i braterskiej miłości


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#12 2009-05-10 19:17:31

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Pielgrzymka:)

Ej no wszędzie mi się nie uda pójść.. a i tak mam wiele planów Więc rozeznaję

 

#13 2009-05-10 21:39:47

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Pielgrzymka:)

rozeznawaj to najważniejsze


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#14 2009-05-11 15:37:56

carla

Gość

Re: Pielgrzymka:)

Ja byłam na pieszej pielgrzymce do Częstochowy 3 razy:) W tym roku planuję iść znowu. Przyznaję się ze za pierwszym i drugim razem nie przeszłam całej trasy- a to tylko 60 km.Może dlatego że nie miałam takiej porządnej gorącej intencji na której by mi zależało. Ale rok temu przeszłam całą trasę i jestem z siebie dumna:P haha. Pielgrzymki są świetnym wyzwaniem dla człowieka, fizycznym ale bardziej duchowym. No i po przyjściu do Częstochowy wieczorem są takie różne tańce i zabawy pod szczytem Jasnej Góry, gdzie spotykają się wszyscy pielgrzymowicze, i razem się bawimy i poznajemy:)
P.S. Ja zawsze przychodzę z pielgrzymką do Częstochowy na 26 sierpnia

 

#15 2009-05-11 17:41:31

Kila

Gość

Re: Pielgrzymka:)

Ja jeszcze nie byłam i boję się że nie wytrzymam fizycznie....

 

#16 2009-05-11 19:24:27

Meredith

Gość

Re: Pielgrzymka:)

Kila napisał:

Ja jeszcze nie byłam i boję się że nie wytrzymam fizycznie....

Też się tego boję, ale wierzę, że dam radę Dla Jezusa wszystko!

 

#17 2009-05-11 20:03:38

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Pielgrzymka:)

też się bałam ale dałam radę, nie jest tak ciężko nawet jak się idzie, wcale się tego nie czuje bo -Wszystko mogę w Tym, Który mnie umacnia!


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#18 2009-05-12 09:42:15

boza_tancerka

Gość

Re: Pielgrzymka:)

ja właśnie nie mogę iśc z powodu choroby, z Jezusem można wszystko, ale trzeba byc rozważnym, moja choroba niestety zupełnie wyklucza mnie z pójścia pielgrzymką, alę będę się łączyc duchowo.

 

#19 2009-05-20 15:44:06

Elcia

Gość

Re: Pielgrzymka:)

Byłam byłam niesamowite przeżycia radość i płacz Jak wyjdzie to w tym roku też idę z Warmi 14 dni oj będzie się działo Wygodne buciki dobry humor i idziemy a i przedmioty do higieny do butów hahaha

 

#20 2009-06-02 21:29:45

Akurat

Gość

Re: Pielgrzymka:)

To będzie moja 8 pielgrzymka na Jasną Górę pielgrzymuję z arch.Gnieźnieńskiej.Jeśli ktos ma obawy że nie dojdzie niech zaufa Panu. Nie jest tak cięzko w koncu Jezus nas umacnia i dodaje sił. Jak wchodzi się na Jasną Górę nawet nie czuję się zmęczenia wręcz przeciwnie ma się duuuzzo sił aby z radością wychwalać Pana :)Naprawdę warto....

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://www.informacjełodz.pl/