"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#21 2013-03-11 21:36:44

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: Nasze spotkania

terestynkaa napisał:

Więc.. Kamcia zna bardzo fajne skróty ;-) Jest miła, gadatliwa ;p Jednak nie polecam jej osobom, które preferują ślimacze tempo ;p ( Chyba, że Kamciu w swoim asortymencie posiadasz zmienny tryb chodzenia ;-) ).
Nie tylko zapoznała mnie z Jasną Górą, ale również dowiedziałam się o włoskim jedzonku w biedronce, na które wcześniej nie zwróciłam uwagi oraz pożyczyła kurtkę mojej koleżance

Tak więc, Kamciu, masz u mnie 6/6 !
A teraz czas pogwiazdorzyć :  Polecam- Terestynkaa ;-)

hahahahahaha
skrótów znam bardzo dużo, jednakże nie wszystkie da się pokazać w jednym dniu i nie wszystkie są dostępne, aby skorzystać z kliku specjalnych skrótów potrzeba dużego sprytu w postaci chodzenia po płotach itp hahahaha

Jako Kamcia Security oferuję nie tylko oprowadzanie, ale również ochronę (np. przed zimnem - kurta), zwiedzanie muzeów, sklepów, restauracji, wycieczki w ciemnościach, posiadam również zmienne tempo pracy, a wydajność to nawet 20h/dobę, oferuję szerokie menu jeśli chodzi o włoskie potrawy w polskich biedronkach, świetnie zapamiętuję rejestracje samochodów i znam ich marki, potrafię powiedzieć z jakiego zgromadzenia jest dana siostra, mam również w głowie GSP który szczegółowo zna okolice Jasnej Góry, również drogi dostępne tylko dla pieszych. Świetnie znam zwierzęta w tych okolicach i jestem w stanie powiedzieć, jaka powinna być prawidłowa reakcja na którego psa oraz mam zdolności do przewidywania zza którego śmietnika i na którym podwórku wybiegnie pies.
W swoim szerokim asortymencie oferuję również atrakcje turystyczne w postaci psa w śmietniku, samochodów zaparkowanych w kawiarni i wiele innych.
Mam zdolności czasoprzestrzenne tj. przemieszkanie się w okolicach Jasnej Góry w czasie poniżej ok. 30minut, a w tym również zakupy. Potrafię znaleźć najtańszy sklep spożywczy w okolicy, znam aktualne promocje i wiele innych.
ZAPRASZAM
naprawę warto, wszystko sprawnie, dokładnie i za free
Oferuję również oprowadzanie w innych językach i niezapomniane wrażenie


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

#22 2013-03-12 08:22:12

 Marzenak

wierna Panu- moderator

Skąd: Dolny Slask,Ateny
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 1063
Punktów :   17 

Re: Nasze spotkania

Przekonalas mnie ja sie pisze


BOGU MEMU UFAM ON PROWADZI MNIE

Naśladuj Chrystusa-kochaj i służ

Offline

 

#23 2013-03-12 09:54:06

 Me@

"Podróż na wschód..."

Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 143
Punktów :   

Re: Nasze spotkania

Mnie przekonuje oferta "Znam marki samochodów, zgromadzenia zakonne"


" Postaw , Panie, straż przy moich ustach
I wartę przy bramie warg moich.
Nie skłaniaj mego serca do złego słowa "

Offline

 

#24 2013-03-12 11:36:40

karmolcia

Gość

Re: Nasze spotkania

kamcia, jak zgromadzenia zakonne znasz, to ja też chcę

 

#25 2013-03-12 13:04:45

 Hebronka

Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 321

Re: Nasze spotkania

terestynkaa napisał:

Polecam- Terestynkaa ;-)

czytała Krystyna Czubówna!



tempo: 10/10
humor: 10/10
wiedza: 9/10 (bo nie miałyśmy czasu przejść się po muzeum, to nie mogłam zweryfikować, nadrobimy w sierpniu? )
uśmiech i otwarte serce: 100000/10

również gorąco polecam!
~Hebronka


edit, bo dopiero przeczytałam "[...] świetnie zapamiętuję rejestracje samochodów i znam ich marki" AHAHAHAHAHAHA!

Ostatnio edytowany przez Hebronka (2013-03-12 13:07:09)

Offline

 

#26 2013-03-12 16:03:43

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: Nasze spotkania

Marzenak i Me@ zapraszam
tylko podajcie datę
karmolcia mogę Cię nawet zabrać do kilku
hebronka hahahahahahaha
a jeśli chodzi o samochody to pamiętam z tamtej soboty Ford Ka i Opel Vectra, który akurat tamtędy jechał
zapraszam, tylko podajcie daty hahahaha
może Honorat się przyłączy jako półprzewodnik? haHAHAHAHA


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

#27 2013-03-12 18:54:00

 Me@

"Podróż na wschód..."

Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 143
Punktów :   

Re: Nasze spotkania

A ja się przyznam że jestem po spotkaniu z siostrzyczką...
Ania, wybacz że zabrałam Cię do mojej ulubionej kawiarni z... nożami


" Postaw , Panie, straż przy moich ustach
I wartę przy bramie warg moich.
Nie skłaniaj mego serca do złego słowa "

Offline

 

#28 2013-03-12 19:54:46

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: Nasze spotkania

skoro mowa o nożach to w swojej szerokiej ofercie atrakcji turystycznych oferuję również postać psa z nożem w pysku hahaha
widzę że te noże to jednak wszędzie występują hahaha

a może każdy kto się wybiera na pielgrzymkę do Częstochowy napisałyby kiedy będzie i moglibyśmy się postać i uda się tak, że kilka osób przyjedzie w jednym czasie hahahaha


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

#29 2013-03-12 22:03:42

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

Re: Nasze spotkania

potwierdzam, że spotkanie z me@ mimo przeszkód, doszło do skutku... jak kiedyś zaprosi was do sklepu z nożami, to nie czujcie się szczególnie zagrożeni, z reguły nie wykazuje nadmiernej agresji... podejrzewam, że był to gest w moją stronę, na wypadek, gdybym czuła silną potrzebę samoobrony aczkolwiek kawiarenka, przyznam, bardzo ciekawa chyba będę z niej korzystać częściej! A może i w najbliższym czasie (kiedy to miało być? 22 kwietnia?? ) nasze grono się poszerzy? zapraszam do wrocławia!!!


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

#30 2013-03-12 22:10:44

 Me@

"Podróż na wschód..."

Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 143
Punktów :   

Re: Nasze spotkania

Dokładnie tak ! 22 kwietnia godzina po 13 bądź po 17 zapraszamy


" Postaw , Panie, straż przy moich ustach
I wartę przy bramie warg moich.
Nie skłaniaj mego serca do złego słowa "

Offline

 

#31 2013-03-12 22:11:35

 Wirydiana

- moderator

7551960
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 321
Punktów :   

Re: Nasze spotkania

ja chyba najszybciej się spotkam z terestynką Mieszkamy w odległości 40 km od siebie

Offline

 

#32 2013-03-13 15:25:00

terestynkaa

Gość

Re: Nasze spotkania

Prawda, prawda ;-)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ JĂ­mky Solnice CASA ACANTILADOS CON PISCINA https://www.worldhotels-in.com/ GalĂŠ https://www.worldhotels-in.com/