"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#21 2009-09-27 14:44:24

 sanderka1000

s. Maksymilla

5330629
Call me!
Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 1373
Punktów :   10 
WWW

Re: Tęsknię za Tobą Panie

Będąc w takim stanie zawsze mam w głowie fragment Ewangelii kiedy to przez Maria Magdaleną stoi zmartwychwstały Jezus i pyta się jej co się stało, a ona odpowiada, że "Zabrano mego Pana i nie wiem gdzie Go położono". Rozmawiała z Jezusem, jednak myślała, że Go straciła, zgubiła.
Tak samo jest z każdym z nas: uważamy, że Jezus gdzieś się zgubił pośród naszej codzienności jednak On ciągle jest obok i czuwa niezależnie od tego, czo Go poznajemy, czy też nie.


Bo On jest dobry, bardzo dobry...

Offline

 

#22 2009-10-25 08:30:10

odPasterza

Gość

Re: Tęsknię za Tobą Panie

Tak odnośnie tęsknoty...
Pewnie większość z was wie ,że byłam w Nazarecie i kiedy odeszłam to po jakimś czasie poczułam wielką pustkę,teraz wiem ,że była ona w kształcie Boga...
Jednak przez kilka mies doświadczałam takiej obojętności ze strony Jezusa ,że nie raz płakałam za Nim... choć nie łzami... Było strasznie ,przestałam sie modlić,pomijając krótkie akty strzeliste pt"Jezu tęsknie..."Ale bez skutku.Ta tęsknota nie pozwalała mi normalnie funkcjonować.I tak strasznie mi brakowało Jego obecności ,naszej relacji tak jak kiedyś...I wiecie co w tym wszystkim jest zadziwiające? To ,że pozwoliłam sama sobie myśleć o tym ,ze może jeszcze nie jest straconym Nazaret....To On wrócił.....................................................

 

#23 2009-10-25 14:49:26

 sanderka1000

s. Maksymilla

5330629
Call me!
Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 1373
Punktów :   10 
WWW

Re: Tęsknię za Tobą Panie

Takie może małe doświadczenie, które zdobyłam na wczorajszym dniu skupienia w Wieżycy, gdzie byłam z moją wspólnotą:

Ostatnio przeżywam straszną tęsknotę za Panem pomimo tego, że często z Nim rozmawiam. Wczoraj zrobiliśmy sobie adorację jednak okazało się, że musimy ją gwałtowanie skończyć. Z jednaj strony byłam niezadowolona, bo czułam, że potrzebowałam tej adoracji, ale z drugiej strony było mi to na rękę, bo zbytnio nie mogłam się skupić. Pod wieczór kontynuowaliśmy tą adorację i z początku jakoś tak było "obojętnie", znowu dużo rozproszeń itp. Ale na koniec adoracji odmówiliśmy sobie nieszpory. Właśnie wtedy zaszła jakaś przemiana i strasznie mocno poczułam to, że Jezus rzeczywiście stoi przede mną. Ja osobiście mam coś takiego, że czuję jak ktoś np. stoi za mną itp. i tak samo czułam to, że On tam autentycznie stoi, a ja wymawiam te słowa zawarte w psalmach wprost do Niego.

To było niesamowite uczucie i taki dowód na to, że pomimo iż nie czuję Jego obecności teraz to nadejdzie w końcu taki czas, że odczuję w pełni Jego obecność


Bo On jest dobry, bardzo dobry...

Offline

 

#24 2009-12-13 14:55:42

Rita

Gość

Re: Tęsknię za Tobą Panie

Chciałabym jeszcze coś napisać odnośnie tego tematu...
Teraz, w okresie adwentu, jakoś tak szczególny sposób czekam na Jezusa, który przychodzi na świat jako małe Dziecko... I to oczekiwanie przepełnione jest tęsknotą za Nim, ale w tej tęsknocie jest też dużo radości- jest to czekanie z radością na niezwykłe spotkanie- Jezus rodzi się dla mnie, by po raz kolejny narodzić się w moim sercu i czuję, że jest to szczególny czas w moim życiu...

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs kraków anties.pl Szamba betonowe Parczew przegrywanie kaset vhs mokotów