"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2010-04-22 15:21:23

owieczka_ssl

Gość

1-wsza Komunia Święta

Gdy byłam w 2 klasie podstawówki był u mnie na prafii pewnien ksiądz, który strasznie dokuczał wszystkim dzieciakom (w pozytywnym znaczeniu tego słowa, jeżeli takowe istanieje : )  ) i jako taki mały dzieciak strasznie lubiłam do niego chodzić po Mszy Świętej i kiedyś tak staliśmy, a ksiądz do mnie z tekstem, że ja będę dziennikarką, ponieważ za dużo mówię   (trzeba przyznać, byłam bardzo wygadanym dzieckiem, z resztą zosało mi to do teraz ), a ja mu odpowiedziałam, ze nie będę dziennikarką, tylko... siostrą zakonną, nigdy wcześniej tak nie mówiłam, nie myślałam nawet tak i to była na dodatek bardzo spontaniczna odpowiedź : ), zdziwiło mnie to i do tej pory dziwi, że ksiądż wziął to tak na serio, ponieważ porozmawiał z moimi rodzicami, skierował mnie do pewnej Loretanki i pojechaliśmy do Loretto.
Jak dojechaliśmy, to tata tak siedzi w samochodzie i powiedział, że nie wysiada, bo tutaj tak dużo sióstr i nie wie czy może i został w samochodzie, a ja z mamą poszłam do siostry, przywitała nas bardzo gorąco, a następnie mnie zaprosiła do pokoju, gdzie byłyśmy we dwie (w sensie ja i ona) : )
Na początku tam zapytała mnie o takie typowe rzeczy typu jak się nazywam ile mam lat, coś tam o szkole itp. i w pewnym momencie zapytała mnie czy czuję, że mam powołanie do zakonu, a ja jako takie małe dziecko pomyślałam sobie jedynie z przerażeniem "Matko! co ta kobieta do mie mówi?!" : ), w zasadzie nie pamiętam co jej odpowiedziałam, ale poszłyśmy spowrotem do mamy i siostra powiedziała, że jeśli chcę, to mogę zacząc przyjeżdżać na rekolelekcje powołaniowe (które były normalnie od gimnazjum, ale luz )
i tak jakoś się zaczęło, że pojechałam na pierwsze rekolekcje, poźniej na kolejne i jeżdżę do tej pory, a myśl z drugiej klasy trzyma się mnie kurczowo do tej pory, ale wiem, że mam przed sobą jeszcze dużo czasu, bo w chwili obecnej mam 15 lat i każdego wieczoru kończę swoją modlitwę słowami "Nie to co ja, lecz, to co Ty. Niech się dzieje Twoja Wola Tato"
Pan Bóg ma naprawdę zaskakujące i miłe niespodzianku, naszym zadaniem jest tylko ofiarować sie Bogu i ... iść... : )

Ostatnio edytowany przez owieczka_ssl (2011-01-16 17:46:09)

 

#2 2010-04-22 15:57:16

Boży_wariat

Gość

Re: 1-wsza Komunia Święta

Wola Boża najważniejsza, ale to jest piękne... Czytając różne życiorysy Świętych, odnajduję w nich takie, w których Bóg już dał poznać Swoją Wolę młodym osóbkom, wręcz dzieciom... Módl się, my będziemy modlić się razem z Tobą, nie jesteś sama! I dąż do tego, co przygotował dla ciebie Bóg-tatuś Życzę Ci wielu Łask Bożych, wiele Błogosławieństwa na każdy dzień życia, dużo wiary, miłości i nadziei i oczywiście Darów Ducha Świętego i Jego mocy, zwłaszcza w rozeznawaniu i dążeniu (dojrzewaniu) do Powołania

Ostatnio edytowany przez Boży_wariat (2010-04-22 15:58:34)

 

#3 2010-04-24 22:38:58

owieczka_ssl

Gość

Re: 1-wsza Komunia Święta

Bardzo Ci Aniu dziekuje =) Ciebie również otaczam codziennie moja modlitwa

 

#4 2010-04-28 23:09:11

Rita

Gość

Re: 1-wsza Komunia Święta

Piękne jest Twoje świadectwo...
I jakże piękna postawa Twoich rodziców
Pamiętam w modlitwie

 

#5 2010-04-29 20:45:10

Młoda

Gość

Re: 1-wsza Komunia Święta

Bardzo ładne świadectwo ;]. To niesamowite, że ksiądz tak to wziął na serio.

 

#6 2010-05-01 11:57:58

Dominika

Gość

Re: 1-wsza Komunia Święta

Młoda napisał:

Bardzo ładne świadectwo ;]. To niesamowite, że ksiądz tak to wziął na serio.

Zgadzam się. Szczególnie, że byłaś wówczas małą dziewczynką. Ksiądz mógł pomyśleć, że jak każde dziecko wygadujesz co ci przyjdzie na język, a potem i tak zmienisz zdanie. Tymczasem potraktował twoją wypowiedź bardzo poważnie. Droga powołania jest zawsze niesamowita, inna, a jednocześnie równie piękna. Jeśli to jest plan Boga dla ciebie to wytrwaj w nim.

 

#7 2010-05-01 13:49:00

boza_tancerka

Gość

Re: 1-wsza Komunia Święta

Przyłączam się do wypowiedzi, jednak nie zamykaj się na inne drogi.

 

#8 2010-05-02 12:13:57

Rita

Gość

Re: 1-wsza Komunia Święta

Zgadzam się z bożą_tancerką- bardzo ważne jest, żeby brać pod uwagę wszystkie "możliwości", bo Pan Bóg ma niesamowite poczucie humoru... Sprawdziłam to na własnej skórze

 

#9 2010-05-03 16:30:03

owieczka_ssl

Gość

Re: 1-wsza Komunia Święta

Ja podchodze do tej sprawy tak, ze Bog wie co jest dla mnie najlepsze i w 100% Mu ufam, wiec biore pod uwage rowniez inne drogi =) Przeciez z Panem Bogiem klocic sie nie bede ; )

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.berlin-hotel.pl/ Accommodatie Fernandina Beach