"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2009-05-14 19:39:36

boza_tancerka

Gość

Piękna wyprawa

W ostatni weekend brałam udział w wyprawie na Babią Górę z ojcem Karmelitą Bosym , i kilkoma Siostrami Karmelitankami Dz. Jezus i Siostrą Misjonarką Karmelitanką oraz z mała grupą osób z Smsów. Był to czas bardzo bogaty dla mnie szczególnie, że mam kłopoty ze zdrowiem znowu, a moja mama przeszła właśnie operację, ale postanowiłam sobie byc takim promykiem i mimo trudności i smutków nie pokazac tego po sobie, Jezus dodał mi sił i jeszcze obdarował poznaniem Siostry która nie znała mnie z zakonu ( inna prowincja) przed którą otworzyłam serce bez lęku, a mam z tym problem. Oprócz wyprawy na Babią Górę był to czas refleksji a także rozmów. W pewnym momencie wędrówki mieliśmy wylosowac karteczki i w parach ( również wylosowani) porozmawiac na dany temat. Ja wylosowałam : Twoja tożsamośc... hipoteza czy oczywistośc?  Wydawał mi się bardzo trudny, ale wgłębiając się w niego wiele odkryłam ( ale to zatrzymam dla siebie) Inną sprawą, którą chciałam się podzieli jest to, że idąc trudnym odcinkiem zbocza góry zauważyłam, żę wcale nie jest ono piękne i zachwycające, dopiero przechodząc go gdysię odwróciłam by zobaczyc przebytą już drogę, zobaczyłam jaka jest piękna pełna zakrętów i półek skalnych, tak samo jest z naszym życiem w danym momencie sytuacje życiowe wydają się bezsensowne, trudne, dopiero z perspektywy czasu widzimy, że wszystko jest poukładane i ma sens, wpływa na siebie i ubogaca. Cieszę się, że zdecydowałam się na ten wyjazd, zyskałam nowe przezwiska: Talib lub Pretty Women ( ale to już zupełnie inna historia:-)) Nie znałam żadnych osób uczestniczących w wyjeździe, tylko dwie siostry, ale bardzo się cieszę, że nie zamknęłam się na nowe znajomości.

 

#2 2009-05-14 19:48:03

Łucja

Gość

Re: Piękna wyprawa

Chwała Panu

 

#3 2009-05-14 19:50:19

Agnieszka

Gość

Re: Piękna wyprawa

Chwała Panu! Ja również miałam tam być, ale ze względu na maturę nie mogłam... Mam jednak nadzieję, że kiedyś będę mogła to nadrobić, że o.Paweł jeszcze coś zorganizuje. Musiało być pięknie i jak widać po Twoim świadectwie, owocnie. Pozdrawiam Cię serdecznie! Z Panem +

 

#4 2009-05-14 21:11:01

Rita

Gość

Re: Piękna wyprawa

To, co nieciekawe i trudne niekoniecznie jest bezsensowne...

Dziękuję Ci za Twoje świadectwo

 

#5 2009-05-15 08:42:08

boza_tancerka

Gość

Re: Piękna wyprawa

Rito właśnie to chciałam przekazac moim świadectwem:-)

 

#6 2009-05-15 16:40:33

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: Piękna wyprawa

Piękne świadectwo, dzięki


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#7 2009-05-16 12:50:23

Meredith

Gość

Re: Piękna wyprawa

Piękne zdjęcia i super świadectwo

 

#8 2009-05-16 13:54:39

Agnieszka

Gość

Re: Piękna wyprawa

No, pięknie. Ale rzeczywiście było co pokonywać... Pozdrawiam!

 

#9 2009-05-16 14:05:15

Szukająca

Gość

Re: Piękna wyprawa

Piękne zdjęcie! Kocham góry...

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels GrĂśbming Hotels Carvoeiro hotels-world.pl