"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2009-04-08 09:35:49

aprylka

Gość

Problemy z funkcjonowaniem forum itp.

Mam problem z oznaczaniem tematów jako przeczytanych. Nie chodzi o opcję na stronie głównej forum. Lecz o to, że jak wejdę w jakiś temat (wyświetlający mi się jako nieprzeczytany), coś w nim napiszę lub nie, i wyjdę, to nadal mi się on wyświetla jako nieprzeczytany. Może to ma związek ze stylem jaki wybrałam (Blue Lagon)?

Irytujące jest również, gdy chcę powrócić na stronę główną forum, to wyświetla mi się jej dół z shout boxem.

Ostatnio edytowany przez aprylka (2009-04-08 09:39:05)

 

#2 2009-04-08 09:58:35

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Problemy z funkcjonowaniem forum itp.

Wiesz co...powiem Ci tak...
Jeśli napiszesz coś w wątku  gdzie post nie był przez ciebie prezeczytany to widzisz taką kropkę... źle chyba to rozumiesz...bo ona oznacza nowe posty...i wówczas twój post jest tym nowym dlatego zostaje oznaczony

A to drugie to wg mnie zaden problem
Dla chcącego nie ma nic trudnego

 

#3 2009-04-08 16:40:36

aprylka

Gość

Re: Problemy z funkcjonowaniem forum itp.

No z tym drugim da się żyć. 
Gdy chodzi o pierwsze, czyli oznaczenie postów jako przeczytanych, to ja nie widzę żadnych, choćby najmniejszych kropek itp. Widzę jedynie niebieskie i pomarańczowe plamy (kleksy) obok tematów. Rzecz w tym, że pomarańczowe pozostają, mimo że posty w danym temacie przeczytałam.

 

#4 2009-04-08 16:55:46

Szukająca

Gość

Re: Problemy z funkcjonowaniem forum itp.

Ja również tak mam, ale mnie to nie przeszkadza. Przyzwyczaiłam się

 

#5 2009-04-08 17:48:29

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Problemy z funkcjonowaniem forum itp.

No zależy jaki masz styl Ale to oznacza nowe posty w watku..i nawet jak nap[iszesz cos to to jest..bo twoj post tez bedzie nory

 

#6 2009-04-08 19:31:06

aprylka

Gość

Re: Problemy z funkcjonowaniem forum itp.

A jak nie napiszę?

 

#7 2009-04-08 20:15:45

Szukająca

Gość

Re: Problemy z funkcjonowaniem forum itp.

To też masz tą kropę, jako nieprzeczytane. Ale jak uruchomisz stronę ponownie tzn. wyłączysz przeglądarką i znowu włączysz to już jej nie ma .

 

#8 2009-04-08 22:26:35

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Problemy z funkcjonowaniem forum itp.

Dokładnie..trzeba się trochę w tym połapać

 

#9 2009-04-09 14:04:30

aprylka

Gość

Re: Problemy z funkcjonowaniem forum itp.

Szukająca napisał:

Ale jak uruchomisz stronę ponownie tzn. wyłączysz przeglądarką i znowu włączysz to już jej nie ma .

A nie prościej wybrać na stronie głównej Forum opcję "Oznacz nowe posty jako przeczytane"?

 

#10 2009-04-09 14:07:33

Szukająca

Gość

Re: Problemy z funkcjonowaniem forum itp.

Osz Ty... Dzięki za uświadomienie. Jakoś tego nie widziałam, ślepa byłam .

 

#11 2011-01-30 23:06:01

dzidziuś

Gość

Re: Problemy z funkcjonowaniem forum itp.

to ja tutaj też coś się zapytam.. mam problem, bo kiedy napiszę coś w ChatBox'ie to wyskakuje mi taki napis:
Złe zapytanie. Link który podałeś jest niepoprawny lub nieaktualny.

czy ktoś też takie coś ma? nic nie mogę z tym zrobić.

 

#12 2011-02-01 09:16:00

Estera

Gość

Re: Problemy z funkcjonowaniem forum itp.

