"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2008-12-22 15:19:48

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Dni skupienia u Sióstr Felicjanek

Witam Was:* Mam takie pytanie czy wiecie może czy są rekolekcje u sióstr Felicjanek w pobliżu Lublina?


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#2 2008-12-22 15:22:14

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Dni skupienia u Sióstr Felicjanek

Mnie na ten temat niestety nic nie wiadomo tak naprawdę nic nie wiem o tym Zgromadzeniu i jego duchowości.... mam nadzieję,że się to prędko zmieni

 

#3 2008-12-22 15:29:35

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Dni skupienia u Sióstr Felicjanek


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#4 2008-12-22 15:39:19

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Dni skupienia u Sióstr Felicjanek

Dziękować....

 

#5 2008-12-22 16:43:27

Rita

Gość

Re: Dni skupienia u Sióstr Felicjanek

troszkę podobne do serafitek, ale ja widzę delikatne różnice w welonie i kołnierzyku (czy jak to się tam fachowo zwie ) i oczywiście inny krzyżyk, ale podobny charyzmat i duchowość
Widzę, że to zgromadzenie jest w Lublinie, ale nie znam żadnej siostry z tego zgromadzenia. Może warto napisać, zadzwonić i zapytać, a nuż może coś organizują?
Pozdrawiam cieplutko

 

#6 2009-10-03 23:20:34

Amelia

Gość

Re: Dni skupienia u Sióstr Felicjanek

Zapraszam na dni skupienia do ss. felicjanek do Przemyśla, które odbędą się w dniach 23-24 października 2009. Rozpoczęcie w piątek 23 października o 17ej, a zakończenie w sobotę. Można zostać dłużej:)
Adres:
Zgromadzenie Sióstr Felicjanek
ul. Poniatowskiego 33
37-700 Przemyśl
Kontakt:  Siostra M. Emilia smemi71@wp.pl
Pozdrawiam Was serdecznie!

Ostatnio edytowany przez Amelia (2009-10-10 17:14:56)

 

#7 2010-07-02 12:51:30

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Dni skupienia u Sióstr Felicjanek

Terminy najbliższych rekolekcji są nastepujące:
  Terminy   
    Miejsce

26-29 czerwca 2010r.   
Rekolekcje dla dziewcząt.   
Warszawa,
ul. Kościuszkowców 85

30 czerwca - 3 lipca 2010r.   
Rekolekcje powołaniowe dla dziewcząt.   
Warszawa
ul. Kościuszkowców 85





         Wybierzcie termin najdogodniejszy dla Was, zabierzcie ze sobą te dziewczyny, które potrzebują spędzić czas w wyciszeniu i radości.

         Rekolekcje przeznaczone są dla dziewcząt w wieku gimnazjalnym, licealnym i akademickim.

Na rekolekcje weźcie:
ü  Pismo Święte
ü  Różaniec
ü  Notatnik
ü  Spódnicę lub sukienkę
ü  Śpiwór
ü  Instrument muzyczny (jeśli grasz i chcesz w ten sposób służyć)
ü  Obuwie na zmianę

        Większość kosztów za Wasz pobyt pokrywają Siostry w klasztorze. Wasz wkład to symboliczne 50 złotych. Dobrze wiecie, co ile dziś kosztuje, dlatego ta suma jest rzeczywiście symboliczna. Te z Was, które u nas były, przekonały się, że nikt głodny od stołu nigdy nie wstawał - Siostry zawsze starają się przygotować coś pysznego, a na rekolekcjach apetyty wszystkim dopisują. Opłatę uiszcza się przy zgłoszeniu na miejscu.

Ponieważ jest to czas szczególnego spotkania z Jezusem i konkretnymi ludźmi zachęcamy, by na te kilka dni wyłączyć komórki. Możesz o tym uprzedzić swoich Rodziców i znajomych - jesteśmy pewne, że to uszanują, a Ty zyskasz o wiele więcej niż się spodziewasz. Nie strać tego czasu. Wrażenia opowiesz po powrocie J

Zapisy na rekolekcje przysyłajcie drogą mailową â�� formularz skopiujcie i prześlijcie w załączniku na naszą skrzynkę do 15 czerwca 2010 r. !!!

Rekolekcje rozpoczynają się pierwszego dnia o  godz. 12.00, a kończą się ostatniego dnia ok. godz. 14.00

Wszelkie pytania kierujcie na nasz adres:  felicjanki_rp@ wp.plDojazd:

Z         Do

PKP Warszawa Wschodnia   
autobusem 115 [przez Rondo Wiatraczna] w kierunku Marysina Wawerskiego;
przystanek początkowy przy ul. Lubelskiej   
przystanku "na żądanie" na ul. Kościuszkowców

PKP Warszawa Centralna   
autobusem 520 w kierunku Marysina Wawerskiego;
przystanek przy ul. Marszałkowskiej naprzeciwko Galerii Centrum   
przystanku końcowego

PKS "Stadion"   
każdym tramwajem w kierunku Ronda Wiatraczna, potem autobusem 115 albo 173 w kierunku Marysina Wawerskiego   
115 - patrz wyżej
173 - przystanku na ul. Korkowej [za światłami]



Zgłoszenia:



S.M. Assumpta
Kościuszkowców 85
o4-545 Warszawa


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
akciovĂŠ ceny Senica Lodging Desenzano del Garda https://www.hotelstayfinder.com