"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2014-10-04 22:32:39

 Boża owieczka

Florystka

Zarejestrowany: 2010-07-12
Posty: 390
Punktów :   

Odchodzę

Od dłuższego czasu nie mam już żadnego wspólnego punktu z "Furtą",im bardziej chciałam wierzyć i być bliżej tym bardziej się oddalałam,teraz już moja wiara,właśnie nie wiem czy jeszcze istnieje,nie widzę sensu w modlitwach,spowiedzi i sakramentach,msze odstoję bujając w obłokach.Wiara-status-reset.
Może to wina depresji może nie,nie wiem,nie wnikam.
Straciłam 10 lat na szukanie powołania ,którego nigdy nie było,czas zacząć żyć.

Offline

 

#2 2014-10-05 14:59:28

 hiacynta

Oazowiczka z powołaniem zakonnym..?

48250746
Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 79
Punktów :   

Re: Odchodzę

Osobiście powiem, że mam ogromną nadzieję, że wszystko w Twoim życiu powroci na swoje miejsce. Ja też bardzo często upadam, i dlatego mogę Ci obiecać moją pamięć modlitewną o Tobie, gdyż wiem, jak bardzo potrzebujesz wsparcia. Miej się dobrze i nie wyprzedzaj na przód, co do powołania to nigdy jeszcze nie wiadomo postaraj się tak po prostu zaufać Bogu, zawierzyć Mu to wszystko co się dzieje, te wszystkie dziadostwa. Wytrwałości Owieczko!


''Powierz Panu swą drogę i zaufaj Mu; On Sam będzie działał!'' Ps37,5

''Wszystkie Dzieła Boże dokonują się powoli i w bólu, ale potem są tym trwalsze i owocują tym wspanialej'' M.Teresa Gerhardinger- założycielka SSND

Offline

 

#3 2014-10-06 22:14:27

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: Odchodzę

Czy mam usunąć Twój nick z forum? Pamiętaj, że zawsze masz możliwość powrotu. Co do Twojego posta, nie musisz szukać powołania, szukaj Boga, a powołanie odnajdziesz (takie najlepsze dla Ciebie ). Wiem, łatwo się pisze, a trudniej z realizacją, ale też tak miałam, szukałam na siłę powołania, nie wiedząc jak mam szukać Boga, aż poprowadził mnie przez koleżanki na rekolekcje, gdzie zaczęło się moje nawrócenie. Pan na prawdę zajmuje się człowiekiem, który Go szuka, także nie ustawaj, walcz o swoje życie, o prawdziwą radość, nie pozwól złemu by odebrał Ci szczęście, bo o to mu przecież chodzi, aby człowiek odłączył się od Boga i nie skorzystał z łaski, którą Pan chce dać. Pan Bóg pomoże Ci wyjść z tego stanu w jakim jesteś, czy to jest depresja czy nie, módl się tylko, wołaj do Niego, a nie zostawi Cię samej, jeśli będzie potrzebna pomoc to Pan sam poprowadzi Cie odpowiednio, ale nie odwracaj się całkiem od Niego. Czasem przychodzi taki stan że człowiek nie widzi sensu w modlitwie..., i właśnie tu jest taki sprawdzian: czy muszę coś widzieć? ważne, że wierzę. "W oschłości płodność trwa", zasadnicza droga rozpoczyna się w momencie, w którym człowiek nie czuje, nie chce, czuje się niegodny, a wchodzi w modlitwę... W oschłości dokonuje się największych rzeczy. Życzę Ci wytrwania i potrzebnych łask , pomodlę się za Ciebie.


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://barkalinka24hat.eu https://jaworzyna-slaska.szamba-betonowe360.pl sztukateria zdobywanie linków do stron internetowych