Tak się dzieje, kiedy wiadomość na CBoxie pisze użytkownik, którego nick zawiera typowo polską literkę. Pomaga tylko zmiana nicku albo zmiana ustawień przez admina
chyba że o czymś nie wiem ;]

A jeśli już jestem w tej części forum, gdzie można zgłaszać sposoby na jego ulepszenie, to ja ze swojej strony proponuję usunięcie tych reklam, które wyskakują przy każdym otworzeniu nowej/odświeżeniu strony. Potrafią się pojawić nawet podczas pisania posta. Skutecznie uniemożliwiają przeglądanie treści. Może być to naprawdę irytujące.
Wiem wiem - to nierealne, dopóki za każde wyświetlenie i kliknięcie reklamy pobierane będą pieniążki :]
Ale powiedzieć zawsze mogę ;p

 

#13 2011-02-01 12:55:44

dzidziuś

Gość

Re: Problemy z funkcjonowaniem forum itp.

dzięki Estero. widać nie popiszę tam sobie, trudno

 

#14 2011-02-01 14:32:56

 sanderka1000

s. Maksymilla

5330629
Call me!
Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 1373
Punktów :   10 
WWW

Re: Problemy z funkcjonowaniem forum itp.

Estera, z tego, co mi wiadomo to reklamy się większym problemem, tym bardziej jeżeli forum jest taką jakby "podstroną" (w tym przypadku podstroną pun.pl). I raczej ich występowanie nie jest uzależnione ustawieniami administratora, bo pun.pl to zupełnie darmowy serwis, gdzie każdy może sobie forum założyć


Bo On jest dobry, bardzo dobry...

Offline

 

#15 2011-02-01 17:47:35

Estera

Gość

Re: Problemy z funkcjonowaniem forum itp.

To się nazywa darmowa domena, Sanderko

O ile faktycznie zachowuje ona swoją darmowość dzięki reklamom typu link lub banner, to reklamy "wkurzające" wybiera konkretny właściciel danej strony, ponieważ wkurzający charakter tych reklam zmusza odwiedzających do kliknięcia, a za każde kliknięcie w taką reklamę, wyłączenie jej, a nawet samo wyświetlenie admin ma kasę. Tak działają wszystkie, w miarę uczciwe darmowe domeny - no, chyba że "pun.pl" jest gorsza... ;]

 

#16 2011-02-01 20:24:07

 sanderka1000

s. Maksymilla

5330629
Call me!
Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 1373
Punktów :   10 
WWW

Re: Problemy z funkcjonowaniem forum itp.

Estera, ale ta kasa leci chyba ogółem do właściciela domeny pun.pl, a nie do admina akurat tego forum, co nie? Ale w sumie to ja też miałam problem z tymi reklamami, ale z czasem jakoś przestały mi się tak nachalnie wyświetlać


Bo On jest dobry, bardzo dobry...

Offline

 

#17 2011-02-01 20:41:44

Estera

Gość

Re: Problemy z funkcjonowaniem forum itp.

Sama miałam kiedyś stronkę w domenie "tnb.pl" i wiem dobrze, że - powtarzam - z reklam typu banner i link kasa szła do właściciela domeny. Jako admin miałam też w swoim panelu opcję "Zarabiaj na swojej stronie" i wtedy sama decydowałam o tym, czy chcę maltretować odwiedzających reklamami czy nie. I były to tylko reklamy wyskakujące, w które trzeba kliknąć.

 

#18 2012-09-05 22:42:17

siostraAnna

Gość

Re: Problemy z funkcjonowaniem forum itp.

a ja mam pytanie jak dodać poprawnie foto na forum i kiedy bedzie mozna dodawac video?

 

#19 2012-09-14 16:24:04

mała

Gość

Re: Problemy z funkcjonowaniem forum itp.

Ja chciałabym prosić o usuniecie konta. Nie chce tu już być.

 

#20 2012-09-15 00:17:12

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: Problemy z funkcjonowaniem forum itp.

mała wysłałam pw


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa Chennai Noclegi Ukraina Noclegi Gujana Francuska Alojamiento Bagnolet