"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2011-09-23 16:49:25

Agata

Gość

Jak się przygotować na rozmowę?

Jak się przygotować na rozmowę?jeśli moglibyście mi napisać np. o co mnie mogą pytać?itp.(chodzi o wstąpienie do zakonu)

 

#2 2011-09-23 19:34:22

 Wirydiana

- moderator

7551960
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 321
Punktów :   

Re: Jak się przygotować na rozmowę?

O co mogą pytać? Jak się przygotować? Myślę, że specjalnie nie trzeba się przygotowywać, bo najprawdopodobniej będą pytać o Ciebie:) A więc na pewno by chciały wiedzieć kim jesteś tzn. gdzie mieszkasz? jak przebiegała Twoja edukacja, czy pracowałaś, kim są Twoi rodzice i jaki mają stosunek do kościoła, mogą pytać o rodzeństwo...itp...itd...pewnie zadadzą pytanie jak kształtowało się Twoje powołanie i skąd ta pewność, że Twoja droga to akurat zakon, a nie nic innego i skąd traf na to konkretne zgromadzenie. Myślę, że mogą pytać jak kształtowały się relacje z mężczyznami, o zdrowie i takie różne. Jeżeli człowiek ma już rozeznane wszystko i jest że tak się wyrażę pewny w swojej decyzji to nie powienien mieć problemów z odpowiedziami...

Offline

 

#3 2011-09-23 20:49:45

 sanderka1000

s. Maksymilla

5330629
Call me!
Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 1373
Punktów :   10 
WWW

Re: Jak się przygotować na rozmowę?

Nie obmyślajcie, co i jak macie powiedzieć! Sam Duch przyjdzie wam z pomocą!


Bo On jest dobry, bardzo dobry...

Offline

 

#4 2011-09-24 16:26:15

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

Re: Jak się przygotować na rozmowę?

mi siostra dyrektorka powiedziała przed rozmową z Inspektorką, że na pewno zada mi 3 pytania: dlaczego chcę iść do zakonu, dlaczego akurat do tego Zgromadzenia i dlaczego nie chcę najpierw pójść na studia. s.Inspektorka nie zadała mi żadnego z tych pytań to była zwykła rozmowa o mojej przeszłości, zainteresowaniach, szkole, zajęciach pozalekcyjnych, rodzinie, wyjazdach itp.... taka zwyczajna swobodna rozmowa, by się lepiej poznać...


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

#5 2011-09-25 09:01:18

A-psik

Gość

Re: Jak się przygotować na rozmowę?

My chyba już mamy taką gatunkowo wyrobioną tendencję do wyolbrzymiania i "wydziwniania" różnych relacji...moja rozmowa też wyglądała całkiem normalnie, a jaki spokój przyniosła (nosz po prostu, spać normalnie mogę ).

 

#6 2011-09-25 14:08:20

dzidziuś

Gość

Re: Jak się przygotować na rozmowę?

A-psik, a gdzie wstępujesz jeśli wolno wiedzieć? Pewnie pisałaś, ale mi tu się już wszyscy mylą

 

#7 2011-09-25 23:31:04

A-psik

Gość

Re: Jak się przygotować na rozmowę?

Wprost (nigdy) nie napisałam, więc nie mogłam się Tobie z nikim pomylić

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
naszepowolanie.pun.pl