"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2013-10-29 21:36:01

 Kyriaka

Użytkownik

3936762
Zarejestrowany: 2013-10-16
Posty: 20
Punktów :   

Bł. Edmund Bojanowski

Bł. Edmund jest założycielem Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Niepokalanego Poczęcia NMP.
Mieszkam w Luboniu. Tam jest sanktuarium bł. Edmunda no i klasztor Sióstr. Ostatnio jest u mnie ciężko, mama niedawno straciła pracę, ale zanim to się stało poprosiłam Edmunda, żebyśmy miały gdzie mieszkać żeby w naszym domu nie zabrakło chleba. To było jakiś czas temu, ponad miesiąc, może dwa, nie było wtedy jeszcze tak źle. Teraz kasy nie ma prawie w ogóle, każda złotówka jest cenna, ale wiecie co...
... mamy w domu chleb
Niedawno do mnie dotarło, że to bł. Edmund wysłuchał mojej modlitwy, bo naprawdę liczymy grosze, a ja nie chodzę głodna i to jest niesamowite.

Tutaj trochę o Edmundzie --->  http://siostry-maryi.pl/zalozyciel.html
W internecie na pewno znajdziecie modlitwy do niego, choć ja modliłam się własnymi słowami.

Wiecie, to wszystko jest takie niesamowite. Odkąd poznałam Chrystusa nie przejmuję się sprawami materialnymi, ani w ogóle niczym... wiem, że On nie pozwoli zaginąć żadnemu ze swoich dzieci.

Chciałam się tym z Wami podzielić, taki mały cud


„Miłość jest tajemnicą, która przekształca wszystko, czego się dotknie, w rzeczy piękne i miłe Bogu” (Dz 890)

Offline

 

#2 2013-10-29 21:42:24

Shikani

Anioł

Zarejestrowany: 2013-06-24
Posty: 96
Punktów :   

Re: Bł. Edmund Bojanowski

O tak  można powiedzieć. Pan jest moim pasterzem i niczego mi nie brak. Bo właśnie tak jest kiedy całkowicie się jemu zaufa. W tedy a może szczególnie w tych najtrudniejszych chwilach możemy odczuć jego działanie. I bardzo piękne świadectwo

Offline

 

#3 2013-10-29 21:49:00

 Kyriaka

Użytkownik

3936762
Zarejestrowany: 2013-10-16
Posty: 20
Punktów :   

Re: Bł. Edmund Bojanowski

O tak
Pan w takich sytuacjach pokazuje, że nie ma się czego bać, nie ma się czym martwić, bo On jest z nami.


„Miłość jest tajemnicą, która przekształca wszystko, czego się dotknie, w rzeczy piękne i miłe Bogu” (Dz 890)

Offline

 

#4 2013-10-30 07:03:52

szukajaca Boga

Gość

Re: Bł. Edmund Bojanowski

Wspaniałe świadectwo, a dzieliłaś się nim z Siostrami?

 

#5 2013-10-30 16:31:15

 Kyriaka

Użytkownik

3936762
Zarejestrowany: 2013-10-16
Posty: 20
Punktów :   

Re: Bł. Edmund Bojanowski

Tak i zaraz po tym dostałam wór jedzenia, choć nie o to mi chodziło, gdy o tym mówiłam


„Miłość jest tajemnicą, która przekształca wszystko, czego się dotknie, w rzeczy piękne i miłe Bogu” (Dz 890)

Offline

 

#6 2013-10-30 16:59:19

lenka16

Gość

Re: Bł. Edmund Bojanowski

Chwała Panu!
Twoja postawa ufności jest wspaniała

 

#7 2013-10-30 19:25:31

 weraikon

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-08-17
Posty: 1227
Punktów :   

Re: Bł. Edmund Bojanowski

też bym chciała potrafić tak ufać niezachwianie, super, gratuluję. ja tak nie potrafię , niestety....


„Dałem ci poznać całą twą nędzę, abyś cała oparła się na Mnie… Ile Mi zaufasz, tyle ci pomogę”.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alojamiento Bagnolet