"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2013-12-18 15:02:25

 Siasia

Kochająca Pana ♥

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 340
Punktów :   

Pytanie odnośnie muzyki.

Hejka.  Nie wiem, co się ostatnio ze mną dzieje, mam chyba jakiś nagły powrót skrupułów. Chodzi mi o to, że ostatnio bardzo zrobiłam się wyczulona na punkcie muzyki, której słucham. Nie ograniczam się i słucham praktycznie wszystkiego. I... ten tego no...  Niektóre utwory moich ulubionych wykonawców (np. Nightwish, Within Temptation, Rammstein, czy Blutengel) budzą moje wątpliwości, w niektórych mogę wręcz doszukać się obrazy Boga. Dotychczas postanowiłam po prostu, że nie będę słuchać tych kawałków, tylko skupię się na innych, które mają jakiś inny, ale za to piękny, wartościowy przekaz, ale teraz sama już nie wiem, co z tym robić. Lubię słuchać takiej muzyki, jaką wcześniej wymieniłam, ale z kolei czasami mam wrażenie, że nie powinnam...

Podobny problem mam odnośnie artystów, którzy mają coś wspólnego z Iluminatami. Słucham sobie czegoś, myślę :"o kurczę, fajne", po czym oglądam teledysk i okazuje się, że jest on nakręcony przez Iluminatów i pełno jest w nim ich symboli.


Kochaj i rób, co chcesz

św. Augustyn

Offline

 

#2 2013-12-18 16:51:31

terestynkaa

Gość

Re: Pytanie odnośnie muzyki.

Siasia ja o tym samym dziś myślałam! )

I tak sobie próbowałam przełożyć to na związek. Jak jest para. I dziewczyna ma znajomych z którymi bardzo się lubi, ale oni nie lubią jej chłopaka. I jak tak się spotykają, to prawie na każdym spotkaniu oni go obrażają, mówią jaki jest zły, głupi itp.itd. I mimo, że lubię tych znajomych, to mimo wszystko nie masz już ochoty się z nimi spotykać, co więcej, ta znajomość zaczyna się burzyć, bo nie masz ochoty wysłuchiwać takich rzeczy o kimś, kogo kochasz )

 

#3 2013-12-18 19:32:44

 Siasia

Kochająca Pana ♥

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 340
Punktów :   

Re: Pytanie odnośnie muzyki.

No tak, ale jeżeli reszta tych utworów jest ok?


Kochaj i rób, co chcesz

św. Augustyn

Offline

 

#4 2013-12-18 20:47:24

terestynkaa

Gość

Re: Pytanie odnośnie muzyki.

Hmmm.. ciężka sprawa... myślę, że to jest już kwestia Twojej woli, Twojego sumienia. Dla mnie ten temat zawsze był trudny, no bo.. to tylko piosenki..

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
naszepowolanie.pun.pl